Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) (/Temat-jarunioo7-wystaw-mi-opinie-94890)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - szczygielek - 04-05-2015 12:01

Wszystko w porządku! Wink przeprowadzone kilka transakcji pieniężnych Smile


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - Adde - 07-05-2015 19:19

Ponad dwa tygodnie temu kupiłeś ode mnie 3 fanpage - pieniędzy na koncie nie mam do dziś, a fp działają w najlepsze z tego co widzę. Tydzień temu poprosiłem o potwierdzenie przelewu, cały czas nie ma odzewu a jesteś na forum codziennie. Masz duży staż, wiele pozytywnych opinii, wątpię, że dla 80 zł byłbyś w stanie stracić renomę, ale o swoje trzeba walczyć. Mam screeny naszych rozmów, jeśli do jutra nie zobaczę pieniędzy albo potwierdzenia przelewu to postaram się trochę bardziej i głośniej o wyjaśnienie sprawy, nie wyłączając udziału policji. Smile


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - jarunioo7 - 10-05-2015 11:05

Jakby ktoś miał wątpliwości co do mojej uczciwości to wszystko się już wyjaśniło w temacie:

http://zarabiam.com/Temat-Wyjasnienie-sprawy-z-jarunioo7-113725

W końcu Big Grin Mam nadzieje że to była ostatnia taka sytuacja, pozdrawiam Smile


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - Devil877 - 30-05-2015 07:33

Wygrałem fanpage w konkursie zorganizowanym przez jarunioo7 i otrzymałem wszystkie dane bezproblemowo Smile Polecam! Smile


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - raluh - 25-06-2015 14:37

Świetny kontakt! Polecam transakcje z jarunioo7 Smile


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - xerq - 01-07-2015 21:07

Wszystko w jak najlepszym porządku, sprawnie i bezproblemowo. Polecam! Smile


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - Dymay - 07-07-2015 17:39

Wszystko jak najbardziej w porządku! Polecam!


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - mateart - 08-07-2015 12:57

jak najbardziej pozytywna opinia dla tego Pana Smile szybki kontakt, wszystko tak jak należy- profesjonalne podejście do sprawy.


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - Majka - 11-07-2015 19:57

Transakcja przeprowadzona w sposób perfekcyjny. Oby więcej takich uczciwych osób na forum.


RE: jarunioo7 - wystaw mi opinie! :) - tyson999 - 14-07-2015 09:58

Wszystko w jak najlepszym porządku polecam Smile