Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - jarunioo7 - 20-12-2014 20:21

Niestety tak. Dzisiaj miałem tak chyba ze 3 razy, musiałem zamknąć karte i ponownie otworzyć tą samą reklamę Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Dzonyy - 20-12-2014 21:14

Też tak miałem dziś. Czym to jest spowodowane ?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wiezaawieza - 20-12-2014 22:28

Hej. Dzisiaj zacząłem zarabiać tym sposobem.

Właśnie zrobiłem pierwsze oferty czy coś dające +25 BAP i mam 400BAP.

Powie ktoś co mam teraz zrobić? Poradnik przeczytałem ale informacji jest tyle, że nie mogę ogarnąć.

Widzę, że ludzie zarabiają średnio 7$ dziennie. Za pomoc daję reputa Wink Może ktoś na pw?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - zozols1 - 20-12-2014 23:46

Zarabiać tu możesz różne sumy, 0,1$ / 10$ czy 500$ dziennie, zależne jest to od Twojej inwestycji. Jadąc od zera (bez inwestycji) będziesz miał tylko jakieś marne grosze.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wiezaawieza - 20-12-2014 23:51

Wystarczy mi 1$ dziennie.

Jeśli już zarobię 0.05 i kupię upgrade, wyklikam wszystko i co wtedy dalej robić żeby zwiększyć zarobki? Jak bez wkładu je zwiększyć? A jeśli mówimy o wkładzie to jak dużym?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Dramer - 21-12-2014 00:34

Ja bym uważał z tym upgradem jak nie będziesz miał szczęścia to będziesz miał do wyklikania ponad 600 reklam żeby dostać tego dolara.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wiezaawieza - 21-12-2014 08:32

No w poradnikach widziałem, że warto to kupić, bo czasem dobra oferta się trafi, a upgrade mija dopiero jak zdobędziesz z niego 1 dolara.

Jest możliwość, że pkt BAP znikają? Bo kiedyś miałem zalożone konto i zrobiłem 9 ofert, a 0 BAP miałem wczoraj po dłuższym czasie ;p


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - smolen222 - 21-12-2014 11:01

(21-12-2014 00:34)Dramer napisał(a):  Ja bym uważał z tym upgradem jak nie będziesz miał szczęścia to będziesz miał do wyklikania ponad 600 reklam żeby dostać tego dolara.

Rzeczywiście trzeba mieć szczęście. Ja zawsze miałem z upgrade do wyklikania ok 100 reklam, a teraz ... 1550 Rolleyes


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - wiezaawieza - 21-12-2014 11:06

[Obrazek: vbpfha.jpg]

Powinienem to wykupić czy się nie opłaca?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 21-12-2014 11:36

Na początku może i się opłaca, bo dostaniesz troche drobnych reklam. Jak masz czas i chęci to wyklikaj.