Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-08-2013 19:54

skillz, zeby wyplacic bonus musisz obrocic nim na duza kwoteBig Grin ogolnie nie wiem moze minimum sie zmniejszylo do wplaty, najlepiej zapytac, oni wam z chęcią pospamują Big Grin
a tak wygląda mój profil:
[Obrazek: W4SLVko.png]


RE: Od "zera" do miliardera? - skillz - 16-08-2013 20:11

No dobra, na razie jeszcze nie mam tych $$, no nic poczekamy zobaczymy, a u Cb jak? Co aktualnie obracasz i jak zyski Tongue?


RE: Od "zera" do miliardera? - Sloniasek - 16-08-2013 20:27

Mi się dzisiaj udało wskoczyć z -20$ na zero.
Inwestuje z tego bonusu w same waluty i zacząłem bawić się od 2 dni.

Obecny stan u mnie:
[Obrazek: 23sac9l.png]

@edit
sorry Damian że ci się w temat wbiłem Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-08-2013 20:44

(16-08-2013 20:27)Sloniasek napisał(a):  Mi się dzisiaj udało wskoczyć z -20$ na zero.
Inwestuje z tego bonusu w same waluty i zacząłem bawić się od 2 dni.

Obecny stan u mnie:
[Obrazek: 23sac9l.png]

@edit
sorry Damian że ci się w temat wbiłem Big Grin

a wbijaj się, miło mi, że zachęciłem ludzi do czegoś innego Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - skillz - 16-08-2013 20:53

Nie no temat przyzwoity Tongue, jak coś to też przepraszam za te wszystkie pytania i spam.
Jak coś to też polecam Plus500, tam bonus 75 zł czyli na jedno wychodzi Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-08-2013 21:02

ale spready są najniższe na markets(pod uwagę biorę dużych brokerów z polskim supportem) a to przy inwestycjach jest najwazniejsze ponieważ na starcie po zakupie pozycji jestescie z mniejszym minusem


RE: Od "zera" do miliardera? - wilchelm111 - 16-08-2013 21:18

A co sadzicie o armada markets? o Plus500 nie slyszalem dobrych opinii. Armada daje 50zl na start. Po dwóch dniach gry moje saldo wynosi 552zł.zamierzam wplacic 3000$ tylko nie wiem jak z tym brookerem i chcialbym sie dowidziec opinii innych moze wiesz kiljan? albo ktos inny ? Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - skillz - 16-08-2013 21:32

pochwal się screenem Big Grin
z 50 do 552 zł to niezły wyczyn i to w dwa dni Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-08-2013 22:06

Kevin Kerr mi na jakiegos cygana wygląda więc nie wiem czy ufałbym temu brokerowi, wypisz mi jakie spready tam są na EUR/USD USD/JPY XAU/USD oraz CL-SEP13


RE: Od "zera" do miliardera? - Mafiozo19990 - 17-08-2013 12:00

To jak to jest, ile razy trzeba obrócić tym bonusem żeby móc to wypłacić? Smile Nie chce zaczynać gry, na razie nie wiem kompletnie o co w tym chodzi...