Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Witam jest juz nowa gierka tzw mining O co tam biega ?
Mozemy lub bardziej musimy postawic
Kopalnie wegla
kopalnie złota
elektrownie
oraz pozostałe budynki
wydobyte materiały zamieniamy
budynki mozna ulepszać aby więcej produkowały
Budynki ktore postawimy potrzebne są aby móc zlecic wypłatę
minimum jest 25.000 satoshi
co 10 min dostajemy bonus
czysty link MINING
Oraz reflink MINING
Dziekuje za rejstrację z reflinka
Produkcję mozna juz zacząć za darmo
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2016 21:54 przez Robson19.)
Glosy:
03-04-2016 22:35
Karolek152
Świeżak
Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2016
Reputacja:
1 Forum Gold: 0.00
Podałeś tak naprawdę niewiele informacji, stąd pytania:
1. Czy serwis jest wypłacalny?
2. Gdzie lądują wypłaty?
3. Jest jakieś fee od wypłat?
4. Co z tym bonusem? (w sensie: ile wynosi? )
5. Jakiś limit dziennego wydobycia?
6. Jak się tu kształtują zarobki na poleconych?
No i najważniejsze:
7. Ile można zarobić na poszczególnych budynkach?
8. Ile kosztują ulepszenia?
Glosy:
03-04-2016 23:09
Robson19
Bywalec
Liczba postów: 293
Dołączył: Nov 2015
Reputacja:
22 Forum Gold: 0.10
(03-04-2016 23:09)Karolek152 napisał(a): Podałeś tak naprawdę niewiele informacji, stąd pytania:
1. Czy serwis jest wypłacalny?
2. Gdzie lądują wypłaty?
3. Jest jakieś fee od wypłat?
4. Co z tym bonusem? (w sensie: ile wynosi? )
5. Jakiś limit dziennego wydobycia?
6. Jak się tu kształtują zarobki na poleconych?
No i najważniejsze:
7. Ile można zarobić na poszczególnych budynkach?
8. Ile kosztują ulepszenia?
1.tego jeszcze nie wiadomo bo jest nowe
2.na wskazany portfel przy rejstracji
3.nic na ten temat nie pisze widocznie nie
4.raz na 24h dostajesz 1 pkt do ulepszen w labolatorium (ceny ulepszen zaczynają sie od 1 )
5.zalezy od pojemnosci twoich kopalni i magazynow
6.5%
7.tego jeszcze nie zdażyłem sprawdzic
8.im wyzszy lv tym droższe
w grze nie ma depozytu
Na poczatek na zakup materiału na budowe dostajemy 150 coins Proponuje budowac po koleji bez tymczasowych ulepszen gdyz moze braknąć materiału
Przelicznik 100 coins-1000 satoshi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2016 01:25 przez Robson19.)
Glosy:
04-04-2016 22:02
fusek
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,903
Dołączył: Mar 2010
Reputacja:
813 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 591.00
Własnie pisałem o tym aby na poczatek stawiac po jednym budynku i nie ulepszac ja za pierwszym razem tez popełniłem ten błąd wiec załorzyłem drugie konto
podstawowe budynki to
kopalnia wegla
kopalnia złota
elektrownia
magazyn
oraz trzeba postawic dwa budynki do przerobki
hute złota i hute coins bez tych budynkow nie ruszysz dalej
pozniej juz przerabiasz zebrane materiały najpierw w hucie złota a pozniej w hucie coins
dopiero jak to wszystko działa wtedy uplepszasz budynki i magazyny
Glosy:
05-04-2016 23:01
fusek
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,903
Dołączył: Mar 2010
Reputacja:
813 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 591.00
to jest najmniejszy problem załórz sobie konto TUTAJ
Będziesz miał nowy adres oraz mnóstwo innych kryptowalut oraz ich adresy moge to polecic sam korzystam juz dosc długo wymieniam zamieniam odbieram wysyłam
Glosy:
06-04-2016 10:06
Karix
Świeżak
Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
3 Forum Gold: 1.00
co 24 godziny sie pojawiają jak nie odbierzesz przepadają
u mnie juz kopalnia wegla 2 lv oraz magazyn 2 lv teraz produkcja wzrasta powoli trzeba ulepszac
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2016 19:41 przez Robson19.)
Glosy:
06-04-2016 19:40
Karix
Świeżak
Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
3 Forum Gold: 1.00