Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney (/Temat-Kantor-u-Kama-Ciagly-skup-i-sprzedaz-na-PerfectMoney-71165)

Strony: 1 2


Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - kam100 - 15-06-2013 19:46

Regulamin Kantorka

1. Aktualna oferta znajduje się zawsze w 1 poście]
2. By zawrzeć transakcję:
- skontaktuj się ze mną na PW
- możesz złożyć ofertę częściową,
- w ofercie podaj proponowaną cenę i termin ważności oferty,
- czekaj na odpowiedź.
3. W żadnym wypadku nie wchodzi w rachubę inny kontakt niż poprzez PW. Propozycje transakcji pozostawione przez Ciebie w wątku będą ignorowane i zgłaszane administracji jako niezgodne z Regulaminem.
4. Zawsze płacę jako drugi, chyba że sam zaproponuję inne warunki.
5. W tym wątku proszę zostawiać jedynie oceny przeprowadzonych przeze mnie transakcji.

W KANTORKU:
26$ PerfectMoney


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - szczygielek - 17-06-2013 12:17

ja nie wiem co to nagle ludzie z tym perfectmoney oszaleli, jakoś jeszcze dwa-trzy miesiące temu o tym portfelu nic nie było słychać, a teraz nagle. Jakoś nie mam tam konta i nie zamierzam zakładać Smile


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - diabloo07 - 17-06-2013 12:21

szczygielek - po upadku LR ludzie przenieśli się na PM ze względu na dostępność tego kanału w HYIPach oraz zbyt duże prowizje na EgoPay.


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - kam100 - 17-06-2013 15:52

Moje konto PerfectMoney jest zweryfikowane więc działa to jako takie potwierdzenie uczciwości Smile
Dokładnie po upadku LR według mnie PM jest najlepszym procesorem. Zresztą większość HYIPów a raczej każdy go używa Tongue


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - swawolny_senior - 17-06-2013 15:57

transakcja z tobą ? okej nie ma problemu, mogę kupić całość za 3,17 od szt ( 317 za oferowane 100$) ale tylko przez serwis i-transfer
twoje samo zapewnienia przez siebie samego jaki ty jesteś uczciwy nie robią na mnie wrażenia
serwis i-transfer zabezpiecza przed uczciwymi oszustami, w razie braku przelewu od ciebie zgłaszam do nich i moje pln wracają na konto tegoż serwisu


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - tomazzi - 17-06-2013 16:03

(17-06-2013 15:57)swawolny_senior napisał(a):  transakcja z tobą ? okej nie ma problemu, mogę kupić całość za 3,17 od szt ( 317 za oferowane 100$) ale tylko przez serwis i-transfer
twoje samo zapewnienia przez siebie samego jaki ty jesteś uczciwy nie robią na mnie wrażenia
serwis i-transfer zabezpiecza przed uczciwymi oszustami, w razie braku przelewu od ciebie zgłaszam do nich i moje pln wracają na konto tegoż serwisu

coraz więcej osób jak widzę poszło po rozum do głowy i wie gdzie zabezpieczyć się może przed oszukaniem na transakcjach gotówkowych z e-procesorów Smile
transakcja w serwisie chroni zarówno kupującego jak i sprzedającego i w razie problemów nie traci ani jedna ani druga strona pieniędzy w przypadku oszustwa z jednej ze stron


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - swawolny_senior - 18-06-2013 09:43

widzę, że autor nie jest zainteresowany dokonaniem wymiany w obrębie serwisu który zapewnia obu stronom bezpieczeństwo transakcji
dla mnie to już jest podejrzane, bo skoro jesteś tak uczciwy jak zapewniasz sam o sobie to jaki to problem tam dokonać transakcji

moja oferta jest już nieaktualna, zakupiłem 130$ na pm za 3.09 w serwisie i-transfer więc nawet taniej niż oferowałem tobie, ja zyskałem ty za to straciłeś klienta i być może pierwszą pozytywną opinię
powodzenia w prowadzeniu kantoru z takim podejściem jakie masz

nie pozdrawiam


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - Sloniasek - 18-06-2013 10:14

Róbcie wymiany poprzez I-Transfer.pl


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - szczygielek - 18-06-2013 11:11

Ktoś już dokonał jakiejś wymiany z Kam100?


RE: Kantor u Kama! Ciągły skup i sprzedaż $$ na PerfectMoney - BloNdyN95 - 18-06-2013 14:03

ee olal temat xd nie odzywa sie wgl w temacie...