Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 19-09-2014 13:07

Nie zlicza leadów-kilka osób napisało mi że wypelniło w tym dwie napisały konkretnie co sie pokazało po wpisaniu pinu z smsa więc spokojnie,to jakiś chwilony błąd i wszystko będzie wyrównane


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-09-2014 15:17

(19-09-2014 13:07)lorkos napisał(a):  Nie zlicza leadów-kilka osób napisało mi że wypelniło w tym dwie napisały konkretnie co sie pokazało po wpisaniu pinu z smsa więc spokojnie,to jakiś chwilony błąd i wszystko będzie wyrównane

Jeżeli to suby to zaliczanie (jeśli nie obciąży) jest z 10-20 minutowym obciążeniem (skrypt zaliczający wykonuje się co 10 minut) Smile Jeszcze jedna opcja aby komuś nie naliczyło leada to wpadnięcie w naszego filtra, czyli np. wykonanie któregoś z kolei zapisu na suba z 1 IP lub z 1 numeru (na zasadzie - zapisuję się i wypisuję itd).

PS. Ewentualnie to wina tego, że dziś rozsyłka jest (zawsze w poniedziałki, środy i piątki), w każdym bądź razie w przyrodzie i Karcz - Provider nic nie ginie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - lorkos - 19-09-2014 15:33

Problem w tym,że ludzie wypełnili to kilka godzin temu .


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Mauorycy - 19-09-2014 17:01

[Obrazek: UWAhl7U.png?1]



Wszędzie tak mam :/ Co jest ? Gdzie jest treść sms ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MaciekZKS - 19-09-2014 17:25

nie ma czatu? lipa, dlaczego? to zawsze dawalo wiarygodnosc


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-09-2014 17:46

(19-09-2014 15:33)lorkos napisał(a):  Problem w tym,że ludzie wypełnili to kilka godzin temu .
Jak możesz to spytaj ich o numer telefonu, wszystko da się zweryfikować.


(19-09-2014 17:01)Mauorycy napisał(a):  [Obrazek: UWAhl7U.png?1]

Wszędzie tak mam :/ Co jest ? Gdzie jest treść sms ?
Jak otwierasz wszystkie stawki po kolei to mieszają Ci się sesje w cookiesach. Otówrz świeżą przeglądarkę lub wyczyść ciasteczka i będzie okej Smile


(19-09-2014 17:25)MaciekZKS napisał(a):  nie ma czatu? lipa, dlaczego? to zawsze dawalo wiarygodnosc
Usunęliśmy czat. Choć paradoksalnie, wiadomości ładowane w idealnym odstępnie czasowym i nagla pauza po ich skończeniu się niekoniecznie musiały być wiarygodne dla części osób.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - jarunioo7 - 19-09-2014 22:07

Karczu.. W programie partnerskim odnośnie legalizacji marihuany pod deklaracją uczestnictwa w petycji jest kilka faktów o marihuanie.. W przypadku petycji o papierosach od razu jest informacje że jest to strona typu landing page itd. Myśle że dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie też kilku faktów o papierosach pod deklaracją (te same informacje co na górze tylko odpowiednio pomniejszone).. Konwersja na pewno skoczy do góry Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Mauorycy - 20-09-2014 13:24

Gdzie mogę napisać, jeżeli chcę uzyskać pomoc związaną z kontem? Drugi dzień ruch piękny, a konwersja zerowa..Wiem, że to może być przypadek, ale trochę mnie to dziwi, bo konkurencja, która podobno "oszukiwała" generowała mi chociaż kilka tych leadów dziennie Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 20-09-2014 13:52

Podeślij nam na emaila który oprogram promujesz i w jaki sposób Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bec2 - 20-09-2014 16:42

jaka jest ogolna konwersja na podpiszpetycje marihuana?