Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany (/Temat-Do-serwisow-PPA-sugestia-malej-zmiany-81606)



Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - daniel42na - 10-12-2013 20:12

Do końca nie wiem czy ma to sens ale wydaje mi się że taka funkcjonalność była by potrzebna, do rzeczy:

Często zdarza się że ktoś pomyli się podając numer konta lub adres paypala przy zlecaniu wypłaty.
Często też po zleceniu wypłaty wpadnie jakieś grubsze pobranie z francji etc które userzy chcieli by dodać do wypłaty ale nie jest tego na tyle żeby dobić do minimum i zlecić kolejną.

Sugeruje aby dodać możliwość automatycznego anulowania wypłaty 1 przyciskiem, bo szybki kontakt z niektórymi serwisami jest trudny. Tak dla dobra ogółu. Idea

Mam nadzieje że temat zostanie zauważony przez administracje jakiegoś serwisu i przyniesie skutek Big Grin


RE: Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - Sloniasek - 10-12-2013 20:30

Daniel jak już pół roku temu prosiłem o to FC i bez skutku Big Grin


RE: Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - poczmail - 10-12-2013 20:36

AC na pewno odpowie jak się napisze do supportu. Lol


RE: Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - MartinS - 10-12-2013 20:52

Jeśli wypłata jest 'Przetwarzana', wystarczy napisać do Artura i go o tym powiadomić. On się zajmuje wypłatami i sądzę, że nie będzie to stanowiło dla niego żadnego problemu.


RE: Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - daniel42na - 10-12-2013 20:53

Martinsie tak, ale to nie dział Firecash, są też inne serwisy Smile


RE: Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - MartinS - 10-12-2013 22:45

Odpowiedziałem na post słonia. Co do innych serwisów, jak najbardziej jestem na tak Smile


RE: Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - rozekrr - 11-12-2013 09:29

Opcja według mnie dobra, nie raz się czyta nie to że akurat wpadnie większe pobranie, ale także że ktoś pomylił przypadkiem formę na którą mają wyjść pieniądze. Myślę że takie rozwiązanie usprawniło by wypłaty, a dla supportów serwisów odjęło trochę pracy Wink


RE: Do serwisów PPA - sugestia małej zmiany - Qwik - 11-12-2013 10:01

.Mniejsze hosty ppa może coś takiego wprowadza ale te co już trochę zarobiły to nie (ac i gateway który powstawał z rok)