Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. (/Temat-Dziennik-Pracy-Samurajska-droga-do-szczescia-87782)

Strony: 1 2


[Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - Ostatni Samuraj - 20-03-2014 03:01

Witam. Założyłem ten dziennik aby motywować.. bla bla bla, mniejsza o to.

Doświadczenie w PPA: rok.
Osiągnięcia: minimalna krajowa każdego miesiąca, w górę.
Cel: 15k PLN miesięcznie
Czy osiągnę cel?: Tak
Serwisy na których zarabiam: Astrocash, Roaringcash, CPAgrip
Mentor: Jak będzie chciał to sam się ujawni
Jak często będę aktualizował dziennik?: codziennie lub co 2 dzień

Załóżmy, że startuję dzisiaj tj. 20 marca. Staty wrzucę wieczorem. Pozdrówki Smile


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - choli11 - 20-03-2014 03:41

Pozdrawiam i życzę szybko osiągniętego celu.
Widzę również nocny marek jak jaSmile
Będę śledził temat na bieżąco, widzę dużo od siebie wymagasz.


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - Ostatni Samuraj - 21-03-2014 00:28

Dzięki choli11 Wink

20 marzec
Ilość leadów: 8
Zarobione: 6$

Zastanawiam się czy nie podawać Wam pełnych statystyk, tzn ilości klików i konwersji.

Nakręciłem dzisiaj filmik pod starą, lecz bardzo ciekawą niszę, na której zarobiłem dotychczas najwięcej hajsu. Jutro promocja i ogar kolejnych nisz. Jutrzejsza dniówka będzie o wiele lepsza, jestem tego pewien.

Dobranoc Smile


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - cord - 21-03-2014 00:31

hehe dobre

Cel: 15k PLN miesięcznie
Czy osiągnę cel?: Tak

dobre myślnie ^^ powodzonka i dużo $$$ Big Grin


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - Knoh - 21-03-2014 19:27

15k ? Ambitnie Big Grin. Zawsze trzymam kciuki za tak ambitne plany Wink


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - wichrzyciel - 21-03-2014 21:18

Wysoki cel i żelazna pewność siebie=sukces
Powodzenia Smile


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - Ostatni Samuraj - 25-03-2014 13:46

@up dzięki chłopaki Smile

Był mały delay spowodowany weekendem. Trochę przymelanżowałem.
Nie miałem zbytnio czasu aby cokolwiek robić, ale niszę o której pisałem w poprzednim poście ogarnąłem bardzo ładnie. Zacznę ją dzisiaj promować i zarobki pójdą w górę. 95% leadów poniżej wpadło mi z 1 niszy, ale usunęli mi filmik promocyjny, dlatego nie ma ich zbyt wiele.

Na tą chwilę używam AC + Cpagrip, ale tylko jako dodatek. Wrzucę Wam teraz screeny z głównego konta AC:

21 marzec:
AC główne konto: 4.14$
[Obrazek: nzm81t.jpg]
+ reszta serwisów: 8$

22 marzec:
AC główne konto: 2.70$
[Obrazek: ndn56p.jpg]
+ reszta serwisów: 0.92$

23 marzec:
AC główne konto: 5.89$
[Obrazek: v2uu0k.jpg]
+ reszta serwisów: 2.42$

24 marzec:
AC główne konto: 8.10$
[Obrazek: 2rop9ft.jpg]
+ reszta serwisów: 1.75$

Dzisiaj bądź jutro zrobię porządek z kontami, żeby mieć wszystko na koncie głównym AC + dodatkowo przy każdej niszy link CPAgrip. Założę również konto na RC i pododaję ich linki.


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - adammalysz1993 - 25-03-2014 14:15

Powodzenia, ambitne cele na pewno będę śledziłWink


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - MrocznyKILL - 25-03-2014 15:16

Wysoko postawiona poprzeczkaSmile Życzę abyś jak najszybciej osiągnął swój celCool


RE: [Dziennik Pracy] Samurajska droga do szczęścia. - Ostatni Samuraj - 27-03-2014 16:31

@up dzięki.

25 marzec:
AC główne konto: 3.05$
[Obrazek: 33o2tt3.jpg]
+ reszta serwisów: 1.70$

25 marzec:
AC główne konto: 4.16$
[Obrazek: 2lj41nr.jpg]
+ reszta serwisów: 11.75$

Jeśli nic się nie zmieni to za tydzień, dwa wyprowadzam się z chaty. Z tego względu od dzisiaj przyśpieszam rozkręcanie biznesu. Pozdro