Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kapitan Phillips - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Kapitan Phillips (/Temat-Kapitan-Phillips-79526)

Strony: 1 2


Kapitan Phillips - marionetkaa2 - 06-11-2013 13:30

"Kapitan Phillips to wielowarstwowy obraz porwania przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama, do którego doszło w 2009 roku. Dzięki charakterystycznemu spojrzeniu reżysera Paula Greengrassa, film jest jednocześnie przyspieszającym bicie serca thrillerem i złożonym portretem przedstawiającym skutki globalizacji. "Kapitan Phillips" skupia się na relacji kapitana kontenerowca Richarda Phillipsa (w tej roli dwukrotny zdobywca nagrody Akademii Tom Hanks) i dowódcy piratów Muse'a (Barkhad Abdi), który bierze go jako zakładnika. Kiedy Muse i jego ludzie obierają za cel nieuzbrojony statek Phillipsa, między mężczyznami dochodzi do starcia. W odległości 145 mil od wybrzeża Somalii zostają oni pozostawieni na pastwę sił, nad którymi nie mają kontroli."

http://www.youtube.com/watch?v=XwHBSg_pvRk

Film wszystkim polecam, którzy są spragnieni odrobiny dreszczyku.
Wspaniała gra Toma, zresztą jak w każdym filmie. Końcówka była jak dla mnie zaskakująca i ze względu na to że wrażliwa ze mnie dziewczyna łzy napłynęły mi do oczu. Wink
Z chęcią obejrzałabym drugi raz.

PS. Oglądał ktoś?


RE: Kapitan Phillips - Scoobyx - 01-01-2014 18:09

Oglądałem i również mogę polecić. Kolejny dobry film, który mogę bez wahania dodać do "ulubionych" Wink


RE: Kapitan Phillips - Sloniasek - 01-01-2014 18:13

Nom film bardzo ciekawy, polecam Smile


RE: Kapitan Phillips - Qwik - 01-01-2014 18:35

Film taki sobie jedynie mogę polecić ostatnie minuty filmy które są majstersztykiem aktorskich Henksa.


RE: Kapitan Phillips - piotruniek - 18-08-2014 00:38

film bardzo przyzwoity, przyjemnie się go ogląda.


RE: Kapitan Phillips - PremAccHack - 18-08-2014 01:02

Fajny film, polecał. Ogladalem i nie zawiodlem się Smile


RE: Kapitan Phillips - Lavilare - 03-09-2014 19:10

Dobry film, chociaż nie dodam go do swoich ulubionych jak ktoś wyżej Smile


RE: Kapitan Phillips - DavidBeckham - 10-03-2015 00:04

caly film na plus, chociaz poczatek troche nudny i nic ciekawego sie nie dzieje


RE: Kapitan Phillips - m4teks93 - 17-12-2015 18:53

fajny film polecam


RE: Kapitan Phillips - Schenk450 - 08-06-2016 14:44

Nie będę gorszy i także polecę ten film Tongue

Ogólnie polecam wszystkie filmy z Tomem Hanks