Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Albo za bardzo starasz się promować swoje nie-buxy z podpisu albo nie przeczytałeś całej mojej wypowiedzi
Oczywiście, że potrzeba aktywnych! Piszę to przecież Jesli popracujesz to wśród setek poleconych będzies miał kilka - kilkanaście procent osób które będą aktywne. A to przy upgrade wystarcza na godziwe zarobki
Jeśli masz pod sobą osoby w temacie, znające potencjał to one Ci dają główną część poleconych na levelach w dół.
Co do kosztów to po to właśnie mówię o czasie kiedy bux powstaje i ma bardzo duży potencjał (wielu potencjalnych "investorów" znających się na rzeczy) Twoje wydatki wtedy procentują , podwójnie, po trzykroć , albo i więcej co przekłada się na zyski.
+Cash Flow > -Cash Flow = sedno sprawy: KASA!
Co więcej, są to zyski na które nie czekasz 75 dni ( wiadomo o co chodzi) tylko masz je z dnia na dzień, od razu
Zauważ ponadto jak zmiania się rynek. Powazniejsze serwisu oferują już nie tylko PTC ale i inne formy jak loterie, procent od dziennego zarobku, ankiety, PTSU itp.
Przyznam się że mam sentyment do buxów. Zaczynałem od nich
Glosy:
04-08-2012 14:40
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
(04-08-2012 14:40)macgre napisał(a): Albo za bardzo starasz się promować swoje nie-buxy z podpisu albo nie przeczytałeś całej mojej wypowiedzi
Oczywiście, że potrzeba aktywnych! Piszę to przecież Jesli popracujesz to wśród setek poleconych będzies miał kilka - kilkanaście procent osób które będą aktywne. A to przy upgrade wystarcza na godziwe zarobki
Jeśli masz pod sobą osoby w temacie, znające potencjał to one Ci dają główną część poleconych na levelach w dół.
Co do kosztów to po to właśnie mówię o czasie kiedy bux powstaje i ma bardzo duży potencjał (wielu potencjalnych "investorów" znających się na rzeczy) Twoje wydatki wtedy procentują , podwójnie, po trzykroć , albo i więcej co przekłada się na zyski.
+Cash Flow > -Cash Flow = sedno sprawy: KASA!
Co więcej, są to zyski na które nie czekasz 75 dni ( wiadomo o co chodzi) tylko masz je z dnia na dzień, od razu
Zauważ ponadto jak zmiania się rynek. Powazniejsze serwisu oferują już nie tylko PTC ale i inne formy jak loterie, procent od dziennego zarobku, ankiety, PTSU itp.
Przyznam się że mam sentyment do buxów. Zaczynałem od nich
ekonomia jest bez względna i nie ma miejsca na sentymenty
również zaczynałem zarobek w sieci od buxów - 2 główne to był buxto i neobux
ale na dzień dzisiejszy inwestycja w buxy to utopia i nie we wszystkich buxach masz x leveli poleconych i jak mówię, coraz mniej ludzi klika w groszaki jakimi są centowe "zarobki" dzienne w tego typu programach
może kiedyś wrócą jeszcze złote czasy buxów, godziwe dzienne zarobki w nich gdzie będzie więcej osób chciało klikać, zarabiać i inwestycja w buxy będzie bardzo opłacalna - na dzień dzisiejszy inwestowanie w nie jest bez sensownym "utopieniem" środków
Glosy:
04-08-2012 14:47
macgre
Bywalec
Liczba postów: 473
Dołączył: Aug 2011
Reputacja:
20 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
(12-08-2012 08:01)barandek napisał(a): Ja zainwestowałem w buxy i jestem zadowolony co 5 dni zarabiam 2$. Czyli dziennie 0.40$. Już zarobiłem 8$.
za takie guziki to mnie by było szkoda palcem ruszyć by klikać przyciskiem myszki ale każdy robi to co lubi
powodzenia życzę, za 10 lat o ile te twoje świetne miejsca inwestycyjne będą dalej istniały i płaciły tp w takim tempie wtedy zarobisz z 4 000 PLN łącznie
Glosy:
13-08-2012 22:08
barandek
Świeżak
Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2010
Reputacja:
0 Forum Gold: 0.00
Siedze w buxach juz od jakis 1-2 msc.
Jeżeli chesz już inwestować to zainwestuj w jakiegoś pewniaka takiego jak neobux .
Można powiedziedziec że jest on stabilny.
Aczkowiel tak jak pisał tomazzi ... Wszystko opiera sie na poleconych .
W polskich buxach gówno zarobisz , a w angielskich jest mało aktywnych ludzi ...
Przemyśl to dobrze.
Każdy bux bd mógł w każdej chwili zamknąć stronę i pieniądze good by .