Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - jarunioo7 - 19-09-2014 13:27

Spokojnie wypłata dojdzie Ci na pewno Smile Ja też miałem opóźnienie, podałem maile i tego samego dnia uregulowali Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - evenixx - 21-09-2014 14:50

Witam, czy tylko mi dzisiaj stoją wejścia na shorte bo nawet moich klików nie zalicza ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 21-09-2014 15:18

(21-09-2014 14:50)evenixx napisał(a):  Witam, czy tylko mi dzisiaj stoją wejścia na shorte bo nawet moich klików nie zalicza ?

Czasem shorte zamula i zlicza kliki po jakimś czasie - dzisiaj zamula 4

EDIT : Ale po przyjrzeniu się sprawie dłużej, to opóźnienie jest około minuty, bynajmniej u mnie Wink Wyloguj się i zaloguj - możliwe, że masz zablokowane konto.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - evenixx - 21-09-2014 15:30

No właśnie sprawdziłem bana niemam bo mogę sie zalogować , a kliki stoją już gdzieś od 11-12


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - osinex - 21-09-2014 15:36

Ile średnio zarbiacie na linkach?
Wiem, że pewnie gdzieś w tych 123stronach jest pare postów odpowiadających na moje pytanie, ale wybaczcie, nie mam aż tyle czasu.
A po poszukiwaniach znalazłem tylko setki postów mówiących że ktoś zarobił 0.75$ (kurde moim zdaniem takie posty to kompletny spam, to tak jakbym w tematach o paidverts mówił, że mam już 20centów Angry)


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 21-09-2014 15:51

@evenixx
W takim razie nie mam pojęcia ;] Powiedziałbym, że nikt nie wchodzi, ale skoro Twoich klików też nie zlicza to sprawa jest dziwna. Jest lekkie opóźnienie w zliczaniu, ale u mnie wszystko chodzi.



@osinex
Rekord dniówki mam około 5$. W tej chwili jestem w stanie ze spokojem wyrobić te 2$ dziennie, nawet po jednej serii spamu. Zapraszam do dziennika pracy Kickstera - zobaczysz, że można fajne pieniążki na skracaniu zarabiać Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - osinex - 21-09-2014 16:32

@mysc
Dzięki Hmm szczerze mówiąc 3-4$ dziennie to nie są dla mnie jakieś satysfakcjonujące kwoty..Ale zawsze te pare złoty więcej i z tego co ty mówisz to pewnie nie poświęcasz zbyt wiele czasu i pracy na tą dziedzine zarobku Smile

Jednak myślę, że poświęcając dziennie 2-3 godzinki mógłbym zarabiać koło 15$ / dziennie. Oczywiście nie odrazu ale..
Mam taką wizje jeśli chodzi o skracanie linków, żeby każdy mój dodany link żył tak długo jak to możliwe.Spamując na facebooku można uzyskać fajne wyniki ale jednorazowe.. Myślę nad tym, aby mój link przynosił mi zysk jak najdłużej i w ten sposób mógłbym stale powiększać dzienne dochody w końcu uzyskując w miarę pasywny dochód..
Ciekawe jak to będzie wyglądało w praktyceUndecided

Tylko ciekawy jestem czy linki po jakimś czasie sie nie usuwają.. Czy w jakiś sposób nie wygasają (albo przestają być naliczane)


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 21-09-2014 16:43

Linki na shorte są wieczne. Taką pasywność można uzyskać podając linki w opisach filmów na YT. Pytanie co wrzucać ;]


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - osinex - 21-09-2014 18:16

Akurat z youtuba są lepsze sposoby na zarabianie niż skracacze Jerk2

Ciekawi mnie jedna sprawa.. Dziś na jednym forum dałem w jednym poście kilka linków.
Jestem pewny, że jak ktoś kliknął w jeden to i w następne może nie we wszystkie ale przynajmniej w kilka.. I mam w statystykach te x linków i wszystkie mają 0 a jeden ma 10 smutny
Czy to oznacza, że nieważne ile linków kliknie dana osoba to liczone jest jako 1?Sad

Myślałem do tej pory, że zlicza unikalnych odwiedzających ale na link a nie nie ogólnie Undecided


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - siuvax - 21-09-2014 19:20

mam stawke 0,90$ za 1000 wejsc... tak powinno byc czy mam jakas blokade zalozona na konto?