Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie (/Temat-Automatyczne-wysylanie-wiadomosci-na-fejsie-95739)

Strony: 1 2


Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - Branzolek - 10-08-2014 20:37

Siema
Posiada ktoś skrypcik który wysyła wiadomośc do wszystkich n osób na fejsie na czacie?


RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - VoreCC - 11-08-2014 13:19

Nie ten dział kolego Undecided


RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - Clovere - 11-08-2014 17:53

musisz zrobić aplikacje która pobiera od uzytkownika prawa na wysylanie wiadomosci potem zrobić panel w php i lecisz Tongue


RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - Branzolek - 11-08-2014 21:37

(11-08-2014 17:53)Clovere napisał(a):  musisz zrobić aplikacje która pobiera od uzytkownika prawa na wysylanie wiadomosci potem zrobić panel w php i lecisz Tongue

Chodzi mi o to ze jestem zalogowany na swoim koncie i chcę wysłać wiadomośc do wszystkich jednoczescnie a zarazem każdy dostanie wiadomośc osobno na skrzynkę Smile O to mi chodzi Big Grin


Odp: RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - Clovere - 11-08-2014 23:38

(11-08-2014 21:37)Branzolek napisał(a):  
(11-08-2014 17:53)Clovere napisał(a):  musisz zrobić aplikacje która pobiera od uzytkownika prawa na wysylanie wiadomosci potem zrobić panel w php i lecisz Tongue

Chodzi mi o to ze jestem zalogowany na swoim koncie i chcę wysłać wiadomośc do wszystkich jednoczescnie a zarazem każdy dostanie wiadomośc osobno na skrzynkę Smile O to mi chodzi Big Grin
Mozesz napisac prpgram w autoit lub innym jezyku ale latwe to nie bd Wink


RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - Duxone00 - 12-08-2014 00:55

Tak jest taki program w wersji free zaznaczasz 5 osób i klikasz wyślij i tak co 5 osób w pełnej wersji zaznaczasz wszystkich idziesz gdzieś a bot wyśle co ma wysłać do wszystkich, ba! nawet z poza listy znajomych wyśle ...

http://ntweb.org/products/facebookposterandscheduler


dodajesz konto, acujesz aplikacje, klikasz pp myszy na swoje konto w programie, następnie klikasz "Fetch your list of..." następnie "Fetch your friends list" w nowo utworzonym oknie klikasz "Fetch your friends list" mając ściągniętą liste klikasz w "export all" zapisujesz ją....

zamykasz okno. klikasz pp myszy na swoje konto w programie następnie klikasz w "Post a message to facebook IDs " w nowym okienku klikasz w "import IDs" wskazujesz wcześniej zapisany plik txt z listą znajomych trzymając ctrl zaznaczasz 5 osób klikasz pp myszy następnie klikasz w "Post to selected ids"

w polu message wpisujesz "treść swojej wiadomości + jakieś linki o ile chcesz je dawać" następnie klikasz w "send" i to wszystko wiadomości się wysyłają ...


jak byś korzystał to aby długo nie czekać mając włączonego bota klikasz na górze po lewo w "settings" i ustawiasz "Posting Delay na 1 - 2 "
wiadomości będą wysyłane co 1-2 sekundy


RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - miszcz7 - 12-08-2014 05:56

I co jest to możliwe ?


RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - jarunioo7 - 12-08-2014 16:10

Jest możliwe.. Ale wysyłanie po 2 osoby jest troche męczące Wink Ja kupuje pełną wersje programu..


RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - Admine - 12-08-2014 17:59

Posiadam pełną wersję i jest git tylko trzeba pamiętać żeby nie za szybko wysyłać Big Grin


RE: Automatyczne wysyłanie wiadomości na fejsie - jarunioo7 - 12-08-2014 18:06

Co ile wysyłasz? Co 5 sekund?