Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - btwin - 05-08-2014 00:14

Świetny poradnik, + dla Ciebie Wink I czy wy też macie problemy z logowaniem się ? Mi wyskakuje co chwilę żebym się ponownie zalogował :/


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jarunioo7 - 05-08-2014 18:23

Mam pytankoo.. Czy można usunąć linki które już wcześniej dodaliśmy? Bo chce cały czas kontrolować, ile mam wejść i z jakich linków, a mam już 6 stron i trochę jest ciężko :/ Nie moge znaleźć nigdzie żadnej opcji.. może jednak ktoś coś wie Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 05-08-2014 18:44

Nie, linków nie można niestety usuwać.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 05-08-2014 18:50

Ja też sobie takie statystyki chciałem prowadzić, ale to jest tak męczące, że zrezygnowałem.
Mam nadzieję, że kiedyś dodadzą taką opcję ;p

A swoją drogą te linki żyją wiecznie, czy po jakimś czasie od nieużywania się kasują ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jarunioo7 - 05-08-2014 19:51

Dzięki za odpowiedź, spodziewałem się Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - wysoki01 - 07-08-2014 13:12

(05-08-2014 18:23)jarunioo7 napisał(a):  Mam pytankoo.. Czy można usunąć linki które już wcześniej dodaliśmy? Bo chce cały czas kontrolować, ile mam wejść i z jakich linków, a mam już 6 stron i trochę jest ciężko :/ Nie moge znaleźć nigdzie żadnej opcji.. może jednak ktoś coś wie Smile

Ja aktualnie mam 273 strony. Smile

Czy u Was też ostatnio strasznie spadł zasięg fanpage'y smutny


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - rawel - 07-08-2014 23:44

Ja dopiero zaczynam. Ile średnio wyświetleń wyciągacie dziennie ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Janex - 08-08-2014 00:40

Co prawda już się nie bawię w skracanie ale z małego spamu wyciągałem 1000-5000 dziennie Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - wysoki01 - 08-08-2014 15:46

Małe pytanie.
Jak dodać komentarz jako strona na innym fp?
"Dodajesz posty i komentarze oraz klikasz „Lubię to!” jako..." mam wybrany fanpage, ale komentarze mogę dodawać tylko jako osoba prywatna Sad
Chciałem powklejać linki na innych fp.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 08-08-2014 18:37

Zaloguj sie na fejsa, po prawej stronie u góry jest taka strzałka w dół, kliknij na nią a następnie np. korzystaj z facebooka jako "jestem polakiem". I już będziesz mógł pisać tak jak chcesz Big Grin