Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem z PP (/Temat-Problem-z-PP-95903)



Problem z PP - jarunioo7 - 13-08-2014 11:17

Na konto PP wysłałem 65 zł. Zamieniłem zł na $ i mam teraz 20,13 $.
Chce wysłać te 20$ na inny PP i cały czas mam pewne problemy. Wpisuje w dolarach 20$ ale pod spodem widnieje kwota w zł czyli 65,57 - a na koncie w przeliczeniu na złotówki mam 61,70zł.. :/

Pytanie: Czy z tego wynika że mam za mało środków na koncie żeby wysłać te 20$? Teoretycznie tak nie powinno być bo mam 20,13$ - ALE w przeliczeniu na złotóki mam 61,70, a nie wymagane 65,57.

Pomożecie ? Smile


RE: Problem z PP - Lukasz149 - 13-08-2014 12:05

Może problem jest w tym jaką masz walutę podstawową? Jeśli masz PLN jako podstawowy to chyba nie wyślesz $. Jeśli się mylę to mnie poprawcie .


RE: Problem z PP - xardas1020 - 13-08-2014 12:09

(13-08-2014 12:05)Lukasz149 napisał(a):  Może problem jest w tym jaką masz walutę podstawową? Jeśli masz PLN jako podstawowy to chyba nie wyślesz $. Jeśli się mylę to mnie poprawcie .

a co ma piernik do wiatraka ?
walutę podstawową mam w pln jak prawie każdy, a do bux-a jeśli inwestuję w golden czy w rr wpłacam w $ bez żadnych problemów pomimo, że walutę podstawową mam pln


kolega musi mieć jakieś ograniczenie lub blokadę na koncie
zadzwoń najlepiej na polską infolinię paypal


RE: Problem z PP - Rafiks1992 - 13-08-2014 12:10

@up dobrze piszesz, wszystko zalezy od podstawowej gotowki Wink trzeba bylo nie zamieniac Tongue! albo wysylac odrazu po zamianie wtedy kurs waluty tak szybko by sie nie zmienil jak sadze ^^


RE: Problem z PP - xardas1020 - 13-08-2014 12:14

(13-08-2014 12:10)Rafiks1992 napisał(a):  @up dobrze piszesz, wszystko zalezy od podstawowej gotowki Wink trzeba bylo nie zamieniac Tongue! albo wysylac odrazu po zamianie wtedy kurs waluty tak szybko by sie nie zmienil jak sadze ^^

co ty bredzisz
wpłacam np na ojoo 100$ i idzie z konta w walucie a nie z pln które paypal zamieni po swoim kursie bo te 100$ Mam z probux
tak samo jak zamienił pln na $ to idzie w $, kwota pln jest taką którą by otrzymał jeśli by zamiast przelać to zdecydował się $ zamienić z powrotem na pln


RE: Problem z PP - jarunioo7 - 13-08-2014 12:37

Wszystko już wyjaśniłem.. Zadzwoniłem na infolinie i wszystkiego się dowiedziałem:

1. Musiałem zmienić walute podstawową na $
2. Dalej wyskakiwał błąd
3. Konsultantka powiedziała żebym się wylogował z konta i zalogował przez Internet Explorer

Bezproblemowo wysłałem pieniądze Smile

Temat do zamknięcia.


Problem z PP - Admin - 14-08-2014 07:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.