Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payza > PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Payza > PayPal (/Temat-Payza-PayPal-75552)

Strony: 1 2


Payza > PayPal - Alexandra - 30-08-2013 17:32

nie aktualne


RE: Payza > PayPal - marcel_kk - 31-08-2013 04:52

@Alexandra
Dołączył: 08-29-2013 szybkie 62 posty w tematach "Reput za klik"
i temat wymiany Payza-PP, czyżby niedawno zbanowany użytkownik @skinn7 powrócił?


RE: Payza > PayPal - Sloniasek - 31-08-2013 05:01

Nie róbcie wymiany z osobą która dołączyła na forum 2 dni temu.


RE: Payza > PayPal - Alexandra - 31-08-2013 09:52

(31-08-2013 05:01)Sloniasek napisał(a):  Nie róbcie wymiany z osobą która dołączyła na forum 2 dni temu.

Niby czemu mają nie robić .
1) Wysyłam pierwsza .
2) Zweryfikowane konto .
3 ) Allegro .

Jeżeli Twoją opowiedzą będzie ,że nie napisałam tego w temacie , proszę o usunięcie Twojego postu , ponieważ wszelkich informacji udzielam na PW .

@marcel_kk

Dzięki za informacje które każdy może zobaczyć jak tylko zajrzy do mojego profilu .
Nie jestem użytkownikiem skinn7 można to sprawdzić administracji.


RE: Payza > PayPal - Sloniasek - 31-08-2013 09:56

Cytat:Niby czemu mają nie robić .
1) Wysyłam pierwsza .


(30-08-2013 17:32)Alexandra napisał(a):  Sprzedam na Payzie 250,00 PLN chce za to 200 na PayPal'u !
Wszystko poprzez allegro !
Nie wysyłam pierwsza .


Coś kręcisz Smile


RE: Payza > PayPal - Alexandra - 31-08-2013 10:00

(31-08-2013 09:56)Sloniasek napisał(a):  
Cytat:Niby czemu mają nie robić .
1) Wysyłam pierwsza .


(30-08-2013 17:32)Alexandra napisał(a):  Sprzedam na Payzie 250,00 PLN chce za to 200 na PayPal'u !
Wszystko poprzez allegro !
Nie wysyłam pierwsza .


Coś kręcisz Smile

bezpodstawne oskarżenia ?


@EDIT

Nie aktualne , dokonuje już wymiany Wink


RE: Payza > PayPal - tomazzi - 31-08-2013 10:06

niech ktoś sprawdzi to konto bo to może nie skinn7 ale na tym koncie znane działania z x multikont innego oszusta

tzn :
1 spam i nabijanie postów i reputacji w dziale reput za klik
2 po nabiciu postów i reputacji w wyżej wymienionym dziale pojawia się temat z ofertą wymiany


dodatkowo zagrywki z allego ( ulubiony tekst oszustów jakie to allegro jest bezpieczne) na każdym multi zawsze piękna lalka

można powiedzieć tak : ale to już było, niech nie wraca nigdy więcej


RE: Payza > PayPal - Alexandra - 31-08-2013 10:13

(31-08-2013 10:06)tomazzi napisał(a):  niech ktoś sprawdzi to konto bo to może nie skinn7 ale na tym koncie znane działania z x multikont innego oszusta

tzn :
1 spam i nabijanie postów i reputacji w dziale reput za klik
2 po nabiciu postów i reputacji w wyżej wymienionym dziale pojawia się temat z ofertą wymiany


dodatkowo zagrywki z allego ( ulubiony tekst oszustów jakie to allegro jest bezpieczne) na każdym multi zawsze piękna lalka

można powiedzieć tak : ale to już było, niech nie wraca nigdy więcej

1) Pokaż mi spam ? & dział refback jest od tego aby dostawac reputacje za kliki jak mi się zdaje & no musze jakoś pisać ,że kliknęłam.

2) No skoro potrzebuje wymiany i wysyłam pierwsza , dokonując transakcji na allegro to raczej nikt niczego nie ryzykuje jak napisałam wyżej .

To moje pierwsze konto proszę o sprawdzenie konta.

I co do avataru będę miała jaki mi się będzie podobał ,a ty nie masz nic do tego.

@ w sumie przepisałeś to co użytkownicy wyżej patrząc na Twoje posty kolejne 7k postów samo się nie napisze...


RE: Payza > PayPal - tomazzi - 31-08-2013 10:25

(31-08-2013 10:00)Alexandra napisał(a):  
(31-08-2013 09:56)Sloniasek napisał(a):  
Cytat:Niby czemu mają nie robić .
1) Wysyłam pierwsza .


(30-08-2013 17:32)Alexandra napisał(a):  Sprzedam na Payzie 250,00 PLN chce za to 200 na PayPal'u !
Wszystko poprzez allegro !
Nie wysyłam pierwsza .


Coś kręcisz Smile



Nie aktualne , dokonuje już wymiany Wink

wymiany dokonujesz i wymianę widział drugi koń o nazwie Alexandra1 beka
jeśli myślisz, że ktoś tu jest tak głupi jak ty mądra/mądry to źle trafiłaś, za dużo już akcji tutaj ludzie widzieli i znają by na tanie chwyty ktoś się złapał
trzeba usiąść i pomyśleć bo akcja spam i nabijanie postów w dziale reput za klik i po tym temat z wymianą to już widzieliśmy na kilkudziesięciu multi
to już stare i niemodne


RE: Payza > PayPal - zabajka - 31-08-2013 10:30

ewidentna oszustka o ile to ona, a może ono trochę jej a trochę jego
matactwo : 1 nie wysyła pierwsza, za chwilę wysyła pierwsza
po krytyce zaraz ktoś się znalazł co wymienia
baju baju będziesz krokodylu zaraz w raju