Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Papierosy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Papierosy (/Temat-Papierosy-89968)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Papierosy - Mevotep - 17-03-2015 19:48

tak czytam te wypowiedzi i stwierdzam, że dobrze, że nie palę Big Grin


RE: Papierosy - Mikierek - 20-03-2015 00:15

Z jednej strony zazdroszczę ludziom, którzy nie palą ale z drugiej nie wyobrażam sobie dnia bez zapalenia. Raz próbowałem rzucić to kupiłem e-papierosa. Paliłem go miesiąc i jakoś tak się stało, że wróciłem do zwykłych fajek facepalm i pale do dziś. Przynajmniej mi się zwróciło za efaje przez ten miesiąc i jeszcze troche. Najlepsze dla mnie LD czerwone.


RE: Papierosy - Kurus92 - 20-03-2015 02:48

Najlepszą motywacją dla palących jest podliczenie sobie pieniędzy jakie wydają na papierosy...
Przykład osoby palącej 5 lat,średnio 1 paczkę na dzień (10 zł)
10 zł*30 dni=300 zł
5 lat=60 miesięcy
60 miesięcy*300 zł=18 000 zł

Teraz polecam wejść sobie na allegro,wpisać rzecz jaką planujecie kupić albo planowaliście i zobaczyć jak bardzo pieniądze poszły z dymem Wink
Dobrym motywatorem jest również odwiedzenie biur podróży i zobaczenie ile miejśc moglibyśmy odwiedzić za przepalone pieniądze.


RE: Papierosy - Dennisek78 - 20-03-2015 03:03

Sranie w banie, gadanie o marynie ....
Mówimy o oszczędnościach, ale jeśli kasa by nie poszła na papierosy, to by poszła na coś innego, bo nijak mają się rachunki itd. więc tych wyimaginowanych kwot, które wmawiasz sobie żebyś MIAŁ gdybyś rzucił palenie nie będziesz miał.
Samo w sobie palenie jest uzależnieniem, ma człowieka relaksować, i potem przechodzi jako nawyk, który nadal w jakiś sposób relaksuje (Ale to działa tylko na psychikę, z biologicznego punktu widzenia, tytoń nie posiada żadnych uspokajających właściwości...)
Najprostszym sposobem jest wyrwanie się z X nałogu, na rzecz Y nałogu Smile
Załóżmy że ktoś jest uzależnionym palaczem, niech zmieni sobie w planie, że wtedy kiedy będzie chciał zapalić papierosa, zaparzy sobie herbatę, i tak zawsze przez 7 dni, zobaczycie że przetrwaliście bez papierosa ten tydzień bez żadnego trudu ... A herbatka dobra jest Jerk


RE: Papierosy - koloniaj23 - 20-03-2015 13:23

Strata kasy i zdrowia - lepiej zjeść marchewkę Smile


RE: Papierosy - rekki - 20-03-2015 13:46

Ja nie palę od 2ch tygodni (po 5 latach palenia), bo zbieram na auto, a 15zł dziennie na fajki mnie od niego oddalało. Jednak póki paliłem to głównie LM Forward albo Marlboro Ice Blast.


RE: Papierosy - prololex - 20-03-2015 14:05

Nie pale i nie mam problemu Big Grin


RE: Papierosy - Sloniasek - 22-03-2015 13:28

Jak ktoś chce rzucić palenie to w 100% polecam Tabex
Sam używałem , brałem tabletki całą kurację i dzisiaj ciesze się że nie palę.
Kupujcie póki są w aptekach, cena około 60zł , koncernom tytoniowym już przeszkadza ten produkt i prawdopodobnie będzie wycofany po jakimś czasie z aptek, sam przeszukałem pół miasta za nim.


RE: Papierosy - rojcio - 22-03-2015 19:20

Jako osoba nie paląca niestety nie mogę tego zrozumieć jak ciągnie do papierosa. Czy to jest tak trudno jak odmówienie sobie czekolady?


RE: Papierosy - sztokula - 23-03-2015 13:25

A ja pale Bulgarskie kozackie fajki polowa normalnej 20 sztuk 8zl