Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jaremo098 - 13-06-2015 13:47

na adf.fy widzę ecpm 1,51$ całkiem nie źle chyba się tam przeniosę.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - skorzany85 - 13-06-2015 15:47

Dostałem na gg info, że shorte ponoć wraca do normy, prawda to? Bo ja sobie olałem jak na razie robienie postów pod shorte, jeśli ktoś również zauważył u siebie poprawę, to dajcie tutaj znać Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - tidid - 13-06-2015 16:02

Ecpm mam 3.7$, a za 300 wyświetleń mam 0.55$ co daje stawkę około 1.8$/1k. Ktoś wie o co chodzi?

Słyszałem że to dlatego że mam nowe konto. To prawda?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - rybson37 - 13-06-2015 16:42

up. to sie wgl nie przekłada na staż. Ja mam konto na shorte.st od ponad roku i cały czas mam ok 1.9$ za 1000 wyswietlen.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 13-06-2015 16:47

4dolary jest za unikalnych odwiedzajacych, u mnie tym samym srednia zattzymuje sie na ok 2$ za 1k wiec jest lepiej niz na poczatku mojej kariery tam xd


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - danielh988 - 14-06-2015 15:35

zlicza u Was normalnie ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 14-06-2015 17:28

Tak


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jamroczik - 15-06-2015 17:44

Mam do Was pytanie o shorte oraz ogólnie skracacze:

1. Czy ruch może pochodzic z surfbarów - czy musi być jednorodny - czyli dla nas tylko z wejść pl?

2. Czy mozemy kierowac ruch z jakiejś naszej domeny np shorte.naszadomena.pl i adfly.naszadomen.pl - czy jako referral muszą być wejścia bezpośrednie?

3. Czy jest jakiś minimalny czas wizyty w sek, poniżej którego narażamy się na bana?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - bestek112 - 16-06-2015 10:05

[Obrazek: jjlpa1.jpg]

U mnie tak to wygląda. http://sh.st/zw65B


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Arko21 - 16-06-2015 10:23

no to dość słabo, chyba ,że dzis dopiero zacząłeś Tongue

(15-06-2015 17:44)jamroczik napisał(a):  Mam do Was pytanie o shorte oraz ogólnie skracacze:

1. Czy ruch może pochodzic z surfbarów - czy musi być jednorodny - czyli dla nas tylko z wejść pl?


2. Czy mozemy kierowac ruch z jakiejś naszej domeny np shorte.naszadomena.pl i adfly.naszadomen.pl - czy jako referral muszą być wejścia bezpośrednie?

3. Czy jest jakiś minimalny czas wizyty w sek, poniżej którego narażamy się na bana?



1. Ruch może być różnego pochodzenia, dla każdego kraju są inne stawki
2. Możesz linki z shorte udst gdzie tylko chcesz, więc ruch możesz kierować skąd tylko chcesz
3. Czas wizyt? musisz wejsc w link i odczekać 5s aby wcisnąć "skip this ad" po wciśnięciu tego masz odnotowaną 1 wizytę.