Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 16-08-2016 11:14

Jeśli zmiany są widoczne od 2 dni, to jest duża szansa że przyczyną jest nasz czat prostat (statystyki nad czatem) - które zostały przerobiony i jest w fazie testów.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - jarunioo7 - 16-08-2016 12:05

Problem występuje dłużej niż 2 dni Smile Myślę, że około tydzień - dwa tygodnie.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - twardy - 16-08-2016 12:24

U mnie to samo, muli przy wysylaniu wiadomosci... do tego muli przy wchodzeniu na samo forum i w tematy.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 16-08-2016 20:16

prywatnie nie zauważyłem żadnych zmian w szybkości wczytywania losowych podstron/tematów/działów - ładowanie losowej strony trwa 1-2 sekundy.

edit.
pw faktycznie wysyła się nadzwyczajnie wolno.

Jeśli chodzi o pw, to zajmują one więcej niż posty na forum, mamy jedno z największych for na świecie opartych o silnik mybb, oczywiście można byłoby się podejmując czyszczenia archiwalnych wiadomości sprzed wielu lat, tylko zapewne wielu z Was wolałoby tego uniknąć, jeśli jest inaczej to nie widzę problemu - temat dyskusyjny. Baza samych PW waży parę gb.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Mikey - 16-08-2016 20:40

Może zatrudnij 500 chińskich łapek żeby przepisało bazę danych na IPB czy jakiś inny silnik, bo z tego co wiem nie idzie w żaden sposób teog przekonwertować? Jerk


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 17-08-2016 07:04

Nawet gdyby te 500 chińskich łapek przepisałoby bazę to i tak nie przenieślibyśmy jej na inny silnik. Iść idzie, tylko nie idzie to w parze z seo.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - yazir - 17-08-2016 08:47

@[Admin] muli nie tylko pw, ale również warny, przenoszenie tematów do archiwum etc.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 17-08-2016 09:08

ok dobrze wiedzieć, przejrzę zmiany.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Czaq - 17-08-2016 09:09

Adminie a dlaczego nie IPB? Jest świetny w pracy, szybkości itp


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Mikey - 17-08-2016 11:37

@[Admin] a nie da się w żaden sposób zoptymalizować tego MyBB? :| Teraz jakoś idzie przeżyć, ale za pare lat może być o wiele gorzej..