Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! (/Temat-Aukcyjnie-Zacznij-Zarabiac-Zero-Gotowcow-68197)

Strony: 1 2 3


Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - aukcyjnie - 22-04-2013 09:03

Niskie Zarobki? Zerowe zarobki? To Chu**we Zarobki !

Przełam Barierę i Zacznij Zarabiać!

[Obrazek: cooltext1002485345.png]

[Obrazek: cooltext1002510063.png]

To bardzo dobre pytanie
Jestem osobą bardzo wytrwałą oraz aktywną. Chcę przekazać swoim poleconym 100% swojej wiedzy.
Mam zamiar postawić na bardzo dobry kontakt. Można mnie zastać codziennie od godziny 9:00 do późnej nocy.
Preferuję kontakt poprzez GG oraz dla najbardziej zaangażowanych Skype. Nie mam zamiaru wciskać Ci poradników tylko czystą wiedzę.
PPA to moja pasja mam nadzieje że i Ciebie nią zarażę


[Obrazek: cooltext1002490928.png]

1. Blog

- Instalacja Wordpress
- Dobór Najlepszego Szablonu
- Instalacja wszystkich wtyczek
- Stworzenie Oryginalnego Logo
- Przygotowanie Bloga pod SEO
- Pomoc w promowaniu Bloga
- Pomoc w wyborze serwera oraz domeny

2. Nisze

- Pomoc w znalezieniu topowej niszy
- Wiem że dużo osób ma problem z szukaniem nisz dlatego dla zaangażowanych podsyłam kilka nisz
- Pomoc w promowaniu nisz na wiele sposobów.
- Jeżeli nie umiesz tworzyć w VB na pewno Ci w tym pomogę
- Oprócz przekazywania wiedzy dla zainteresowanych oferuje wiele filmów instruktażowych mojego autorstwa.
- Nauczę Cię jak stworzyć bardzo profesjonalne filmy w Camtasia Studio oraz Sony Vegas.

[Obrazek: cooltext1002492713.png]

Jedyne czego oczekuje to rejestracja z Reflinka oraz umieszczanie na blogu linków tylko do Highcash.org


Reflink:

https://www.highcash.org/register.html?ref=aukcyjnie

[Obrazek: cooltext1002496925.png]

Mam zamiar zaoferować kontakt najlepszej jakości. Jestem Dostępny codziennie od godziny 9:00 do późnej nocy.

Aby zacząć ze mną współpracę proszę wysłać do mnie wiadomość na e-mail o wzorze podanym poniżej. Następnie przekieruje cię na moje GG. Dla najbardziej zaangażowanych podam swój Skype.



[email protected]


Dla rejestrujących się z reflinka:


Nick z HC:
Imie:
Co wiesz o PPA:




Dla posiadających już konto na Highcash.org


Nazwa Użytkownika:
Kod Użytkownika:
Imię:
Co wiesz o PPA:






Mam nadzieję że każdy kto wybierze mnie na mentora nie będzie rozczarowany

[Obrazek: aukcyjnie.png?r=bn68714977]

[Obrazek: beztytuufvj.png]


Zapraszam!



RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Kzn - 22-04-2013 13:54

To, że masz zarobione 837,71$ przez cały okres to nie robi z ciebie pro mentora. Zarabiaj 500$ miesięcznie i dopiero myśl o mentorowaniu.


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - aukcyjnie - 22-04-2013 14:21

A czy ja powiedziałem że jestem pro mentorem ?? Uważam że mam wystarczającą wiedzę do przekazania jej innym. A po drugie skoro nie korzystasz z mojej pomocy to jak możesz powiedzieć jakim jestem mentorem ?


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - HighCash.org - 22-04-2013 14:23

Kzn - Kto i gdzie pisze o "pro mentorze"? Bo ja jakoś nie doczytałem się takich określeń w propozycji aukcyjnie. Znam bardzo dużo osób, które zarobiły niecałe 100$ na PPA w swoim życiu, a wyklarowały sporo dobrze zarabiających obecnie osób przekazując im swoją wiedzę. Jeśli propozycję aukcyjnie uważasz za złą to po prostu nie korzystaj z jego usług...


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - octawius - 22-04-2013 14:56

uuuuu no to ładnie ;P Mam nadzieję że będziesz dobrym mentorem Wink Odciążysz trochę hauke i Adreona bo oni już nie wyrabiają Tongue


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - aukcyjnie - 22-04-2013 16:16

Dzięki octawius za dobre słowo. Przykładam się z całych sił Tongue


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Locki - 23-04-2013 11:38

No i trzeba dodać, że aukcyjnie wziął porządnie za mentoring zaczynając od bardzo ładnej i czytelnej oferty Smile Jak dla mnie bomba Smile życzę wielu sukcesów Smile

A ludzie jak Kzn to tylko że się tak wyraże żal dupe ściska pisząc takie durne posty typu pro mentor, bo sami nie mają odwagi żeby wyjść z taką ofertą jak mentoring.......Systematycznie zarabia i to się liczy, zzyli jego metody są skuteczne.

Nie oceniaj ludzi po okładce Smile


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Sloniasek - 23-04-2013 12:35

Dobry kontakt z mentorem to podstawa, u innych mentorów w innych serwisach nie ma co liczyć na kontakt GG, jedynie kontakt poprzez mail który nie jest motywujący, piszesz wiadomość mailem po której odpowiedź dostaniesz po kilku godzinach jak nie dłużej.
Będę obserwował ten wątek.


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - dxdawid - 23-04-2013 13:26

Bardzo polecam kolegę Aukcyjnie. Bardzo dobry kontakt przez GG. Mi wytłumaczył wszystko od podstaw jak i co robić. Na prawdę polecam aukcyjnie. Big Grin


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - aukcyjnie - 23-04-2013 14:27

(23-04-2013 12:35)Sloniasek napisał(a):  Dobry kontakt z mentorem to podstawa, u innych mentorów w innych serwisach nie ma co liczyć na kontakt GG, jedynie kontakt poprzez mail który nie jest motywujący, piszesz wiadomość mailem po której odpowiedź dostaniesz po kilku godzinach jak nie dłużej.
Będę obserwował ten wątek.

Pierwsza wiadomość jest tylko na e-mail ale nikt nie czeka dłużej niż 2 h na odpowiedź potem przekierowuje na GG gdzie jestem dostępny codziennie od 9:00 do późnej nocy z małymi przerwami.