Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - dazy19 - 19-04-2016 21:55

Na androidzie w chrome zaginelo okno do szybkiej odpowiedzi na forum :/


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - flown - 25-07-2016 16:58

Mam często taki mały błąd w profilach różnych userów. Dublują się avatary w rubryce 'znajomi', a po kliknięciu w nie przenosi na profil właściciela avatara Lol


[Obrazek: Screenshot_2016_07_25_17_45_32.jpg]
Dla przykładu, w tym przypadku todek ma avatar killera, który przenosi na profil tego drugiego Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - MilanFan - 25-07-2016 17:46

Zgłaszałem już to kiedyś. Klikaj na nick to Cię przeniesie na odpowiedni profil. Wink


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 25-07-2016 19:35

(25-07-2016 16:58)flown napisał(a):  Mam często taki mały błąd w profilach różnych userów. Dublują się avatary w rubryce 'znajomi', a po kliknięciu w nie przenosi na profil właściciela avatara Lol


[Obrazek: Screenshot_2016_07_25_17_45_32.jpg]
Dla przykładu, w tym przypadku todek ma avatar killera, który przenosi na profil tego drugiego Smile
od lat tak jest i nic się w tym zakresie niestety nie zmieni, jeśli ktoś nie ma ustawionego avataru lub ma nieaktualny to ustawia mu avatar osoby która wyświetla się obok. Developer modyfikacji przestał ją rozwijać.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Magisterek - 27-07-2016 07:59

@ NEW-POST: Stary "błąd" był wynikiem błędu przeglądarki, więc na miejscu starego postu piszę nowy.

Błąd dotyczący obrazku profilu, nie wiem czy występuję tylko u mnie czy ogólnie na forum, typy występowania:

- Po użyciu przycisku do usunięcia obrazku, zostaje nam ostatnio dodany obrazek,
- Po załadowaniu pierwszego obrazka, zmiany na inny i chęci wprowadzenia kolejnej zmiany - wczytuję nam wcześniejsze wersje.

Przykład:

Użytkownik Magisterek ustawił obrazek profilu A, który mu się znudził i postanowił zmienić go na obrazek B, który po jego własnej ocenie w profilu powinien zostać poprawiony. Po dokonanej czynności użytkownik uploaduje obrazek C który jest idealny, ale w swoim profilu widzi dalej B, po chwili namysłu stwierdzając że się nie zaktualizował - uploaduje obrazek A, który posiada na swoim dysku i widzi go poprawnie wczytany w swoim profilu. W takim razie aktualizuje się na bieżąco i postanawia dodać wyżej wspomniany C ale po raz kolejny widzi w swoim profilu B.
Kolejne godziny walki z profilem, wrzuca zdjęcie D, to koniec - widzi zdjęcie B.

Wyprzedzając pytania:

Nie, nie dodaję ciągle tego samego przez "pomyłkę", używając oznaczeń z powyższego przykładu - obrazek B skasowałem z dysku więc nie możliwe że mi się mylą. Próbowałem też otworzyć obrazek C w programie do edycji grafiki i zapisać go ponownie, używając innej nazwy i zaktualizować go wtedy, ale dalej występuję ten błąd - jakby na serwerze forum były zapisane moje dwa pierwsze obrazki i w razie "zmiany" zmieniały się naprzemiennie, do tego dodawałem go na hosting online aby sprawdzić czy tam pokazuje mi to co chcę - a nóż, może coś mi się stało z laptopem, ale wszystko jest okej.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Br0nek1234 - 30-07-2016 15:11

Jak zacytujemy post w którym są linki pod tekstem nie ma możliwości przejścia na daną stronę, widać to w tym temacie( http://zarabiam.com/Temat-Buxy-PTP-136267?pid=1528404#pid1528404 ) osoba w postu #3 zacytowała post #2 i po kliknięciu na link przekierowuje do nowej karty. Coś takiego się dzieje z linkami [Obrazek: 625ac0f0cc40b55859f4274a7224a26b.png]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 31-07-2016 11:04

(30-07-2016 15:11)Br0nek1234 napisał(a):  Jak zacytujemy post w którym są linki pod tekstem nie ma możliwości przejścia na daną stronę, widać to w tym temacie( http://zarabiam.com/Temat-Buxy-PTP-136267?pid=1528404#pid1528404 ) osoba w postu #3 zacytowała post #2 i po kliknięciu na link przekierowuje do nowej karty. Coś takiego się dzieje z linkami [Obrazek: 625ac0f0cc40b55859f4274a7224a26b.png]

Skoro źle zacytowała to nie działa, wina po stronie użytkownika, po kliknięciu w przycisk "Cytuj" wszystko działa jak należy czego przykładem jest mój obecny post w którym twój link cytuje.
Osoba ta najpewniej umyślnie skasowała cytowane linki.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - jarunioo7 - 16-08-2016 08:43

Zauważyliście może, że przy wysyłaniu wiadomości czeka się znacznie dłużej na wysłanie niż wcześniej? Tak jest u mnie już od jakiegoś czasu, wcześniej nie było z tym problemu..


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Noozer - 16-08-2016 08:57

(16-08-2016 08:43)jarunioo7 napisał(a):  Zauważyliście może, że przy wysyłaniu wiadomości czeka się znacznie dłużej na wysłanie niż wcześniej? Tak jest u mnie już od jakiegoś czasu, wcześniej nie było z tym problemu..
Mam tak samo, myślałem, że to tylko u mnie.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - mysc - 16-08-2016 09:41

Tak, czeka się dłużej, w dodatku często dostaję zdublowane wiadomości - wczoraj rekordowo aż 7 dubli jednego PW.

Dziwne rzeczy.. myślę, że to wina nadmiaru Revsharów w każdym dziale Jerk2