Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jergele - 26-08-2015 17:38

Proponuję skorzystanie z mojego systemu do zarabiania na skracaniu... Za darmo...
Opis w innym wątku:
http://zarabiam.com/Temat-Wlasny-system-do-zarabiania-na-skracaniu-120149

pozdrawiam


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jamroczik - 30-08-2015 15:25

Shorte robił ostatnio jakieś zmiany w api?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 01-09-2015 13:05

Koledzy naliczanie stoi w miejscu czy mi się tylko wydaje? Cool

//edit
to był jakiś chwilowy przestój ale już dodało i jest OK.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 01-09-2015 18:40

Ktorys raz juz Wam tlumacze ze te 4$ cpmu to jest za VISITORS czyli unikalnych usherow ktorzy klikneli skip ad, a wykres podaje VIEWS czyli wejscia tych samych ludkow i tych co wylaczyli reklame po pojawieniu sie napisu. Srednio VIEWS wypada jako polowa VISITORS, serio nie widzicie tego na wykresie? Stawka jest dobrze podana. U mnie aktualnie 4,10$ za visitiors i 2,01 za views


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - nurgiel - 01-09-2015 21:25

U mnie nie ma takiej opcji, by ktoś sobie kliknął w link i nie chciał przejść do po pliku. Widzę to na przykładzie podzielonego pliku w 3 partach. Każdy part innym skracaczem dodany (shorte, ouo, linkshrink),gdzie jest znaczna różnica w wejściach i zarobkach. Rozumiem jednak, ze shorte nie płaci za ludzi z włączonym adblockiem?
Jeżeli tak, to shorte powinno iść w rozwiązanie typu linkshrink, że nie przejdziesz do linku, póki nie wyłączysz adblocka. Rozwiązanie dobre, tylko nie powinno być przymusowe, lecz powinna być opcja włączenia/wyłączenia, bo może komuś takie coś nie pasuje.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 10-09-2015 21:17

wszystko jak należy u mnie.
jak u was koledzy?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-09-2015 22:05

70$ jest, zawsze cos


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Eliteman - 10-09-2015 22:07

Mieliście dziś wypłatę?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 10-09-2015 22:27

Ja tak


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Funnybunny - 10-09-2015 23:13

Ja też.