Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: ++ PROFESJONALNY GENERATOR DO HACKÓW - PEŁEN CUSTOM - z łatwą edycją, dla każdego ++
Sprawdź:
Dostałeś gotowe rozwiązanie jak zabezpieczyć skrypt i zbliżyć go chociaż minimalnie do oferty sprzedażowej to wolisz robić wycieczki osobiste i pisać per hackerman :-) Twoja sprawa, na razie wciskasz kit kupującym o mistycznym zabezpieczeniom przed kopiowaniem skryptu i potrzebą wielogodzinnego odtwarzania pliku konfiguracyjnego. A ten mistyczny plik konfiguracyjny to prawdopodobnie zwykłe echo z pliku php do skryptu, co zresztą pokazałeś na screenach. Do zrobienia w godzinę.
No i tak naprawdę znowu próbujesz wcisnąć marketingowy bełkot - plik konfiguracyjny nie automatyzuje niczego. Nadal musisz ręcznie podmieniać wszystkie teksty osobno w każdej instancji. Jedyna zaleta to taka, że robisz to w jednym, a nie dwóch czy trzech plikach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2019 11:16 przez fakefejk.)
Glosy:
06-09-2019 11:12
Arczit
Stały Bywalec
Liczba postów: 700
Dołączył: Sep 2015
Reputacja:
648 Forum Gold: 8.00
Myślę że powinieneś potraktować to jako konstruktywną krytykę i spróbować bardziej zabezpieczyć kod.
Raczej nie poświęcił trochę czasu na grzebanie w kodzie i podmiance, aby pokazać jakim jest "hakerem", tylko aby pokazać Ci co możesz jeszcze poprawić
Cytat:ale jakbyś popatrzył trochę na świat to dostrzegłbyś, że większość osób nie zna się na tym na tyle, żeby grzebać w kodzie.
Jest = z "wiem że ktoś może to wykraść ale są to tylko nieliczni gracze, dlatego nie warto bardziej zabezpieczyć kodu".
Glosy:
06-09-2019 11:19
adamcio99922
Stały Bywalec
Liczba postów: 618
Dołączył: Oct 2015
Reputacja:
325 Forum Gold: 53.01
RE: ++ PROFESJONALNY GENERATOR DO HACKÓW - PEŁEN CUSTOM - z łatwą edycją, dla każdego
(06-09-2019 11:19)Arczit napisał(a): @[adamcio99922]
Moim zdaniem troszeczkę źle podchodzisz do posta od fakefejk.
Myślę że powinieneś potraktować to jako konstruktywną krytykę i spróbować bardziej zabezpieczyć kod.
Raczej nie poświęcił trochę czasu na grzebanie w kodzie i podmiance, aby pokazać jakim jest "hakerem", tylko aby pokazać Ci co możesz jeszcze poprawić
Cytat:ale jakbyś popatrzył trochę na świat to dostrzegłbyś, że większość osób nie zna się na tym na tyle, żeby grzebać w kodzie.
Jest = z "wiem że ktoś może to wykraść ale są to tylko nieliczni gracze, dlatego nie warto bardziej zabezpieczyć kodu".
W związku z prostym obejściem zabezpieczenia, które posiadał generator i tym, że fakefejk o tym tutaj napisał, generator został poprawiony i dodatkowo zabezpieczony.
Z tego miejsca chciałem podziękować fakefejk za to, że napisał o tym. Owszem nie spodobał mi się ton jego wypowiedzi, ale ja też nie pokazałem się ze zbyt profesjonalnej strony. Fakt faktem miałeś rację.
Twoje rozwiązanie było dobre, ale ostatecznie padło na rozwiniecie Twojej idei. Jeśli chcesz to zapraszam na PW, powiem Ci co innego zostało zastosowane
Każdy kto zakupił już generator otrzyma poprawioną wersję 1.3. Każdy kto zakupi generator od razu otrzyma już wersję 1.3.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2019 10:45 przez adamcio99922.)
Glosy:
06-09-2019 11:26
fakefejk
Aktywny
Liczba postów: 216
Dołączył: Jan 2014
Reputacja:
69 Forum Gold: 50.00
RE: ++ PROFESJONALNY GENERATOR DO HACKÓW - PEŁEN CUSTOM - z łatwą edycją, dla każdego ++
(06-09-2019 11:26)adamcio99922 napisał(a): Z tego miejsca chciałem podziękować @[fakefejk] za to, że napisał o tym. Owszem nie spodobał mi się ton jego wypowiedzi, ale ja też nie pokazałem się ze zbyt profesjonalnej strony. Fakt faktem miałeś rację.
Nie ma co się spinać o ton wypowiedzi, w internecie czasem ciężko go wyczuć i łatwo doszukać się chamstwa tam gdzie go nie ma.
Najważniejsze, że skorzystali kupujący a sam produkt jest jeszcze lepszy.
Nie jesteś autorem i nie masz żadnych praw do sprzedaży. Szablon to kopia wszystkich plików, zabezpieczenia zostały pominięte. W zamian otrzymujemy delikatne zmiany kosmetyczne i plik konfiguracyjny. W pliku konfiguracyjnym znajdziemy wiele odniesień do prawdziwego autora. Jeden z ważniejszych plików, który jest sprzedawany przez tego użytkownika:
Tutaj ciekawa rozmowa z użytkownikiem
W skrócie cały ten wielki szablon to kradzież. Temat łamię regulamin w kilku miejscach
Użytkownikowi widzę już ugięły się nogi bo główny post został skasowany.
Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2019 14:11 przez Hybrid1990.)