Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Witam.
Postanowiłem podzielić się z Wami moimi typami na każdy dzień.
Z tego powodu utworzyłem bloga na którym będę codziennie dodawać typy
Jak wiemy nikt nie ma skuteczności 100%, ale dziś taką miałem.
Zapraszam do odwiedzenia i skorzystania z darmowych typów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2013 22:56 przez AbC1995.)
Glosy:
29-09-2013 22:54
Damkofr
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,449
Dołączył: Mar 2012
Reputacja:
589 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 66.01
(29-09-2013 22:54)AbC1995 napisał(a): Witam.
Postanowiłem podzielić się z Wami moimi typami na każdy dzień.
Z tego powodu utworzyłem bloga na którym będę codziennie dodawać typy
Jak wiemy nikt nie ma skuteczności 100%, ale dziś taką miałem.
Zapraszam do odwiedzenia i skorzystania z darmowych typów.
Podam tylko fakty, zeby nie bylo, ze zaraz tu "wjezdzam" na kogokolwiek. Wczorajszy dzien 100%, poprzedni juz tylko 40%. 2 trafienia w tym Milan po kursie 1.40. Szalu nie ma. Wczorajsze mecze weszly(o farcie jak w przypadku Dynama pisal nie bede bo liczy sie wynik koncowy jak by nie bylo).
Od razu widze dzisiaj mecze slabo dobrane i wytypowane oczywiscie procz Violi, ktorej daje jakies 95% na wygranie tego meczu. Wiadomo, zdarzaja sie cuda i spadki formy, ale jesli Fiorentina zagra jak z Interem to o zwyciestwo bym sie nie martwil. Co do reszty:
Granada oraz Korona. Czym sie sugerowales w tych meczach? Gdybym mial postawic jakiekolwiek pieniadze to na Remis/Bilbao i Lechia/Remis. Nie widze tu innych opcji. Dodam jednak, ze najlepszym rozwiazaniem jestGranada v Bilbao under 2.5 @ 1.85 Bet365. Co do portugalskiej. To nie moja bajka. Patrzac na ostatnie wyniki to kolejny no bet, bo o ile w meczu np. Fiorentiny daje szanse Fiorentina(85%) Remis(10%) Parma(5%) to tu szanse jak dla mnie po 33,(3)% na kazdy wynik.
Glosy:
30-09-2013 15:44
AbC1995
Banned
Liczba postów: 519
Dołączył: Jul 2012
Forum Gold: 0.00
(29-09-2013 22:54)AbC1995 napisał(a): Witam.
Postanowiłem podzielić się z Wami moimi typami na każdy dzień.
Z tego powodu utworzyłem bloga na którym będę codziennie dodawać typy
Jak wiemy nikt nie ma skuteczności 100%, ale dziś taką miałem.
Zapraszam do odwiedzenia i skorzystania z darmowych typów.
Podam tylko fakty, zeby nie bylo, ze zaraz tu "wjezdzam" na kogokolwiek. Wczorajszy dzien 100%, poprzedni juz tylko 40%. 2 trafienia w tym Milan po kursie 1.40. Szalu nie ma. Wczorajsze mecze weszly(o farcie jak w przypadku Dynama pisal nie bede bo liczy sie wynik koncowy jak by nie bylo).
Od razu widze dzisiaj mecze slabo dobrane i wytypowane oczywiscie procz Violi, ktorej daje jakies 95% na wygranie tego meczu. Wiadomo, zdarzaja sie cuda i spadki formy, ale jesli Fiorentina zagra jak z Interem to o zwyciestwo bym sie nie martwil. Co do reszty:
Granada oraz Korona. Czym sie sugerowales w tych meczach? Gdybym mial postawic jakiekolwiek pieniadze to na Remis/Bilbao i Lechia/Remis. Nie widze tu innych opcji. Dodam jednak, ze najlepszym rozwiazaniem jestGranada v Bilbao under 2.5 @ 1.85 Bet365. Co do portugalskiej. To nie moja bajka. Patrzac na ostatnie wyniki to kolejny no bet, bo o ile w meczu np. Fiorentiny daje szanse Fiorentina(85%) Remis(10%) Parma(5%) to tu szanse jak dla mnie po 33,(3)% na kazdy wynik.
Mów co chcesz, analizuj sobie mecze jak chcesz
Ja mam swoje sposoby i z tego żyję także jakoś daję radę
Powodzenia
Glosy:
30-09-2013 18:44
mareczek
Banned
Liczba postów: 941
Dołączył: Aug 2011
Forum Gold: 0.00
Zapomnialem dodac w mym poscie "Ale zycze oczywiscie powodzenia" Oby ci to weszlo, bo sam nie obstawialem przeciwne typy. Pisze tylko co bym zagral gdybym mial to uczynic
Glosy:
30-09-2013 18:47
AbC1995
Banned
Liczba postów: 519
Dołączył: Jul 2012
Forum Gold: 0.00
Ach te Bilbao. Normalnie czulem jak zobaczylem 2:0, ze 1. Gol po rzucie karnym padl. Wchodze w statystyki i co widze. Rzut karny 25% weszlo czyli 1/4 Fiorentina na niefarcie i niby o pozostalych 2 tez mozna mowic ze zabraklo szczescia, no ale jak pisalem w 1 poscie liczy sie wynik koncowy. Dla mnie nie taki zly dzien zakladajac ze Portugalii nie ruszam to 2/3 no ale zycze powodzenia jutro
Glosy:
30-09-2013 22:57
AbC1995
Banned
Liczba postów: 519
Dołączył: Jul 2012
Forum Gold: 0.00