Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
1.Nazwa przedmiotu : Konta Facebook, fake. 2.Opis przedmiotu : Sprzedam dużą ilość kont FB, 0 znajomych, ok. 100-125 grup o tematyce dodajemy do znajomych i erotycznej. Potwierdzone mailowo. Jak narazie zbieram 'zamówienia', wysyłka wszystkiego zacznie się za pare dni. 3.Zdjęcia :- 4.Kontakt : PW 5.Cena : 3,5zł jedno konto. (załóżcie, że przy 100 takich grupach, zdobycie 1000 znajomych trwa godzinę-dwie.) 6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal
UWAGA! PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 10 KONT RABAT 10%, A POWYŻEJ 20 KONT RABAT 20%!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2015 23:28 przez ganixon.)
Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.