Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy trzech napalonych nastolatków. (/Temat-Dziennik-Pracy-trzech-napalonych-nastolatkow-88400)



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 29-06-2015 07:51

28 Czerwca
Wczoraj nic nie robiłem, miałem gościa i nie wypadało. Dzisiaj kupuje poradnik i wybieram się do Lekarza. Stawiam, że usuną mi martwy kawałek, który odrąbałem..

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: 11696437_489872364503273_786721451_n-1435519301.jpg]


[align=center]Dzisiaj zarobiłem: 33.6 zł
W czerwcu zarobiłem: 1716.4 zł
W tym roku zarobiłem: 11268 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Pyczarka - 29-06-2015 09:45

(25-06-2015 07:30)Pink134lol napisał(a):  Pamiętaj, że zaczynają się wakacje, jak już ktoś wspomniał i teraz facebook w PL ma mniejszą aktywność niż w roku szkolnym. Moja dziewczyna też czasem łapała po kilkunastu grupach kilka leadów, a obecnie jest kilka, ale wejść...
Może to czas, byś spróbował zrobić jakiś landing page pod suby, nie związany z facebookiem, jak widzisz, próbujesz i nic. Teraz musiałbyś codziennie ponad 800 grup spamować, byś miał normalne kwoty.

Nie wiem skąd takie info. Wakacje to najlepszy moment na suby. Jeszcze z 2-3 tygodnie i codziennie będą dniówki jak w weekendy podczas roku szkolnego


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - morenox - 29-06-2015 23:32

@UP Popieram, Konwersja na LM spadła od 19 Czerwca i nie raz Leadów nie zalicza... Każdy sie skarży ale i tak nikt z tym nic nie zrobi ;/


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 01-07-2015 06:20

29 Czerwca
Dzień kolejny z tych z porażkami. Byłem u lekarza, dostałem termin zabiegu/operacji i pozostaje czekać.

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: Zarobki-1435725688.png]


[align=center]Dzisiaj zarobiłem: 36.2 zł
W czerwcu zarobiłem: 1752.6 zł
W tym roku zarobiłem: 11304.2 zł z 30.000 ZŁ



30 Czerwca
Porażka, w dniu poprzednik zakupiłem poradnik i coś próbuję z nim działać..

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: 30_lipca-1435727757.png]


[align=center]Dzisiaj zarobiłem: 84.6 zł
W czerwcu zarobiłem: 1837.2 zł
W tym roku zarobiłem: 11388.8 zł z 30.000 ZŁ



RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Pink134lol - 02-07-2015 20:37

@[Pyczarka] A przypadkiem wakacje to nie okres, w którym ludzie wyjeżdżają na wakacje, a dzieciaki zamiast na fejsie, grają cały czas w gry? Fejs jest odskocznią od nauki, od zwyczajnej pracy i gdy nawet ludzie we wakacje pracują, a zaledwie ich skrawek poświęcają na urlop, to czy ta aktywność przed i po wakacjach nie będzie większa niż obecnie?


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Pyczarka - 02-07-2015 20:45

(02-07-2015 20:37)Pink134lol napisał(a):  @[Pyczarka] A przypadkiem wakacje to nie okres, w którym ludzie wyjeżdżają na wakacje, a dzieciaki zamiast na fejsie, grają cały czas w gry? Fejs jest odskocznią od nauki, od zwyczajnej pracy i gdy nawet ludzie we wakacje pracują, a zaledwie ich skrawek poświęcają na urlop, to czy ta aktywność przed i po wakacjach nie będzie większa niż obecnie?

wg. moich półtorarocznych obserwacji w subach, to więcej idzie zarobić na wakacje. Weź pod uwagę że nie wszyscy nagle masowo wyjeżdżają nad morze czy gdzie indziej i nie wszyscy jadą na całe 2 miesiące. To że ci jakiś dzieciak pojedzie na tydzień do Rewala to raczej będzie dla niego koniec wakacyjnych podróży.

Zależy też od targetu w sumie, ja zawsze zarabiam na 13-18 i uwierz mi, dzisiaj jak ktoś ma choć trochę wolnego czasu to siedzi ciągle na facebooku, czy to na telefonie (a mają już smartfony właściwie wszyscy) czy na kompie, wszystko jedno.

A i w sumie, dzieci dzisiaj nie grają w gry na dworze. Nie trudno to dostrzec :o


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - batman - 02-07-2015 20:49

o to za oferta w comperia ta za 5zl co pokazujesz w screenach jesli mozna wiedziec


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Pink134lol - 02-07-2015 20:51

Chodziło mi o gry na komputerze Tongue
Na subach nie zarabiam, więc niestety nie mogłem sobie móc zaobserwować aktywności w czasie wakacji, ale dzięki, zawsze warto wiedzieć. Wink


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - zozols1 - 02-07-2015 21:24

Siema, za zgodą zarobionego wracam do prowadzenie wraz z nim dziennika. Dla ludzi, którzy nie pamiętają moich wypocin, Jestem Krystian, mam 17 (rocznikowo 18) lat, idę teraz do trzeciej klasy Technika Informatyka Tongue Na subach nie zarabiałem pewnie już z rok czasu. Od poniedziałku stwierdziłem, że powrócę od tak sobie. Jako, że chodzę do normalniej pracy to po godzinach popracuję jeszcze w necie,a co ! Tongue
Jestem takim trochę mangozj**em z dużymi ambicjami, lubię oglądać anime, gadać z ludźmi, poćwiczyć. Jako, że jestem jeszcze trochę grubaskiem to biegam wraz z kumplami, chodź przyznam, że to stało się to bardziej hobby'im niż próbą schudnięcia. Przez jakieś 2 lata biegania z maksymalnie przebiegniętego 300 metrów stało się (Patrz zdjęcie Big Grin ).
Oczywistym jest fakt, że przy okazji się zrzuciło z 10 kg Smile
Przez ten długi czas kiedy nie robiłem w subach inwestowałem (o ile można to tak nazwać) w siebie oraz inne w necie. Obecnie wychodzę około 1,1k zł w plecy, ale liczę na to, że z czasem odzyskam swój hajs z zyskiem Big Grin Inwestycje jak dla mnie są zbyt długoterminowe i dlatego z tego rezygnuję. Próbowałem moich sił w G2A, gdzie próbując skołować jak najwięcej ludzi miałem 1,5$ przez 2 tygodnie, więc jak dla mnie był to słaby wynik, jedyna rzecz jaka mnie motywowała to to, że w przyszłości mogłoby to zarabiać dla mnie pasywnie. Działałem też z Fanpegami, grałem w lola i robiłem inne bezsensowne rzeczy Smile
Jeśli chodzi o moją pracę to nie jest tak jak dawniej bezsensowne oszukiwanie ludzi, tylko real content (przynajmniej myślę, że nim jest). Chce po prostu zrobić sobie taką premię/dodatek do mojej fizycznej pracy, przy okazji nie chcę wykorzystywać ludzi i daję coś w zamian. Myślę zrobić jakiegoś bloga pod to i jakoś zrobić swoją pracę pasywniejszą? A wracam do prowadzenia dziennika, aby się zmotywować, żeby ta moja praca się nie skończyła po dwóch tygodniach. Jeśli ktoś się na tyle nudził, że to przeczytał to mam do was pytania.
1.Jaki hosting i domenę polecacie pod coś z małym ruchem ?
2.W jaki sposób prowadzić dziennik? Dodawać screeny i podawać dzienny/miesięczny/roczny zysk czy jakoś inaczej?
Znając mój naprawdę wysoki "poziom wypowiedzi" wyobrażam sobie jak zj**banie się to czyta Tongue

Oto mój rekord biegania :

[Obrazek: Przeciule.jpg]




A tyle zarobiłem przez cztery dni (niby mało, ale mnie cieszy):


[Obrazek: 02_07_2015.jpg]

Celów żadnych sobie nie daje. Ile zarobie tyle będzie Big Grin


RE: Dziennik Pracy: Zarobiony_Koles, Zozols1 & Fato - Zarobiony_Koles - 03-07-2015 05:32

Miesiąca czerwca nie będę podsumowywał bo nie ma sensu..


1 i 2 Lipca
Zarobek mały, właściwie znikomy. Pracuję nad nowymi rzeczami myśląc, że plony zobaczę wkrótce. Podobno ciężka praca owocuje, przekonajmy się o tym Smile Teraz zacząłem inwestować w fp nawet beka Zobaczymy co z tego wyjdzie.

$$$ Cyferki $$$
LeadMore.pl
[Obrazek: kasaaa-1435872100.png]


[align=center]Dzisiaj zarobiłem: 93.6 zł
W lipcu zarobiłem: 93.6 zł
W tym roku zarobiłem: 11482.4 zł z 30.000 ZŁ