Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! (/Temat-Apel-Firecash-Prosi-O-Wsparcie-70142)

Strony: 1 2 3


Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - FireMedia - 28-05-2013 22:48

Kilka miesięcy temu jeden z naszych użytkowników poprosił nas o pomoc dla swojej bratanicy - chorej Amelki.

W tym czasie FC borykało się z problemami zwiazanymi z Blamads i całkowicie zapomnieliśmy o tym. Bijemy się w pierś.

Amelka obecnie ma 8 lat. Urodziła się z ciężką wadą ośrodkowego układu nerwowego - przepukliną oponowo-rdzeniową otwartą w okolicy piersiowo-lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa z towarzyszącym dużym wodogłowiem wewnętrznym. W 5miesiącu życia Amelki rodzice dowiedzieli się także o dysfunkcji neurogennej pęcherza moczowego z obustronnymi odpływami pęcherzowo-moczowodowymi i nefropatią lewostronną. Od tego czasu Amelka wymaga stałego cewnikowania, przyjmuje również leki wspomagające pracę nerek i pęcherza, zapobiegające powtarzającym się dość często zakażeniom dróg moczowych.

Na skutek przepukliny, która u Amelii była bardzo wysoko umiejscowiona, rozwój ruchowy dziecka jest znacznie ograniczony (porażenie wiotkie kończyn dolnych). Dziewczynka porusza się na wózeczku inwalidzkim, jest bardzo inteligentną i kontaktywną osobą ciekawą świata i wszystkiego, co ją otacza. Rodzice wkładają swoje całe serca w walkę o sprawność i godne życie ich córeczki. Rehabilitują Amelkę (od 3-go miesiąca życia) na wszystkie możliwe sposoby. Codziennie uczęszcza na zajęcia w miejscu zamieszkania i ćwiczy intensywnie w domu. Oprócz tego Amelka znajduje się pod stałą opieką wielu specjalistów: ortopedy, neurologa, nefrologa, urologa, okulisty, psychologa i pedagoga.

Koszty rehabilitacji, terapii, leków, środków pomocniczych są bardzo duże i znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziny Amelki.

Dziś całkowicie przypadkowo temat powrócił i tym razem nie zawiedziemy.

OGŁASZAMY WIELKĄ ZBIÓRKĘ NA LECZENIE DZIEWCZYNKI.

W sklepiku FC możecie kupić cegiełki dla Amelki - całkowity dochód zostanie przekazany dla dziewczyki, FC przekaże prowizję od sprzedaży w sklepiku dla Amelki.

Jesteśmy w trakcie organizowania zbiórki na stronie internetowej - http://www.siepomaga.pl dokładna informacja ukaże się po zatwierdzeniu.

Firemedia sc przekaże na ten cel symboliczne 1000zł

Pokażmy solidarność z naszym użytkownikiem i pomóżmy jego bratanicy.

LICZYMY NA WAS !!!


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - Nicktim - 29-05-2013 01:33

Miło z Waszej strony.


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - Sloniasek - 29-05-2013 05:24

Miły gest.


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - Spamer-pl - 29-05-2013 10:11

stac was ja mam zyski 0.20USD dziennie wiec zawiele nie pomoge


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - Kamilov - 29-05-2013 12:20

Cegiełka za symboliczny $ zakupiona.


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - miniek9090 - 29-05-2013 12:56

Firecasha i tak nie używam , więc 6$ poszło(mam nadzieje) na szczytny cel Smile


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - Symbian - 29-05-2013 13:15

się zakupi Wink


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - TastemanPL - 29-05-2013 14:45

Tylko jak bym miał jakieś pieniądze napewno bym kupił! Naprawde bardzo miły gest!


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - aero2 - 29-05-2013 15:19

Poszło $2, bo tylko tyle miałem.Smile


RE: Apel : Firecash Prosi O Wsparcie ! - sqmany - 29-05-2013 15:46

Mam trochę na koncie FC więc przekaże jakąś sumkę ;]