Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer MinecraftOdpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 1 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie

Autor Wiadomość
marek505 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 236
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1
GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie
Sprawdź:
Czym jest aplikacja?
GoSleep to aplikacja Web3 oparta o NFT i śledząca sen, która nagradza za zdrowy tryb życia.

[Obrazek: t4s2C3Y.jpg]

Została ona zbudowana w ekosystemie Arbitrum.

Jej celem jest zmotywowanie użytkowników do prowadzenia zdrowego stylu życia. GoSleep zapewnia spersonalizowane porady dotyczące wzorców snu, aby pomóc wypracować zdrowe nawyki.

Jak zacząć zarabiać tokeny NGT w aplikacji ?
Załóż konto na w aplikacji

Pobierz Apke – https://gosleep.pro/download

Wpisz KOD: E82V4S


Jak ustawić aplikację?
Ustaw ją odpowiednio w opcjach snu, aby mogła go rejestrować. Nie jest do tego potrzebny żaden smartwatch czy opaska, wystarczy w telefonie włączyć harmonogram snu.

Na iOS wystarczy przejść w aplikację „zdrowie”, udać się do „sen” a następnie ustawić harmonogram snu.

Kolejnym krokiem jest włączenie rejestrowania snu przez aplikację GoSleepPro, robimy to także w aplikacji zdrowie/sen. Scrolujemy w dół klikamy w „źródła danych i dostęp” i tam aktywujemy aplikację.

Po zalogowaniu się do GoSleep użytkownicy mogą ustawić swoje cele snu, wybierając preferowany okres snu. Cel ten nie może zostać zmieniony do następnego dnia, zapewniając uczciwą rozgrywkę. Ważne jest, aby użytkownicy ustalili rozsądny cel snu, ponieważ GoSleep będzie z czasem stale ulepszał swoje wytyczne, aby zapewnić jak najlepsze działanie.
Użytkownicy otrzymają wyniki snu na podstawie jakości ich snu i osiągnięcia celu. GoSleep będzie śledzić różne czynniki w celu określenia jakości snu, w tym:
Czas trwania snu
Opóźnienie początku snu
Liczba przebudzeń
Całkowity czas czuwania
Efektywność snu
Niespokojny sen
Czas na każdym etapie snu

GoSleep przeanalizuje dane z tych czynników i zapewni użytkownikowi wynik snu, który przyczyni się do ich ogólnego postępu w grze. Wynik snu zostanie wykorzystany do obliczenia nagrody użytkownika za osiągnięcie celu snu, przy czym wyższe wyniki skutkują większymi nagrodami.
Użytkownicy mogą przeglądać swój wynik snu i postępy w kierunku celu snu w czasie rzeczywistym w aplikacji. Będą również otrzymywać regularne aktualizacje i zalecenia dotyczące poprawy jakości snu i osiągnięcia celów związanych ze snem.

Co to jest token ZZZ i NGT?
Istnieją dwa rodzaje tokenów, które można wygenerować: NGT i ZZZ. Tokeny ZZZ wyższego poziomu mogą być generowane tylko przez NFT o najwyższej rzadkości. Każdy użytkownik może użyć tylko jednego NFT do wygenerowania jednego typu tokena na sen.

Wybierając odpowiedni typ NFT i tokena, użytkownicy mogą zmaksymalizować swoje nagrody i skuteczniej przejść przez grę.

Tokenomia ZZZ

Całkowita podaż ZZZ: 600 000 000

Szczegóły dotyczące dystrybucji znajdują się poniżej.

Typ Udział proc.
Sleep to Earn 45%
Sprzedaż prywatna 12%
Płynność 1%
Główny zespół 20%
Fundacja 10%
Marketing 12%
Bitget
Ekonomia tokenów GoSleep ma na celu stworzenie zrównoważonego i uczciwego ekosystemu dla wszystkich użytkowników. Nasz token, ZZZ, jest używany jako nagroda za realizację celów snu i zadań grupowych i może być wykorzystywany do różnych celów, takich jak ulepszanie NFT, kupowanie sypialni i materiałów NFT oraz stakowania.

Aby zapewnić stabilność naszego tokena na rynku, wdrożyliśmy stabilny system ekonomiczny tokena, który utrzymuje ogólną kwotę płynności, co pomaga ustabilizować cenę tokena. Nasz system został zaprojektowany, aby zapobiec nagłej inflacji lub deflacji, zapewniając, że wartość naszego tokena pozostaje stała w czasie.

Dzięki tej stabilnej i zrównoważonej gospodarce tokenów naszym celem jest stworzenie platformy, która zapewnia wartość zarówno naszym użytkownikom, jak i inwestorom, jednocześnie przyczyniając się do ogólnego rozwoju branży aplikacji do spania.

Generuj tokeny:
Darmowy NFT
W ramach naszego procesu on boardingu każdy nowy użytkownik otrzyma bezpłatny NFT od GoSleep. Ten NFT ma najniższą zadkość i poziom i nie można go ulepszyć. Jednak nadal jest to cenny zasób, ponieważ można go wykorzystać do generowania tokenów i uczestniczenia w naszym ekosystemie. Wierzymy, że zachęci to Użytkowników do zapoznania się z naszą platformą i rozpoczęcia gry od razu, bez żadnych barier i wymagań dotyczących zakupu NFT z góry.

Osiąganie celu snu
Użytkownicy mogą generować tokeny, spełniając swój cel snu każdej nocy. Liczba wygenerowanych tokenów będzie zależeć od rzadkości i poziomu NFT użytkownika.

Wykonuj zadania grupowe
Użytkownicy mogą również generować tokeny, wykonując zadania grupowe z innymi użytkownikami. Zadania te będą miały na celu promowanie zdrowych nawyków snu i mogą obejmować wyzwania, takie jak ograniczenie spożycia kofeiny lub medytacja przed snem.

Zdobądź tokeny:
Free NFT holder
Zaproś znajomych
Użytkownicy mogą zdobyć tokeny, zapraszając trzech znajomych do przyłączenia się do Go Sleep. Jeśli jeden z tych znajomych zostanie darmowym użytkownikiem NFT, zapraszający użytkownik otrzyma bonus w postaci tokenów.Kupowanie Premium NFT
Użytkownik może użyć swoich tokenów, aby kupić notowany NFT z wbudowanego rynku. Zapewnia im to bezpośredni dostęp do premium NFT i jego funkcji.Premium NFT
Jeśli użytkownik posiada NFT premium, może również codziennie wydobywać tokeny.

Zużyj tokeny
Upgrade NFT
Użytkownicy mają możliwość uaktualnienia swojej obecnej sypialni NFT na wyższy poziom, zużywając dwa NFT o tej samej rzadkości. Oznacza to, że użytkownicy mogą uczynić swoje istniejące NFT bardziej wartościowymi bez konieczności nabywania nowych.
Podczas używania NFT o aktualizacji użytkownicy muszą upewnić się, że zużywane przez nich NFT są tej samej rzadkości. Ponadto, jeśli zużyte NFT nie są w pełni trwałe, użytkownicy mogą również zrekompensować pewną ilością tokenów.

Kup sypialnię i materiały NFT
Użytkownicy mogą również używać tokeny, aby kupić NFT do sypialni i materiały, aby dostosować swoje środowisko snu i potencjalnie poprawić jakość snu.

Łączenie NFT
Użytkownicy mogą również zużywać tokeny, aby łączyć NFT i tworzyć mocniejsze i cenniejsze NFT.

Meble NFT
Oprócz aktualizacji i naprawy Ntfs, użytkownicy mogą również tworzyć NFT mebli za pomocą swoich tokenów. Te meble NFT można następnie połączyć z NFT sypialni użytkownika, aby udekorować i spersonalizować ich wirtualną przestrzeń do spania.
Każdy mebel NFT ma różne style projektowania, dzięki czemu użytkownicy mogą tworzyć unikalne i niestandardowe miejsca do spania. Proces łączenia wymaga pewnej ilości Tokenów, w zależności od rzadkości NFT mebli, ale jest to świetny sposób na wykorzystanie tokenów w celu zwiększenia ogólnego doświadczenia użytkownika w aplikacji.

Staking
Użytkownicy mogą stakować tokeny, aby zdobywać nagrody, prawa głosu lub inne korzyści w społeczności GoSleep. Może to obejmować udział w decyzjach dotyczących zarządzania lub zdobywanie premii za przyczynianie się do rozwoju platformy.

Zaproś Znajomych
Zawsze możesz zaprosić do pomocy w poszerzaniu naszej społeczności.
Zaproś znajomych to funkcja, która pozwala użytkownikom zapraszać znajomych do przyłączenia się do Go Sleep i wspólnego uczestniczenia w grze . Zapraszając znajomych, użytkownicy mogą dzielić się zabawą i wyzwaniem związanym z poprawą jakości snu, a także zdobywać nagrody i tokeny.

Aby zaprosić znajomych, użytkownicy mogą po prostu wpisać adresy e-mail swoich znajomych lub adresy portfela i wysłać zaproszenie. Gdy znajomi zaakceptują zaproszenie i zarejestrują się w Go Sleep, będą mogli dołączyć do gry snu użytkownika i konkurować z nimi, aby osiągnąć lepszą jakość snu.

Zapraszając znajomych do przyłączenia się do Go Sleep, użytkownicy mogą nie tylko poprawić własną jakość snu, ale także pomóc swoim znajomym poprawić ich jakość. Co więcej, dzięki konkurencji i wsparciu znajomych użytkownicy częściej trzymają się swoich celów związanych ze snem i osiągają lepsze wyniki. To sprawia, że funkcja „Zaproś znajomych” jest istotną częścią doświadczenia GoSleep.


Zapoznaj się z całą aplikacją za pomocą rozbudowanego WhitePaper:

WhitePaper: https://gosleep.gitbook.io/white-paper/
13-04-2023 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
Hybrid1990 Online
Super Moderator
*

Liczba postów: 45,868
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37474 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,428.37
Post: #2
RE: GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie
Jak ta apka dokładnie działa? Jak monitoruje nasz sen i przeprowadza te wyniki? :
Czas trwania snu
Opóźnienie początku snu
Liczba przebudzeń
Całkowity czas czuwania
Efektywność snu
Niespokojny sen
Czas na każdym etapie snu

?

[Obrazek: sygnadc.png]
13-04-2023 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek505 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 236
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie
(13-04-2023 19:53)Hybrid1990 napisał(a):  Jak ta apka dokładnie działa? Jak monitoruje nasz sen i przeprowadza te wyniki? :
Czas trwania snu
Opóźnienie początku snu
Liczba przebudzeń
Całkowity czas czuwania
Efektywność snu
Niespokojny sen
Czas na każdym etapie snu

?

Łączy sie ze zdrowie i sen w ios, na androidzie podobnie. Zlicza czas snu i daje tokeny. Jak to rozkminie bardziej to dopisze. Na razie sam testuje wersje free
13-04-2023 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hybrid1990 Online
Super Moderator
*

Liczba postów: 45,868
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37474 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,428.37
Post: #4
RE: GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie
"Łączy sie ze zdrowie i sen w ios"

Tzn.? Bo dalej nic z tego nie wynika.
Póki co ta apka wygląda mi na pic na wodę, jeśli chodzi o działanie, nie o wypłacalność.

[Obrazek: sygnadc.png]
14-04-2023 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek505 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 236
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie
(14-04-2023 07:52)Hybrid1990 napisał(a):  "Łączy sie ze zdrowie i sen w ios"

Tzn.? Bo dalej nic z tego nie wynika.
Póki co ta apka wygląda mi na pic na wodę, jeśli chodzi o działanie, nie o wypłacalność.

Cóz ci mam powiedzieć, zainstaluj, sprawdź i daj znać. Ja używam i nalicza mi póki co jakies punkty.
17-04-2023 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hybrid1990 Online
Super Moderator
*

Liczba postów: 45,868
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37474 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,428.37
Post: #6
RE: GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie
marek505 nie mam zamiaru, to ty założyłeś temat i ty sprawdzasz apkę, więc ty powinieneś odpowiedzieć na moje pytanie, ale widzę że sam nie potrafisz. Czyli działasz w czymś i nie masz pojęcia jak coś działa? Najważniejsze dla ciebie jest to że nalicza ci "jakies punkty"? Nie jest to zbyt profesjonalne z twojej strony jeśli chodzi o promocję tematów przez ciebie tutaj.

[Obrazek: sygnadc.png]
26-04-2023 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek505 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 236
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: GoSleepPro – Aplikacja która płaci nam za spanie
(26-04-2023 14:04)Hybrid1990 napisał(a):  @[marek505] nie mam zamiaru, to ty założyłeś temat i ty sprawdzasz apkę, więc ty powinieneś odpowiedzieć na moje pytanie, ale widzę że sam nie potrafisz. Czyli działasz w czymś i nie masz pojęcia jak coś działa? Najważniejsze dla ciebie jest to że nalicza ci "jakies punkty"? Nie jest to zbyt profesjonalne z twojej strony jeśli chodzi o promocję tematów przez ciebie tutaj.


Tak, zgadza się TESTUJE apkę, tak też bapisałem i nie chciałem być nie grzeczny, nalicza mi punkty za spanie w formie NGT, za to sam token ZZZ który jest już na giełdzie można tam stakować, służy on też do naprawiania NFT itd.

Fajnie jeśli ktoś kto jest też zainteresowany aplikacją, bo na takiego wyglądasz mi troche pomógł ją rozkminić.

Jak Ja sam zbiore wystarczająco dużo informacji to je tutaj wrzucę. Aktualnie ją „testuje” spię i zbieram NGT i mam kilka wniosków którymi się chętnie podziele.

Szkoda że odebrałeś mój komentarz jako negatywny. Robie wiele rzeczy, wiec nie mam za bardzo czasu też skupiać się na apce zabawce, bo tak traktuje te aplikacje oparte o NFT które bam coś zarabiają, a tu jeszcze jest potrzebny czas, bo nie da się przetestować tej aplikacji w 1 dzień.

To co już wiem:

Wiem jeszcze tyle, że to NFT ulega zużyciu:
Every time you get a sleep reward, the durability will be consumed. You will get no reward when durability is 0.
The NFT durability can be repaired with NGT; the more you repair, the more NGT is required.

Jest też market, gdzie możemy kupować NFT za ETH które generują więcej NGT. Ale te ceny za te NFT potrafią być wysokie, ja jade na tym pierwszym darmowym

Wrzuciłem w staking trochę ZZZ tzn 100 szt co daje jakies 45$ aby zobaczyć jak to działa, podobno też można używać go do zakupów jak i pewnych działań, ja póki co znalazłem tylko możliwość naprawienia mojego NFT za ZZZ

Dodatkowo zarobione NGT można wypłacić i sprzedać na pancakeswap jednak tutaj jest dość wysoki limit bo 300 szt. Pokico to raczej w 2 strone, kupić na pancake i zrobic sobie upgrade swojej sypialni za to NGT.

tutaj info o tokenie NGT
https://www.coingecko.com/pl/waluty/ngt

A tutaj o ZZZ - https://www.coingecko.com/pl/waluty/zzz
26-04-2023 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Cyfrowa moneta, którą można wydobywać na telefonie komórkowym miron830 1 922 23-05-2021 17:36
Ostatni post: miron830
Exclamation Aplikacja do zbierania kryptowaluty EAGLE Inmaculada 0 877 03-03-2021 22:05
Ostatni post: Inmaculada
  Lomo - cryptowaluta + aplikacja online do zbierania Krypto. 5 USD dziennie Comparic 44 8,495 29-01-2018 17:16
Ostatni post: andreneus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.