Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały problem z zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Mały problem z zarabiam.com (/Temat-Maly-problem-z-zarabiam-com-96797)

Strony: 1 2


Mały problem z zarabiam.com - rkac1997 - 25-08-2014 10:41

Witam. Zauważyłem mały problem - i to już nie pierwszy raz.
Mianowicie jestem on-line np. o 12:00 i za 5-10 minut wyłączam forum zarabiam.com .. Następnie o godzinie 14 wchodzę, a piszące do mnie osoby zarzucają mi , że "zlewam na nie" bo jestem cały czas on-line i nie odpisuje.
I ja także zarzuciłem jednej czy dwom osobą , że nie odpisują mi , a są on-line (chodziło o pieniądze , więc ponaglałem kilkukrotnie). Jak się okazało , nie byli oni przed komputerem ... Czy da się to jakoś naprawić? Rozumiem poślizg 5 czy 10 minut , ale nawet 1 czy 2 godziny?


RE: Mały problem z zarabiam.com - Hybrid1990 - 25-08-2014 10:46

del


RE: Mały problem z zarabiam.com - GoodLecki - 25-08-2014 10:58

Na PW po odswieżeniu dobrze wyswietla, na forum w tematach rzeczywiscie pokazuje czasami online.


RE: Mały problem z zarabiam.com - notentego - 25-08-2014 11:04

Wystarczy się wylogowywać Tongue


RE: Mały problem z zarabiam.com - rkac1997 - 25-08-2014 11:06

No właśnie na PW źle wyświetla oraz po wejściu w profil - cały czas pisze , że jest np. na stronie głównej lub w temacie , a on ma wyłączony komputer.


RE: Mały problem z zarabiam.com - jarunioo7 - 25-08-2014 11:07

Dokładnie.. Zauważ że następnym razem gdy wchodzisz na forum - jesteś od razu zalogowany Smile Jak się będziesz wylogowywał to nie będziesz miał takich problemów Tongue


RE: Mały problem z zarabiam.com - ZexKox - 25-08-2014 13:07

(25-08-2014 11:07)jarunioo7 napisał(a):  Dokładnie.. Zauważ że następnym razem gdy wchodzisz na forum - jesteś od razu zalogowany Smile Jak się będziesz wylogowywał to nie będziesz miał takich problemów Tongue

Niby masz rację, ale w takim bądź razie po co jest opcja autologowania ?


RE: Mały problem z zarabiam.com - jarunioo7 - 25-08-2014 16:31

Po to żebyś za każdym razem sie nie musiał logować Big Grin Mi np. nie przeszkadza że "cały czas jestem online".. Jeśli ktoś nie trzęsie dupą i nie pisze co 2 minuty "kiedy mi wyślesz te pieniądze, oddawaj hajs" jak jakiś gimbus to wgl to nie powinno przeszkadzać.. Smile

Jak nie chcesz być online, a cały czas pracujesz na komputerze - wyloguj się Smile


RE: Mały problem z zarabiam.com - zetfredix - 25-08-2014 16:58

MyBB ma to zwalone, lepiej do działa w vB, bo status jest korelowany czasowo z ostatnią aktywnością.


RE: Mały problem z zarabiam.com - Admin - 26-08-2014 10:32

Niezbyt rozumiem, z tego co widzę działa poprawnie u każdego, wiadomo że po zamknięciu przeglądarki sesja jest trzymana przez pewien czas, ustalony przeze mnie i jest to godzina (uprzedzam pytania o zmianę tego czasu - nie będzie zmieniony gdyż na jego podstawie liczone są statystyki online).

A po wejściu w profil bardzo dokładnie widać kiedy ktoś ostatnio był aktywny i jeśli nie ma cię przy komputerze to widać to po ostatniej wizycie w której zapisana jest ostatnia akcja.

A jak chcesz błyskawicznie zniknąć z listy to wystarczy kliknąć wyloguj.


rkac1997

Data rejestracji: 05-02-2012
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 08-26-2014, godzina 11:28 AM
Status: Offline

Informacje o rkac1997
Dołączył: 05-02-2012
Ostatnia wizyta: Wczoraj 10:45 PM


(25-08-2014 16:58)zetfredix napisał(a):  MyBB ma to zwalone, lepiej do działa w vB, bo status jest korelowany czasowo z ostatnią aktywnością.

Co ma zwalone jak ta funkcjonalność działa analogicznie do vB w zależności od preferencji administratora? facepalmfacepalm
Najpierw bełkot na temat prepaidów w tematach jak nie płacić podatków przy oszukiwaniu skarbówki, teraz tutaj?