Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 1 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2020) » Spis wszystkich najważniejszych informacji o wypełnianiu ankiet!

Autor Wiadomość
bartqqq Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 141
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Heart Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2020)
Sprawdź:
Witam, zarabianie na wypełnianiu ankiet - temat stary jak świat, jednak wciąż przyciągający sporą liczbę osób zainteresowanych dorabianiem w internecie, głównie przez swoją prostotę i brak wymagań. Oczywiście spora ilość chętnych zadaje sporą ilość pytań, jak to w ogóle wygląda, jak zacząć, ile można zarobić, ile czasu trzeba poświęcić, gdzie się zarejestrować itd. W niniejszym poradniku postaram się wszystko od podstaw wytłumaczyć, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości oraz przy okazji rujnując krążące w sieci mity, przedstawię jak najbardziej "zoptymalizować" i usprawnić zarabianie na ankietach, a na koniec przedstawię listę paneli, na których warto się zarejestrować.INFORMACJE WSTĘPNEJAK WYGLĄDA ZARABIANIE NA ANKIETACH


Zebranie opinii o danym produkcie lub jakiś poglądach – tym właśnie zajmują się ankiety, wypełniając je przekazujemy np. producentom wody, swoje przemyślenia na temat ich towaru - opisujemy jaką markę najczęściej pijemy, czy podoba nam się opakowanie itd. Nie wszystkie badania rynku (tak inaczej można nazwać ankiety) muszą odbywać się na ulicy czy też w specjalnych placówkach, większość z nich da się wypełnić za pośrednictwem internetu – to właśnie na takich ankietach się skupimy.


JAK ZACZĄĆ


Aby rozpocząć wypełnianie ankiet musimy zarejestrować się na stronach, które je przeprowadzają – panelach ankietowych.

Następnie, na każdej ze stron zostaniemy poproszeni o wypełnienie profilu podstawowymi danymi osobowymi, a także informacjami o swoich zainteresowaniach i stylu życia. Dzięki temu, firmy chcące znać opinie konkretnej grupy respondentów, będą wiedziały do kogo mają wysłać zaproszenia (bez podawania takich informacji, marki wysyłałyby np. ankiety o papierosach, do osób nie palących – co jest kompletnie bez sensu).

O dostępnym badaniu zostaniemy poinformowani poprzez maila z linkiem albo odpowiednie powiadomienie na panelu ankietowym.

Gdy już dostaniemy się do jakiejś ankiety, zostaniemy poproszeni o wypełnienie formularza na temat jakiegoś produktu/marki/poglądów. Po udzieleniu zgody na przetwarzanie naszych odpowiedzi, będziemy musieli ustosunkować się do kilku/kilkunastu pytań, pisząc swoją opinię w wybranych okienkach, zaznaczanie odpowiednich pól lub inne bardziej wyszukane i interaktywne sposoby (np. wirtualny spacer po sklepie z kupnem produktów, różnego rodzaju suwaki, przyporządkowywanie rzeczy do odpowiednich tabelek). W razie ukończenia ankiety, do naszego konta zostaną dopisane pieniądze lub punkty (które są równoważne określonej kwocie). Zgromadzone fundusze możemy wypłacić w momencie przekroczenia progu minimalnej wypłaty.

I tak cały cykl się powtarza:

DOSTAJEMY MAILA/POWIADOMIENIE O NOWEJ ANKIECIE -> WYPEŁNIAMY JĄ -> OTRZYMUJEMY PIENIĄDZE


ILE MOŻNA ZAROBIĆ


Na poziom wynagrodzenia za ankiety składa się ogromna ilość czynników, na większość mamy wpływ (wyjaśnienia w sekcji optymalizacja), aczkolwiek część pozostaje poza naszą kontrolą. Przez to, nie da się tak prosto i jednoznacznie określić miesięcznych zarobków z ankiet, jedynym narzędziem, które może trochę sprostować sprawę jest średnia. Mianowicie, z mojej delikatnie ponad rocznej kariery, opinii osób, które są już wiele lat w temacie oraz poparciu ich średnimi stawkami opisanymi w forumowych dziennikach, mogę śmiało stwierdzić, że zarobki w tej dziedzinie wahają się w okolicach 150 do 350 złoty miesięcznie (nie wliczając w to poleconych).

Oczywiście na pewno zdarzy się, że ktoś działający trochę czasu na ankietach delikatnie zbulwersuje się, twierdząc, że on miał miesiące w których zarobił 100 złoty lub mniej, podczas gdy inny użytkownik pochwali się, że w ostatnim miesiącu wyciągnął 7 stówek - ja tego nie kwestionuję, bo przedział, który podałem wyżej jest tylko szacunkowy i może się zdarzyć, że ktoś będzie obdarzony dosłownie kilkoma ankietami na krzyż w ciągu miesiąca, a "somsiad" w tym samym czasie zaliczy złoty okres, dostając masę ankiet, dołączając do kilku zamkniętych społeczności albo biorąc udział w testach smaku. Niemniej jednak, myślę że w dłuższej perspektywie każdy zarabiający na ankietach, podliczając swoją średnią miesięczną wypłatę, znajdzie się w podanym wyżej przedziale.


ILE CZASU TRZEBA POŚWIĘCAĆ


Ta sprawa też nie jest prosta. Przeciętnie około 20-30 minut dziennie, raz na jakiś czas pewnie wpadnie nam ankieta nad którą będziemy musieli spędzić i godzinkę, za to oszczędzimy swój czas w weekend, gdyż w tym okresie badania zdarzają się naprawdę bardzo rzadko.


ODBIERANIE ZAROBKÓW


Różne serwisy - różne metody wypłat, ale najczęściej powtarzające się i generalnie najwygoniejsze to:

- Przelew bankowy
- PayPal
- Bony towarowe


KWESTIE PODATKOWE


Jeśli chodzi o temat odprowadzania podatków warto by przeczytać regulamin danego serwisu, z niego na pewno wszystkiego się dowiemy, jednakże ogólnie (na większości stron) pieniądze wypłacane są nam w formie wygranej w loterii/konkursie, czyli jeśli jednorazowa wypłata nie przekracza 760 zł nie musimy odprowadzać od niej podatku (panele ankietowe zazwyczaj jednorazowo wypłacają 20-100 zł więc kompletnie nie musimy się tym martwić).


PIERWSZA WYPŁATA


Często jej osiągnięcie zajmuje sporo czasu, gdyż na każdej stronie musimy nazbierać środki do minimalnego progu wypłaty i przez to zdarza się, że przez pierwszy miesiąc możemy w ogóle nie zobaczyć pieniędzy na swoim koncie. Warto w tedy zacisnąć zęby i wypełniać je dalej, bo przyjdzie taki moment, kiedy osiągniemy te progi na wielu panelach na raz i na nasze konto przyjdzie kilka wypłat jednocześnie. Po 2-3 miesiącach różnice w ilości ankiet na poszczególnych stronach sprawią, że zlecenia wypłaty będziemy mogli realizować regularnie.


ODRZUCALNOŚĆ


Generalnie możemy wyróżnić 2 główne typy otrzymywania ankiet, dedykowane lub rotacyjne. Te pierwsze, dzięki opieraniu się na danych z profili użytkowników przy wyborze osób, które dostaną ankietę, są do nich bardziej dopasowane, co przekłada się na niższą ilość odrzuceń, niż w przypadku rotacyjnych, które otrzymują wszyscy członkowie danego panelu. Odrzucalność jest jednym z głównym powodów do frustracji podczas tej pracy, przez który ludzie w dużym stopniu zniechęcają się do wypełniania ankiet. Możemy ją zniwelować np. stosując metody opisane w sekcji optymalizacja, ale trzeba pamiętać, że nigdy całkowicie się jej nie wyzbędziemy i musimy się z nią pogodzić.


POLECANIE INNYM


Na wielu panelach ankietowych mamy możliwość zapraszania osób poprzez swój link referencyjny, za co otrzymujemy określoną sumę pieniędzy lub malutki procent z ich przychodu. Zreferowane osoby nic nie tracą, co więcej bardzo często otrzymują różnego rodzaju bonusy. Nie mniej jednak jest to nieobowiązkowy dodatek - nie trzeba tego robić, żeby zarabiać.OPTYMALIZACJA ZARABIANIA NA ANKIETACHWYPEŁNIANIE ANKIET NA BIEŻĄCO


Wypełnianie ankiet na bieżąco, od razu po otrzymaniu do nich zaproszenia, odegra dużą rolę w zmniejszeniu odrzucalności ze względu na to, że sondaże z góry mają zadeklarowaną liczbę dostępnych miejsc, po uzyskaniu której ankieta zostaje zamknięta. Jeśli będziemy zwlekać i odkładać pracę na później, to z dużą szansą trafimy na ekran, mówiący o tym, że panel zarejestrował już odpowiednią ilość odpowiedzi dla tej ankiety. Chcąc tego uniknąć możemy skorzystać z porady opisanej poniżej, dowiadując się o mailach z ankietami od razu po ich wysłaniu. Alternatywą jest częste sprawdzanie poczty - jednakże w przypadku gdy nie mamy na to czasu, z doświadczenia wiem, że najbardziej "gorące" godziny sprawdzania skrzynki to okolice 11 i 15.


GMAIL


Utworzenie nowej skrzynki Gmail, do rejestracji tylko na panelach ankietowych jest czymś co znacznie poprawi komfort zarabiania na ankietach (aczkolwiek nie jest to obowiązkowe). Dlaczego akurat skrzynka Googla? Po pierwsze jest ona najpopularniejsza na świecie jeśli chodzi o PC, co natomiast przekłada się na większe wsparcie ze strony serwisów niż np. wp czy outlooka - mamy mniejsze prawdopodobieństwo, że maile z ankietami zaginą albo utkną gdzieś w filtrze antyspamowym, a nawet jeśli tak się stanie, to łatwiej jest uzyskać pomoc od supportu stron z ankietami.
Kolejnym plusem posiadania konta na tak popularnej skrzynce jest możliwość skorzystania z wielu przydatnych rozszerzeń, stworzonych aby zwiększać jej funkcjonalność. W przypadku chęci podjęcia się wypełniania ankiet serdecznie polecam zaopatrzenie swojej przeglądarki w dodatek o nazwie "Checker Plus for Gmail". Jego zadaniem jest powiadamianie nas o każdym nowym mailu, bez konieczności posiadania otwartej poczty i jej odświeżania. Ponadto oferuje możliwość podglądu wiadomości, dzięki czemu szybciej dowiemy się na jakim serwisie dostaliśmy ankietę, od razu mogąc przejść do jej wypełniania - będziemy mieli drobną przewagę nad pozostałymi respondentami, którzy sprawdzają pocztę okresowo.


Link do dodatku "Checker Plus for Gmail" do przeglądarki Chrome


Nie zapomnijmy podpiąć nowo utworzonej skrzynki pod swojego PayPala!


ANKIETY PROFILOWE


Skrupulatne i odpowiednie wypełnienie ankiet profilujących na każdej że stron to podstawa otrzymywania dużej ilości zaproszeń. Konta, których sekcja z informacjami o respondencie jest pusta, najczęściej w ogóle nie dostają zaproszeń, a wypełnione niechlujnie omijają znaczną część wartościowych badań.

Jak wypełnić swój profil, żeby dostawać jak najwięcej ankiet?

Główną zasadą jest sprawienie, żeby był on jak najbardziej uniwersalny. Oznacza to, że podczas wypełniania go, nie chcemy opisywać siebie jako kogoś wyjątkowego, żyjącego alternatywnym stylem życia, kupującego np. tylko produkty eco itd. Musimy być jak najbardziej bliscy przeciętnemu konsumentowi, nawet jeśli oznacza to potrzebę delikatnego "nagięcia" prawdy. Da nam to dostęp do szerszej gamy ankiet, przez co będziemy dostawać ich więcej niż profile wypełnione w pełni szczerze.

Szczegółowe wskazówki jak prawie "idealnie"* wypełnić profil respondenta:

Imię i nazwisko: Twoje własne
Wiek: 25-40 (najlepiej swój, jeśli mieści się w tym przedziale)
Miejsce zamieszkania: Twoje najbliższe miasto wojewódzkie (chyba, że mieszkasz w dużym mieście, wtedy możesz podać swój adres lub masz chęć brać udział w testach produktów), własne mieszkanie z ogródkiem
Status prawny: Żonaty
Rodzina: Żona, 2-4 dzieci, w różnym wieku (1-17 lat), obojga płci
Edukacja: Wyższe wykształcenie / Licencjat
Zwierzęta: 60% dostępnych pozycji (koniecznie pies i kot)
Samochód: Mamy prawo jazdy, 1-2 samochody, różnych marek luksusowych lub hybrydowy, świeżo kupione (2016-2020), chcemy kupić niedługo nowy z salonu
Praca: Na pełen etat, dowolna branża (unikać marketingu, public relations itd.), ale w miarę dobrze zarabiająca (4-5 tyś.), zatrudnieni w dużej firmie zatrudniającej 250-1000 osób, zarobki firmy - zaznaczamy kilka pozycji w dół od najwyższej kwoty, zarządzamy ludźmi
Podejmowanie decyzji: Jesteś głównym decydentem
Podróżowanie: Biznesowe i wypoczynkowe, krajowe i zagraniczne, miejsca pobytu (zaznaczamy 60%), kilka razy w roku
Co posiadamy: Zaznaczamy 90% z listy urządzeń, jesteśmy obeznani technologicznie, chętnie próbujemy nowinki
Zainteresowania: zaznaczamy 50%
Sport: Uprawiamy często (8-10 godzin w tygodniu), zaznaczamy najpopularniejsze sporty
Alkohol: Pijemy dużo, różne rodzaje alkoholi
Palenie: Palimy dużo (2-10 papierosów dziennie), zwykłe, elektroniczne, cygaretki itd., chcemy rzucić w najbliższym czasie
Stan zdrowia: Generalnie zaznaczamy kilka "sezonowych" pozycji, grypa, katar, migreny itd.
Dieta: Nie przestrzegamy żadnej
Jedzenie: Zaznaczamy 90% pozycji do wybrania
Gry komputerowe: Gramy często, kupujemy dużo gier na różnych platformach


* pewnym jest, że całkowicie idealnie wypełniony profil nie istnieje - każda ankieta będzie miała nieco inne wymagania co do respondentów


PYTANIA KWALIFIKACYJNE DO ANKIET


Pytania kwalifikacyjne, to grupa kilku początkowych pytań, na które odpowiedzi są szczególnie ważne, gdyż to one decydują o przyjęciu nas do badania. Poniżej przedstawię najpopularniejsze z nich i jak poprawnie na nie reagować, żeby zmniejszyć liczbę odrzuceń.


Wiek/wykształcenie/zainteresowania/kraj: Takie jakimi wypełnialiśmy profil
Czy Ty lub ktoś z pana rodziny pracuje w jednej z wymienionych branż: Odpowiadamy żadne z powyższych, chyba, że jest bardzo dużo opcji do wybrania (wtedy wybieramy swoją pracę)
Czy w danym okresie próbowałeś czegoś, kupiłeś coś, jadłeś w danych restauracjach: Zawsze zaznaczamy większość, odpuszczając tylko kilka pozycji
Czy jesteś osobą, która głównie jest za coś odpowiedzialna: Zawsze jesteśmy głównie odpowiedzialni, bądź odpowiedzialni wraz z kimś
Czy w twoim pobliżu jest dziecko, które ma czas odpowiedzieć na pytania: Zawsze odpowiadamy twierdząco (jeśli nie mamy dzieci, albo żadne nie jest w pobliżu, możemy my wcielić się w jego rolę)


SKALOWANIE


Jeżeli chcemy zarabiać więcej, możemy wykorzystać efekt skali - w przypadku ankiet, będzie to zwiększanie liczby paneli, do których jesteśmy zapisani.

WIĘCEJ PANELI = WIĘCEJ ANKIET = WIĘKSZE ZAROBKI

Sam na początku przygody, będąc członkiem tylko kilku paneli, czułem się lekko zażenowany swoimi zarobkami, często zdarzały się okresy kiedy w ogóle nie dostawałem ankiet, choć bardzo potrzebowałem pieniędzy. Ostatkiem siły woli postanowiłem zapisać się do większej ilości stron. Od razu przyniosło to efekty, powiadomienia o nowych mailach sypały się notorycznie, a ja sam zrozumiałem, że da się na tym sensownie dorobić.

SPOŁECZNOŚCI

Bardzo istotną częścią zarabiania na ankietach są zamknięte społeczności. Możemy do nich dołączać wypełniając zwykłe ankiety, które szukają potencjalnych członków do danych społeczności lub przez zaproszenie od innego uczestnika. Społeczności to grupy respondentów, którzy po dołączeniu do kampanii mają możliwość wypowiadania się, komentowania postów na forum całej grupy, o przeważnie stricte określonym temacie np. o zdrowiu czy marce odkurzaczy. Przy okazji dostają też sowicie wynagradzane badania, dlatego warto brać w nich udział. Po zaproszenia do kilku z nich można napisać do mnie wiadomość prywatną.LISTA ZAUFANYCH PANELI ANKIETOWYCHNiestety w internecie istnieje wiele okazji, żeby zostać wycyckanym, to samo tyczy się ankiet. Zdarza się, że oszuści przygotowują fałszywe strony do ich wypełniania, wszystko wygląda identycznie, aczkolwiek kiedy w końcu ma dojść do przelania naszych zarobionych środków oni „znikają” albo kompletnie ignorują zlecenia transferu pieniędzy. Innym niemiłym przypadkiem są strony, na których uzbieranie do minimalnego progu wypłaty zajmuje ASTRONOMICZNĄ ilość czasu, głownie przez brak ankiet - takich serwisów też należy się wystrzegać.

W tej sekcji przedstawię spis znanych mi paneli ankietowych, wartych rejestracji, podzielonych według trzech następujących grup:


ZŁOTA - lista topowych, najlepiej płacących, w pełni zaufanych serwisów, ze wspierającym działem obsługi, sporą ilością badań, rejestracja konieczna!

SREBRNA - lista dobrych, przyzwoicie płacących serwisów, z sensowną ilością ankiet, jednakże trochę mniej przejrzystych, ze sporadycznie występującymi błędami, czasami z leniwym działem pomocy, ale generalnie możemy się śmiało na nich rejestrować i nie będziemy zawiedzeni

BRĄZOWA - lista słabych/przeciętnych paneli, mało ankiet, duża ilość odrzuceń, kiepskie wynagrodzenie w stosunku do spędzonego czasu, oczywiście wypłacalne, możemy się na nich rejestrować w celu zwiększenia zarobków, ale musimy mieć świadomość że wypłatę będzie trzeba sporo poklikać

Co do rejestracji na stronach nie umieszczonych w liście - oczywiście można, ale na własną odpowiedzialność stracenia czasu. Lipne strony zdarzają się cholernie często, a nawet jeśli jakimś cudem przez 2 lata (tak są strony na których bez poleconych trzeba zbierać 2 lata, żeby dojść do progu wypłaty) uzbieramy na wypłatę jakiś 20 czy 50 złoty to myślę, że nie ma to najmniejszego sensu. Uważam, że wiele osób kpi z ankiet jako metody dorabiania przez czyste złodziejstwo niektórych stron - śmiesznie stawki, notoryczne wyrzucanie z ankiet czy potrzeba proszenia się o wypłatę przez kontakt mailowy. Mam nadzieję, że pisząc ten poradnik oraz przygotowując poniższą listę oszczędzę komuś kilku uderzeń o biurko i spotkania się z niemiłymi sytuacjami podczas chęci wypłaty zarobionych pieniędzy.


Legenda oznaczeń:
[] - minimalny próg wypłaty poprzez przelew lub PayPal na stronie
() - sposoby otrzymywania wynagrodzeniaZŁOTA

1. Prolific (PP) [5 GPB]
CZYSTY

2. Opinie (PRZELEW) (PP) (BONY) [50 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

3. KlubKantar (PRZELEW) (BONY) [32 PLN]
CZYSTY

4. Demando (PRZELEW) [50 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

5. BadanieOpinii (PRZELEW) [50 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

6. ReaktorOpinii (PRZELEW) [50 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

7. Answeo (PP) [5 USD]
REFERENCYJNY | CZYSTY

8. Epanel (PRZELEW) [50 PLN]
CZYSTY

9. I-Say (PP) (BONY) [2 EUR]
REFERENCYJNY | CZYSTY

10. Ysense (PP) (BONY) [10 USD]
REFERENCYJNY | CZYSTY


SREBRNA


1. SWPanel (PRZELEW) [50 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

2. Toluna (PP) (BONY) [50 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

3. TGM Panel (PP) (BONY) [40 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

4. Marketagent (PP) [10 EUR]
Wyślę zaproszenie | CZYSTY

6. YouGov (BONY)
REFERENCYJNY | CZYSTY

7. MyVoice (PP) [20 EUR]
Wyślę zaproszenie | CZYSTY

8. Lifepointspanel (PP) (BONY) [60 PLN]
CZYSTY

9. Ariadna (NAGRODY RZECZOWE)
REFERENCYJNY | CZYSTY


BRĄZOWA


1. Poznaj.to (PRZELEW) [20 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

2. Bo-panel (PRZELEW) [32 PLN]
CZYSTY

3. MOBROG (PP) [20 PLN]
REFERENCYJNY | CZYSTY

4. Surveyo24 (PP) (BONY) [5 USD]
REFERENCYJNY | CZYSTY

5. Greenpanthera (PP) [30 USD]
REFERENCYJNY | CZYSTY

W razie błędów ortograficznych czy składniowych proszę o wiadomość.
Lista będzie stale urozmaicana w przypadku znalezienia bądź powstania nowych, wartych rejestracji serwisów.
Jeśli doceniasz wkład, zarejestruj się korzystając z linków referencyjnych.
Data ostatniej aktualizacji: 16.09.2020

Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach -> https://bit.ly/332Kbit
Lista wartych klikania kraników -> https://bit.ly/3205v9e
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2020 14:26 przez bartqqq.)
Glosy: Olszi (+1), loliczek (+1), Majka (+5), Jnvestor (+1)
05-09-2020 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,593
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 4152 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #2
RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2020)
Dobry poradnik szczególnie dla początkujących. Leci reput.

[Obrazek: 30.png]
06-09-2020 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jnvestor Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 139
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 69 +

Forum Gold: 10.00
Post: #3
RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2020)
Dobry poradnik, wszystko się w miarę zgadza. Smile
Chociaż trochę się nie zgadzam co do Panelu Ariadna. Dałbym go do którejś z tych lepszych list. Dużo ankiet, większość bez odrzuceń. Może się wydawać rzeczywiście, że w porównaniu do poświęconego czasu trochę mało się dostaje, ale jest tak jedynie przy nagrodach za mniejszą liczbę punktów. Warto trochę przeczekać i nazbierać na jedną z tych najdroższych. Sam gdybym nie wybierał tych mniej wartych nagród, to mógłbym już mieć PS4 z tego panelu.

Jnvestor, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2020.
06-09-2020 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartqqq Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 141
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2020)
(06-09-2020 11:45)Jnvestor napisał(a):  Dobry poradnik, wszystko się w miarę zgadza. Smile
Chociaż trochę się nie zgadzam co do Panelu Ariadna. Dałbym go do którejś z tych lepszych list. Dużo ankiet, większość bez odrzuceń. Może się wydawać rzeczywiście, że w porównaniu do poświęconego czasu trochę mało się dostaje, ale jest tak jedynie przy nagrodach za mniejszą liczbę punktów. Warto trochę przeczekać i nazbierać na jedną z tych najdroższych. Sam gdybym nie wybierał tych mniej wartych nagród, to mógłbym już mieć PS4 z tego panelu.

Jnvestor muszę przyznać, że Ariadna kilka razy zmieniała swoje miejsce w liście. Z jednej strony ma przyjemne ankiety, raczej nie odrzuca, ale jednak ilość ankiet jest niewystarczająca, żeby trafił do złota. Myślałem nad wpisaniem go do srebrnej, ale jak zobaczyłem te nagrody rzeczowe - 100 pkt za pilniczek do paznokci Rolleyes. Dopiero twój komentarz skłonił mnie, żeby zobaczyć dokładnie cały katalog nagród no i przekonałem się, że przy wypłacaniu tabletów albo smart opasek przelicznik nie jest taki zły. Wrzucę ten panel listę wyżej Smile

Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach -> https://bit.ly/332Kbit
Lista wartych klikania kraników -> https://bit.ly/3205v9e
06-09-2020 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loliczek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 60.00
Post: #5
RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2020)
Fajny poradnikHuh

loliczek, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2019.
06-09-2020 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryspin Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,474
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 342 +

Forum Gold: 1,358.71
Post: #6
RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2020)
answeo w złotej? Ankiety 1-2 w miesiącu i to jak dobrze pójdzie dla mnie to brązowa jak nic

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/mrIWeb/mrIWeb.dll?...er7=134537
06-09-2020 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartqqq Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 141
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach + aktualna lista zaufanych paneli (2020)
(06-09-2020 20:01)Kryspin napisał(a):  answeo w złotej? Ankiety 1-2 w miesiącu i to jak dobrze pójdzie dla mnie to brązowa jak nic

Zgadzam się co do ilości ankiet, jest ich mało, średnio właśnie 1-2, aczkolwiek wynagrodzenie za nie jest nieporównywalne z serwisami ze srebrnej listy. Na SW panelu albo Tolunie zarobiłem podobną liczbę co na answeo (przez ten sam okres czasu), tylko że answeo płaci w dolarach Lol. Źle bym się czuł, gdyby answeo nie było w grupce najlepszych.

Kompendium wiedzy o zarabianiu na ankietach -> https://bit.ly/332Kbit
Lista wartych klikania kraników -> https://bit.ly/3205v9e
06-09-2020 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up
Poradnik
 [KURS ONLINE] Photoshop w Marketingu, Social Mediach i Biznesie 2020
Snaggy 10 1,546 26-06-2020 08:39
Ostatni post: Snaggy
  Lista Serwisów Ogłoszeniowych surfer0700 15 18,540 27-01-2019 20:09
Ostatni post: Marcinxl
Exclamation Bitrad.io Poradnik, jak zacząć na zarabianiu muzyki AssenCreated 10 2,796 11-12-2018 01:32
Ostatni post: rachman
Thumbs Up
Poradnik
 Metoda już nie aktualna
BlueYes.eu 7 2,945 05-12-2018 21:58
Ostatni post: BlueYes.eu
  Jaki serwis PPI wybrać? Lista. full2000 26 7,565 16-11-2016 19:05
Ostatni post: full2000

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.