Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - adammalysz1993 - 28-04-2014 22:08

Jeśli ktoś chce oferuje mogę pomóc za ref https://shorte.st/ref/a2743bd710 . zarobilem ponad 180 dolaroq tylko fanpage polecial ostatnio bo przesadzilem ze zdjeciami oferuje baze zdjec oraz udostepnienie na swoim fanpage 60 tys likeow jesli nabijesz juz chociaz dwa tysiace fanow na moim refie;p


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sojusznik - 28-04-2014 22:11

Żadnych skanów nie potrzeba, wypłaty wysyłane są automatycznie 10 każdego miesiąca Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - KarmazynowyPirat - 29-04-2014 01:04

1. Wypłaty są 10 za poprzedni miesiąc, czy wypłacają tyle, ile w dzień wypłaty mam na koncie?

2. Pisaliście, że od jednej osoby max 2-3 linki zalicza. Ja promuje 4 linki (jeden pod drugim) i wszystkie ładnie zalicza... to jak to jest w takim razie?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - szamus200 - 02-05-2014 10:57

Co wpisać w rubryce : State?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sojusznik - 02-05-2014 12:12

z tego co wiem tyle ile uzbieraliśmy w okresie 10 -10 Smile

w rubryce "state" wpisywałem bodajże województwo, aczkolwiek nie wiem czy to konieczne Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaro225 - 02-05-2014 12:24

Dokładnie tak jak mówi Pan wyżej.
Wypłacają tyle, ile zarobione zostało od 10 do 10.

Jeżeli nie macie w historii wypłat zapisanej wypłaty - na pewno się pojawi prędzej czy później.

W rubryce State wpisujemy województwo Smile.

Serwis jak najbardziej wypłacalny Smile.
Polecam! Smile
https://shorte.st/ref/533ead9796


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - boobek - 02-05-2014 16:13

Jak ktoś zrobił tą stronkę to ja bym prosił o linka do niej


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Ewcia6000 - 02-05-2014 19:41

zapiszę się z refa Smile za pomoc


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - adammalysz1993 - 04-05-2014 00:15

wie ktos jak wyglada sprawa z podwojnym skracaniem linku najpierw adfly potem na shorte czy takie praktyki grożą banem. Bo przeglądałem regulamin shortei nie rzucil mi sie w oczy punkt zabraniajacy tej praktyki. moze ktos wie z doswiadczenia, w regulaminie dostrzegl zakaz albo pytal w supporcie? odwdziecze sie reputem za fachową odp


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - m4t0sh - 04-05-2014 01:13

(04-05-2014 00:15)adammalysz1993 napisał(a):  wie ktos jak wyglada sprawa z podwojnym skracaniem linku najpierw adfly potem na shorte czy takie praktyki grożą banem. Bo przeglądałem regulamin shortei nie rzucil mi sie w oczy punkt zabraniajacy tej praktyki. moze ktos wie z doswiadczenia, w regulaminie dostrzegl zakaz albo pytal w supporcie? odwdziecze sie reputem za fachową odp

nie pamiętam czy za to czy za skracanie kilku linków shorte pod rząd ktoś dostał bana
najlepiej bedzie jak do nich napiszesz wtedy będziesz miał pewność