Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin (/Temat-BitBay-Polska-gielda-kryptowalut-Bitcoin-Bitcoin-Cash-Lisk-Etherum-Litecoin-97284)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - csmods - 26-03-2018 10:39

ostatnie pytanko zapomnialem zapytać xd
Czy trzymanie np tego bitcoina czy innej waluty na bitbay jest płatne ?
czy może tak sobie leżeć np pół roku za free


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - jarunioo7 - 26-03-2018 10:58

Za free Smile


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - HanSolo - 11-08-2018 15:05

Za darmo Wink


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - mario7011 - 11-08-2018 15:22

Może leżeć za darmo ale kwestia tego czy wartość nie spadnie lub daj boże wzrośnie Smile


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - polakos - 08-09-2018 19:29

23303 zł no mamy -3% na BTC myślicie że pójdzie w górę?


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - hrabia11 - 21-09-2018 08:41

Ja coś niewiedzę bitcoin ostatnio aby wzrósł moi znajomi potracili kasę bo sprzedaja


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - aligi - 21-09-2018 10:56

Czy bitbaya da sie przelac kase z netellera?


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - mattxx - 21-09-2018 22:37

(21-09-2018 08:41)hrabia11 napisał(a):  Ja coś niewiedzę bitcoin ostatnio aby wzrósł moi znajomi potracili kasę bo sprzedaja

Ktoś traci, aby zyskiwać mógł Ktoś Smile


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - argon91 - 05-10-2018 14:56

mam pytanie odnośnie weryfikacji czy podczas wstawiania zdjęcia dowodu,paszportu czy prawka dawaliście jakiś znak wodny ? chodzi mi o bezpieczeństwo


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - alegromat - 05-10-2018 15:10

(05-10-2018 14:56)argon91 napisał(a):  mam pytanie odnośnie weryfikacji czy podczas wstawiania zdjęcia dowodu,paszportu czy prawka dawaliście jakiś znak wodny ? chodzi mi o bezpieczeństwo

Masz informacje że dokumenty mają być w postaci surowej - nie edytowane.