Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - damiano100 - 14-05-2015 12:33

I w ile zrobiłeś te 40 zł? Ile tekstów, czasu poświęconego?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Cuba - 17-05-2015 23:30

Wiesz co ogólnie na serwisie jestem 3 tygodnie, tylko po prostu róznie bywa z pisaniem. Czasem nie mam wenySmile albo czasu. Średnio na dzień wiec wychodzi pewnie 7-8 minut góra. Za jednym razem pisałem raz ponad 2 h non stop. Strasznie męczące psychicznie Tongue no i przez ten czas zrobiłem teksty za około 15 zł. Wiesz na początku musisz złapać wprawę , później coraz lepiej to sobie organizujesz i spokojnie zrobisz 10-12 na godzinę.

Ostatnio średnia elegancko na maksa stanęła, stawki od razu lepszeHuh


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - zekh - 19-05-2015 18:27

Zarejestrowałam się, czekam na akceptację, może coś z tego wyjdzie.
Zdarzyło mi się kiedyś mieć trochę styczności z pisaniem, co prawda własnych tekstów a nie takich zleceń, jest szansa, że uda się coś dorobić. Chociaż na karmę dla kota. Smile



edit. 23.05.2015

Nadal czekam na akceptację/odrzucenie, mam nadzieję, że najpóźniej w poniedziałek poznam decyzję. Szkoda, że akurat trafiło mi się tak długie czekanie, przez te kilka dni można by się było powprawiać.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - jarunioo7 - 25-05-2015 14:38

Z tego co pamiętam to zablokowali możliwość rejestracji nowych użytkowników Sad Ja czekam na akceptacje od 2 tygodni.. Ktoś ma jakieś info?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - zekh - 26-05-2015 11:47

Raczej nie zablokowali, moje konto już aktywne, napisz do nich i się upomnij.

Pierwsze 8 tekstów napisane, 6 przeszło już moderację i czeka na zatwierdzenie. Zobaczymy, czy się spodobają.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 26-05-2015 11:56

Gdyby zablokowali możliwość rejestracji nowych copywriterów, z pewnością poinformowaliby o tym na stronie głównej bądź blogu. Pewnie zwyczajnie większość czasu poświęcają na moderację/zdobywanie nowych zleceń, a akceptacje robią może zbiorowo raz na jakiś czas. W każdym razie kontakt z TB wciąż stoi na wysokim poziomie, więc jeśli Ci się "pali", pisz do nich wiadomość. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - jarunioo7 - 26-05-2015 12:01

Napisałem do nich wiadomość tydzień temu i właśnie wczoraj zaakceptowali zgłoszenie + odpowiedzieli na pytanie. Macie racje. Robią wszystko zbiorowo ale mi to nie przeszkadza, pora spróbować coś pisać - kto wie? Może jak mi sie spodoba to będzie to dobre przygotowanie do matury z języka polskiego za rok? Mam na myśli umiejętność pisania "z głowy" od razu bo z tym mam problem i musze czasami dłuuuugo myśleć..


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - zekh - 26-05-2015 12:27

Przykro mi to pisać, ale na maturze pisanie z głowy na niewiele się przyda, tam liczy się głównie wstrzelenie się w klucz. Lanie wody na mało się zdaje. Tak czy siak polecam pisać i ćwiczyć, zawsze się to przyda, jak nie w szkole to w życiu codziennym i może kiedyś w pracy.

Zlecenia moderują błyskawicznie, te napisane wczoraj po 23 zostały zmoderowane dzisiaj trochę po 5 więc z tym się nie obijają, zobaczymy tylko czy klienci też mają takie samo podejście, czy jednak będzie to trwać dłużej.



edit 26.05.2015 14:45
Pierwszy opis katalogowy sprzedany. Big Grin
Krótki, 300 znaków, 36 groszy wpadło. Ciekawe jaka będzie ocena. Smile


26.05 22:43
Drugi tekst sprzedany, 90 groszy. Smile Precelek 1300 znaków.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - jarunioo7 - 27-05-2015 18:00

U mnie też pierwszy opis sprzedany, 36 gr, ocena 4 2

Troche minie zanim zaczne godziwie zarabiać ale myślę że jest warto Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - zekh - 27-05-2015 18:34

U mnie sprzedało się już 8 tekstów, łącznie zarobione na nich 7,06 zł. Na zatwierdzenie czeka jeszcze 5 tekstów. 5 już ocenione, każdy dostał ocenę 5.0. Najlepiej płatny póki co precelek o kociej karmie Big Grin 1,44 zł a pisanie było wręcz przyjemne. Smile Żeby było weselej zacytuję swój własny post z tego tematu:

(19-05-2015 18:27)zekh napisał(a):  jest szansa, że uda się coś dorobić. Chociaż na karmę dla kota. Smile
Zarabiam na kocią karmę pisząc o kociej kamie. Wink

Wszystkie te teksty, 13 sztuk - zajęły mi może z godzinę pisania łącznie, więc jeśli sprzedadzą się wszystkie wynik godzinowy będzie ładny. Te które zostały w większości są ponad 1000 znaków, więc koło złotówki od każdego może jeszcze wlecieć.