Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co kupić rodzicom pod choinkę ? :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co kupić rodzicom pod choinkę ? :) (/Temat-Co-kupic-rodzicom-pod-choinke-81945)

Strony: 1 2


Co kupić rodzicom pod choinkę ? :) - Hrustus - 16-12-2013 10:40

Co kupic mamie i tacie pod choinkę ?


RE: Co kupić rodzicą pod choinkę ? :) - Sloniasek - 16-12-2013 11:00

Pomysłów jest dużo, najlepszym prezentem są np. jakieś perfumy


RE: Co kupić rodzicą pod choinkę ? :) - zaple - 16-12-2013 11:13

A jaki masz budżet, bo wiesz jak masz więcej to możesz ojcu kupić bryke, a mamie wycieczke lu karnet do SPA Wink


RE: Co kupić rodzicą pod choinkę ? :) - robertpromotion - 16-12-2013 14:11

Zależne od budżetu.Jeśli masz skromne pieniądze na to to może jakieś kosmetyki lub część garderoby ,albo drobny upominek budzik ,albo skrzynkę z narzędziami dla taty Big Grin


Odp: Co kupić rodzicą pod choinkę ? :) - asiorek - 16-12-2013 15:53

A ja mam inny pomysl, najlepiej uciesza sie jesli im zrobisz cos sam. Dobrym prezentem by byly jakies zdjecia rodzinne w ramce cyfrowej albo kolaz i w antyrame na 100% sie uciesza. Moja mama robi taki prezencik dla swojej mamy ^^

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Co kupić rodzicą pod choinkę ? :) - Majka - 16-12-2013 16:00

Kosz słodyczy + dobre winko w środku Idea


RE: Co kupić rodzicą pod choinkę ? :) - lukasz.t - 17-12-2013 10:27

Również jestem za opcją, aby zrobić coś sam. Rodzice z pewnością to docenią o wiele bardziej niż zakup jakiś tam perfumików tak oooo - byle było.

Wydrukuj jakies wasze wspólne zdjęcie w troche wiekszym formacie, wstaw w antyrame i gotowe. Koszt tego nie będzie jakiś wielki wiec mysle, ze finansowo dasz rade


Odp: Co kupić rodzicom pod choinkę ? :) - asiorek - 17-12-2013 11:17

Dokładnie u nas 1.20 za zdjęcie w formacie wiekszyn od standardu nie oamietam konkretnie, zaplacilem za wywloanie 24 zl, antyrama byla w domu, zdjęcia skleimy i zadowoleno babci gwarantowane:-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


Odp: Co kupić rodzicom pod choinkę ? :) - v3XeR - 17-12-2013 15:59

Tacie whisky mamie naszyjnik. Jezeli nie chce Ci sie nic samemu robic. Ale ja byl bym za rodzinnym zdjeciem

Wysłane z telefonu za pomoca TapaTalka


RE: Co kupić rodzicom pod choinkę ? :) - vankosiara - 17-12-2013 18:01

Ja tam kupiłem takie coś:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Colorland/30773207

Czekam tylko jak przyjdzie Wink

Ew. Tacie możesz kupić jakiś dobry alkohol a mamie biżuterię.