Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Wypłata z ClixSence
Już nie długo szykuje się następna, czekam też aż uda mi się wbić poziom na taski Już prawie 50 zrobione jeszcze drugie tyle i lvl 1 !
Na wypłatę AyuWage nadal czekam, coś ostatnio też nie mogę za bardzo klikać bo się stronki słabo ładują wywala i tak dalej. Ale słyszałem, że to chwilowe bo przenoszą serwer na jakiś o lepszej przepustowości.
Pozdrawiam, dzięki że zaglądasz.
Życzę samych $$$ !
Glosy:
02-06-2016 11:07
neolistic
Świeżak
Liczba postów: 20
Dołączył: May 2016
Reputacja:
1 Forum Gold: 0.00
Kolejne paczka w MX
Numer 4
Plan na ten miesiąc zakup 8 paczek
Druga wypłata z Clixsence zaraz do zlecenia, Ayuwage jeszcze brakuje.
Nic nowego w sumie, klikam, czekam, ale dzienną rutynę mam już ustaloną a podobno to jest ważne. Zaczynałem od zera teraz już coś widać. Byle wytrwać i będzie dobrze
Pozdrawiam, dzięki że zaglądasz.
Życzę samych $$$ !
Glosy:
10-06-2016 09:44
sebiq96
Początkujący
Liczba postów: 56
Dołączył: Jan 2014
Reputacja:
4 Forum Gold: 0.00
Mam pytanie, czy wchodząc w program MXRS potrzeba jakiegoś wkładu? Szukam czegoś, co mógłbym początkowo potestować bez żadnych zobowiązań Aha, i czy program obsługuje PayPal, czy trzeba założyć Payzę?
Glosy:
17-06-2016 22:02
mahuzz
cho na kebsa
Liczba postów: 2,530
Dołączył: Jan 2016
Reputacja:
1562 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 363.80
(17-06-2016 22:02)jaczaq napisał(a): Mam pytanie, czy wchodząc w program MXRS potrzeba jakiegoś wkładu? Szukam czegoś, co mógłbym początkowo potestować bez żadnych zobowiązań Aha, i czy program obsługuje PayPal, czy trzeba założyć Payzę?
Nie trzeba, możesz z początku dostawać 0,50$ dziennie za klikanie reklam z tego co wiem.
Glosy:
17-06-2016 22:21
neolistic
Świeżak
Liczba postów: 20
Dołączył: May 2016
Reputacja:
1 Forum Gold: 0.00
MxRevShare
Paczek na ten moment 6 !
Teraz już tylko z górki, następna za 4 dni
(17-06-2016 22:02)jaczaq napisał(a): Mam pytanie, czy wchodząc w program MXRS potrzeba jakiegoś wkładu?
Tak jak najbardziej ! Na MXRS możesz zarabiać do 0.5 $ za samo klikanie reklam i po 10 dniach kupić swoją pierwsza paczuszkę
(17-06-2016 22:02)jaczaq napisał(a): Aha, i czy program obsługuje PayPal, czy trzeba założyć Payzę?
No PayPal-u nie obsługują, także Payza najlepszą alternatywą, ale wykorzystuje ją wiele innych serwisów także mieć nie zaszkodzi
Zleciłem drugą wypłatę na ClixSence
Ale
Chodzi mi tutaj o te oznaczenia które wykluczają mi te zadania ze statystyk !
Już zrobiłem grubo ponad 100 bo to tylko przykładowe a nadal mam lvl 0
Może ktoś zna jakieś rozwiązanie ?
Pozdrawiam, dzięki że zaglądasz.
Życzę samych $$$ !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2016 13:34 przez neolistic.)
Glosy:
18-06-2016 13:29
neolistic
Świeżak
Liczba postów: 20
Dołączył: May 2016
Reputacja:
1 Forum Gold: 0.00
Ohh jak ja lubię to widzieć Pewnie jak każdy. Adpack numer 7 zakupiony
Udało się też zdobyć pierwszego poleconego pozdrawiam serdecznie
Jest coraz lepiej, codziennie chwilę czasu poświęcam na szukanie nowych ciekawych pomysłów.
Okazało się też, że jeden z moich dawnych znajomych z klasy jeszcze z technikum też działa w MX-ie
Jest też "Randomizer" może się uda wylosować kogoś kto się zarejestruje, chociaż wiem, że takie osoby mogą być różne jedna się zarejestruje kliknie 10 razy i nigdy nie wróci :C Ale jestem dobrej myśli
Pozdrawiam, dzięki że zaglądasz.
Życzę samych $$$ !
Glosy:
23-06-2016 12:33
neolistic
Świeżak
Liczba postów: 20
Dołączył: May 2016
Reputacja:
1 Forum Gold: 0.00
MxRevShare
9 Paczek
Za dwa dni wygasa już pierwsza którą wyklikałem Ale fajnie to idzie. Widać progres
Nie miałem szczęścia jeszcze z Randomizerem i nie dostałem free poleconego ale zobaczymy
ClixSence
Czekam na wypłatę.
Jeśli to czytasz i masz $$ na Payza zamienia się za PayPal
Fajnie to wszystko zaczyna działać, już powoli napieram na przód byle się nie poddawać !
Masz jakieś pytania ? Może chcesz dołączyć ale jakoś tak nie wiesz jak to ugryźć ?
Pisz śmiało na PW !
Pozdrawiam, dzięki że zaglądasz.
Życzę samych $$$ !
Glosy:
29-06-2016 17:50
neolistic
Świeżak
Liczba postów: 20
Dołączył: May 2016
Reputacja:
1 Forum Gold: 0.00
Cześć, życze powodzenia. Też zaczynalem bez własnego wkładu i mogę stwierdzić, że spokojnie można coś osiągnąć.
Co do tasków w Clixsense to do lvl zalicza Ci tylko taski przy ktorych nie masz takiego czarnego -. Z tego screena co wrzuciles kilka postwo wyzej to żadnego taska Ci nie liczy do LVL. Ciężko trafić na taski bez tego minusa. Pozdrawiam i zapraszam do mojego dziennika