Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputacjÄ™,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Arkadio próbuje sił w internetach (po raz kolejny)
Autor
Wiadomość
MrocznyKILL
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 8,867
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3505 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 2.00
RE: Arkadio próbuje sił w internetach (po raz kolejny)
Dzień 1
Liczyłem, że jednak zliczanie akcji na mypay jest trochę przyjemniejsze, ale jednak sie przeliczyłem, na 100 akcji wykonanych w ciągu 24 godzin, zliczyło mi aż 35 wiec jak na razie sukcesu nie ma ;/ no ale nie ma co się zrażać
Zapewne to jeden z ostatnich postów, kolejny pojawi się może jutro do południa, a jak nie to dopiero w środę/czwartek, wiadomo majóweczka trzeba sobie trochę odpocząć od wszystkiego
Dziękuje wszystkim za miłe słowa
Moje cele: Do 04.05.2017r
9,79/30zł (tak na początek)
35/200 akcji zaliczonych
Do 30.09.2017r
9,79/3500zł
Zapraszam dalej chętnych do komentowania i zaglądania Pozdrawiam
Tak na poprawe nastroju:
Glosy:
29-04-2017 22:12
Arkadio1994
Bywalec
Liczba postów: 387
Dołączył: Apr 2014
Reputacja:
43 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 5.00
RE: Arkadio próbuje sił w internetach (po raz kolejny)
Dzień 2
Minęło kilka dni, majóweczka się skończyła, człowiek pomimo małych problemów z mypay jest dobrej myśli, minęło kilka dni, odpoczynek od wszystkiego dobrze zrobił, ale pora wrócić do rzeczywistości i od jutra znowu zaczynamy z grubej rury!!
Planu nie wyrobie, ale mówi się trudno, następny miesiąc oby był przyjemniejszy !!
Moje cele: Do 04.05.2017r
13,07/30zł (tak na początek)
46/200 akcji zaliczonych
Do 30.09.2017r
13,07/3500zł
Samych sukcesów Wam życzę ludziska
Glosy:
03-05-2017 22:18
Arkadio1994
Bywalec
Liczba postów: 387
Dołączył: Apr 2014
Reputacja:
43 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 5.00
RE: Arkadio próbuje sił w internetach (po raz kolejny)
Dzień 3
Jest progres, powolny bo powolny ale najważniejsze że jest
W końcu mi podliczyło ranking jakości więc jest i tu sukces, to mnie najbardziej cieszy w sumie, mam te 90% więc bonusowe 15% wpadać zaczyna powoli. Co więcej dziś nawet udało się po raz pierwszy zaliczyć akcje z ankietami, więc wpadło te 88 grosza
Celu niestety nie udało się zrealizować ale, trzeba być dobrej myśli. następny miesiąc oby przyniósł lepsze akcje, większe zaliczenia akcji i mniej problemów
Myślę dodatkowo powoli o powrocie do skracania i jeszcze jednego serwisu, ale co dalej z tego będzie? zobaczymy
Moje cele: Do 04.05.2017r
21,41/30zł (tak na początek)
46/200 akcji zaliczonych
Jutro pojawi siÄ™ nowy cel!! Do 30.09.2017r
21,41/3500zł
Powodzenia wszystkim którzy tu zaglądają
Glosy:
04-05-2017 22:02
BartekCzarodziej
Banned
Liczba postów: 38
Dołączył: Feb 2017
Forum Gold: 0.00
RE: Arkadio próbuje sił w internetach (po raz kolejny)
Niestety tak to jest z tym MyPay że różnie te akcje zaliczają.. sam czasem się jakoś boję klikać, żeby nie robić na darmo, skoro i tak nie zaliczy.... No nic, trzeba być dobrej myśli i się nie poddawać. Powodzenia i jak najwyższych zarobków!
Glosy:
05-05-2017 22:07
Arkadio1994
Bywalec
Liczba postów: 387
Dołączył: Apr 2014
Reputacja:
43 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 5.00
RE: Arkadio próbuje sił w internetach (po raz kolejny)
Dzień 4
No i pora zamknąć te kilka dni zarobku jako "miesiąc" od jutra zaczynamy od nowa ostrą jazdę bez trzymanki, trzeba się zmobilizować i zarabiać, zarabiać i jeszcze raz zarabiać, nie ma co się oszczędzać.
Przez te kilka dni zarobiłem na mypay 25zł, jest to jakiś taki malutki sukces dla mnie, jakaś mobilizacja że to jest, ale wiem że mogę więcej i tym razem w maju próbuje trochę więcej
Moje cele: Do 04.06.2017 r.
0/200 zł
0/600 akcji
Dziękuje za miłe słowa i za zaglądanie tutaj, każdy komentarz w tym dzienniku motywuje mnie do działania, pozdrawiam Was czytelnicy