Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez MMO i nie tylko... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie przez MMO i nie tylko... (/Temat-Zarabianie-przez-MMO-i-nie-tylko-75077)



Zarabianie przez MMO i nie tylko... - macgates - 23-08-2013 14:11

Witam serdecznie

Moja przygoda zarabiania z gier zaczęła się od sprzedawnia złota (CC) w Tibii, potem założylem serwer OTS, z którego zrezygnowałem.
Teraz posiadam porządny komputer i zamierzam na nowo tworzyć OTS i nie tylko, jeśli ktoś jest zainteresowany tematem chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Aczkolwiek chciałbym się dowiedzieć czy wy również zarabiacie w ten sposób i na czym polegają wasze zarobki?

Ja mogę powiedzieć wam tyle, na złocie (CC) w Tibii zarobiłem mniej więcej 24 tyś zł na pół roku, wszystko poszło w świat (zagranicy), zakończyłem gre i sprzedałem wszystkie postacie łącznie było 6 postaci na których zarobiłem 5500 zł, natomiast z mojego serwera w ciągu 2 tygodni zarobiłem 1700 zł około.

Teraz jestem w trakcie robienia na nowo serwera zaczynając od podstaw.

Chciałbym się dowiedzieć o waszych pomysłach na zarobek z internetu (gry mmorpg, ots, postacie, strony internetowe, youtube, klikanie reklamy, PPA itp)

Liczę na ciekawe informacje z waszej strony.

Dziękuje.


RE: Zarabianie przez MMO i nie tylko... - Eximo - 23-08-2013 14:18

Polecam flipp golda/itemów w takich grach jak d3 wow rs. Sledź wykresy itemów , łatwo można przewidźieć zmiane ceny. Ale wiadomo pierw musisz golda mieć żeby sie flippem zająć.


RE: Zarabianie przez MMO i nie tylko... - Qwik - 23-08-2013 15:11

Po co 2 razy ten sam temat?


RE: Zarabianie przez MMO i nie tylko... - Dianton - 23-08-2013 15:49

Moge zostać na twoim ots tutorem xD mam do czynienia z tibia od 7 lat Tongue


Zarabianie przez MMO i nie tylko... - Sloniasek - 23-08-2013 17:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.