Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski (/Temat-Zupelnie-za-Darmo-Pendrive-16GB-Program-Partnerski-70683)



Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - malwinski - 06-06-2013 21:15

Witam

Czysty Link to: http://prezentzadarmo.pl
Mój Link polecajacy to: http://prezentzadarmo.pl/index=id19.php

Wczoraj znalazłem nowy serwis w którym można za darmo otrzymać Pendrive 16 GB, wystarczy tylko założyć darmowe konto w kilka chwil.

Mam kilka własnych stron i postanowiłem promować strone "prezentzadarmo.pl"

Napisałem do admina o partnerstwo, załozył mi konto partnerskie od każdego poleconego bede miał 20zł brotto czyli można sprobować


Odp: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - miniek9090 - 06-06-2013 21:39

Brotto? Nie wiem co to znaczy Jerk

Przeciez za zalozenie konta mbank dostaje sie 30-50 zl . Po co komus pendrive jak moze miec kase Tongue

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - malwinski - 09-06-2013 14:27

brutto Smile


RE: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - piotruss96 - 09-06-2013 22:14

w necie coraz wiecej takich ofert i nie wiem czy w ogole ktos na to idzie...


RE: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - szczygielek - 09-06-2013 22:26

jak to za darmo???!! nic w Polsce nie ma za darmo i zrozum to człowieku! wkurzają mnie ludzie, twierdzący, że coś jest za darmo. Założenie konta z reffa, tego gościa to tak jakby usługa, którą my wykonujemy dla tego Pana, który wypłaca nam ją tym "pendrive'm". Ten Pan nie dałby Ci tego pendriva za darmo, on też ma z tego zysk. Więc jeśli on generuje zyski z tego, że ja "za darmo" dostane pendriva, to czy ta usługa jest darmowa? Czyli np. prostytutka po wykonaniu usługi, też nic nie bierze, tak?

Pozdrawienia,
dla Twórcy tematu.

U mnie za założenie konta:
Izzy(mbank) - 25zł,
+18(mbank)- 35zł


RE: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - rachman - 21-06-2013 01:30

Niemniej jak ktoś ma zamiar założyć to konto to dla niego jest to za darmo. I tak by założył i tak. Takiej osoby nie interesuje że ktoś na tym zyska. On zyskuje gratis do konta gadżet.


RE: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - luidor - 21-06-2013 09:42

A czy ktoś czytał regulamin tego banku jakie trzeba spełnić warunki aby za darmo otrzymać pendrive?
Kilka banków już stosowało coś podobnego ale trzeba było np. zadeklarować miesięczne wpływy np. 2000zł.


RE: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - Manieq - 23-08-2013 17:41

i co zarabia ktoś na tym programie partnerskim ?


RE: Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - Sloniasek - 23-08-2013 17:56

Zmień nazwę tematu bo wprowadza w błąd.


Zupełnie za Darmo Pendrive 16GB + Program Partnerski - Hybrid1990 - 07-10-2017 20:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.