Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pilna pożyczka - zwrot za tydzień +10% wartości! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pilna pożyczka - zwrot za tydzień +10% wartości! (/Temat-Pilna-pozyczka-zwrot-za-tydzien-10-wartosci-98983)



Pilna pożyczka - zwrot za tydzień +10% wartości! - jarunioo7 - 03-10-2014 14:55

Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki, ponieważ kupuje kilka fanpage po okazyjnej cenie..Jest to kwota dość duża - 500zł. O zwrot nie musisz się martwić ponieważ mam te pieniądze ale niestety "zamrożone" do 10-tego (wypłata na shorte.st) :/ Jako dowód załączam screen:

http://scr.hu/30ha/f9ktp

Uzbierałem przez ten miesiąc 170$ - a do wypłaty jeszcze tydzień.. Smile
Pieniądze zwrócę Ci jak tylko dostanę wypłatę z shorte.st (po 10-tym) i dostaniesz ode mnie 10% wartości pożyczki czyli 50zł.

Pieniędzy potrzebuje pilnie bo ktoś może mi podbić cenę, a tego bym nie chciał.. Smile Proszę pisać na PW.


RE: Pilna pożyczka - zwrot za tydzień +10% wartości! - marcel_kk - 03-10-2014 15:21

Chętnie Ci pożyczę, bierz i tylko rozsądnie spożytkuj.

[Obrazek: 2nlv7er.jpg]


RE: Pilna pożyczka - zwrot za tydzień +10% wartości! - jarunioo7 - 03-10-2014 15:36

Dzięki Marcel Wink Na pewno się przyda..
Pytam na serio, sprawa pilna..


RE: Pilna pożyczka - zwrot za tydzień +10% wartości! - poczmail - 03-10-2014 15:51

Cóż, 500 zł nie jest wcale tak małą kwotą, wątpię żeby znalazł się ktokolwiek kto Ci ją ot tak na słowo pożyczy, tym bardziej zważając na to, że shorte miewa momentami zapominać albo skracać wyższe wypłaty. W Twojej sytuacji skorzystałbym z vivusa - pierwsza pożyczka do 1200 zł jest za darmo, więc to chyba najlepsza alternatywa jaką możesz uczynić.


RE: Pilna pożyczka - zwrot za tydzień +10% wartości! - jarunioo7 - 03-10-2014 16:47

Poczmail, dzięki za radę ale nie mam jeszcze skończonych 18 lat (w grudniu) dlatego pożyczki wziąć nie mogę :/ Poza tym shorte.st to naprawdę rzetelna firma, ostatnio był lekki problem z wypłatą - wszystko przez PayPal (wiem od przedstawiciela shorte.st) ale wszystko co do $ wypłacili.. Smile


Pilna pożyczka - zwrot za tydzień +10% wartości! - surfer0700 - 03-10-2014 16:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.