Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Kubigo ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Kubigo ;) (/Temat-Dziennik-pracy-Kubigo-94467)



Dziennik pracy - Kubigo ;) - 32ketrab - 19-07-2014 17:16

Ciągle czytałem, że ludzie na wstępach piszą, że prowadzą dziennik dla motywacji, wiec pomyślałem sobie, że i ja spróbuje Smile
Moje doświadczenie jeśli chodzi o wypełnianie ankiet to 2-3 lata temu na MyPay, gdzie zarobiłem coś ponad 50zł. Niby mało, gdyby nie fakt stałego ip i wieczna mordęga z vpn-ami i proxy. Od niedawna się przeprowadziłem i zamówiłem internet aero2, wiec jest upragnione zmienne ip Big Grin Wznowiłem działalność na serwisie wznowiłem wczoraj, i wtedy dorobiłem sie do minimum wypłaty czyli 10zł, i zleciłem wypłate.

A jak narazie stan konta na dziś to:
[Obrazek: 91303073837217123528.jpg]

Cel: Do końca miesiąca 50zł może więcej Smile

DZIEŃ 1
[Obrazek: 84345858648401976263.png]
i ok 1.4zł w drodze. Może jutro kolejna wyplata Wink

Stawki nie są tak zawrotne jak na PPA, ale szczerze wole taki sposób zarobku od Fake Contentu.

Jeśli chcesz sie dowiedzieć jak działać i jak wypełniac akcje na Kubigo to zapraszam na PW Wink


RE: Dziennik pracy - Kubigo ;) - MrocznyKILL - 20-07-2014 22:57

Powodzenia !


RE: Dziennik pracy - Kubigo ;) - 32ketrab - 21-07-2014 16:50

troche śmiesznie wyszło Big Grin wczoraj bedąc u rodziny spytałem sie siostry czy ma załatwić jakąś prace i prosze. Dzisiaj zaczynam xd
Jak dojdzie wypłata to wkleje screena. Jakby ktoś chciał jakieś wskazówki w kwestii wykonywania akcji to pisać na PW Wink


RE: Dziennik pracy - Kubigo ;) - Arkadio1994 - 22-07-2014 15:07

Też zarabiam troche na kubigo, chociaż niestety mało, ale trzymam kciuki i życzę powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy - Kubigo ;) - GiorgioDobko - 29-07-2014 10:32

Powodzenia Smile. Myślisz, że ankiety to perspektywiczne rozwiązanie?


RE: Dziennik pracy - Kubigo ;) - jarunioo7 - 29-07-2014 12:16

Na czym polega to wypełnianie ankiet? Potrzebne emaile, tel komórkowe? Ile dziennie pracujesz i ile można zarobić? Smile


RE: Dziennik pracy - Kubigo ;) - rozekrr - 29-07-2014 12:18

jarunioo7, a wystarczyło tylko poszukać Smile http://zarabiam.com/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614


RE: Dziennik pracy - Kubigo ;) - jarunioo7 - 29-07-2014 16:41

Widziałem to ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania Smile Dlatego pytam się tutaj Smile


Dziennik pracy - Kubigo ;) - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.