Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Sposób na szybki zarobek na subskrypcjach SMS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Sposób na szybki zarobek na subskrypcjach SMS! (/Temat-PORADNIK-Sposob-na-szybki-zarobek-na-subskrypcjach-SMS-97416)



[PORADNIK] Sposób na szybki zarobek na subskrypcjach SMS! - jarunioo7 - 04-09-2014 14:11

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik a dokładniej sposób na szybki zarobek na SubSMS - Black Hat
2.Opis przedmiotu : Poniżej
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW, temat
5.Cena : 10 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew

Witam. Sprzedam sposób na szybki i duży zarobek na subskrypcjach SMS – niestety Black Hat. Polega na wkręcaniu osób w pewne oferty – one podają nam swój numer, my wpisujemy w naszej ofercie z SubSMS, osoba podaje nam pin, my wpisujemy w ofercie i mamy gotowego leada. ¾ jest zaliczonych. Niektóre nie są zaliczane ponieważ dużo osób nie ma pieniędzy na koncie :/

Dużo jest napisane w tym temacie:
http://zarabiam.com/Temat-Sub-sms-dla-poczatkujacych-black-hat-2-3-leady-dziennie-97154

Ale wszystkie pomysły na których najwięcej zarobiłem - sam wymyśliłem i nie znalazłem ich na forum.. Możemy bawić się w zdesperowaną dziwkę ale to jest bardziej czasochłonne, musimy przeprowadzać całą rozmowę, zachęcać itd. Moje sposoby opierają się na tym że ludzie sami wysyłają nam wszystkie swoje dane, my prosimy o podanie PINU który przyszedł im smsem, a oni nie świadomi co ich czeka sami nam podają..

Screen:
[Obrazek: mvuen8.jpg]

Więcej nic nie napisze, powiem tylko tyle że 10zł to jest naprawdę mało – zyski będą kilka razy większe.. Ja w 2 godziny zarobiłem 36zł:

[Obrazek: 9v983s.jpg]

Sposób nie jest tak legalny jak same subskrypcje – osoby nie wiedzą co je czeka. Licz się z tym!

UWAGA! Nie przyjmuję zwrotów – dobrze się zastanów nad tym czy chcesz kupić i później mi narzekać „że to nielegalne” itd. Nie wystawiam do recenzji bo cena nie jest duża, a zyski mogą być kilka razy większe.

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania mojego poradnika!



RE: [PORADNIK] Sposób na szybki zarobek na subskrypcjach SMS! - daniel42na - 04-09-2014 14:13

Bardzo mi przykro ale są pewne granice, których tu przekraczać nie można.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.