Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp (/Temat-Addmefast-Szybkie-like-yt-like-fb-yt-views-itp-67103)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - matthias06 - 14-12-2013 12:26

Początkującym może się przydać Wink


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - SlusseR - 14-12-2013 19:34

Działa super Smile


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - adammalysz1993 - 15-12-2013 18:09

Mam pytanko działa wam normalnie wrzuciłem żeby lajkowało fanpage 9 pkt za klika dałem i od dłuższego czasu żadnego polubienia. Ustawione na cały świat pkt też mam


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - antyk - 16-12-2013 19:01

Właśnie mam ten sam problem co Adammałysz1993, wie ktoś coś na ten temat?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Bio21 - 29-12-2013 15:56

Słuchajcie, bo mam problem - za każdym razem gdy zakładam nowe konto na FB to odrazu wyskakuje mi weryfikacja z captchą, a zaraz po niej żebym wprowadził numer telefonu. Więc wprowadzam, ale jest informacja że ten nr telefonu został już użyty (bo wprowadziłem ten numer do innych kont). Jednak jak to możliwe że za każdym razem gdy chcę założyć nowe konto muszę odrazu robić weryfikację i wprowadzać numer telefonu? Czy ktoś mógłby mi pomóc? Big Grin


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - addmefast.com - 31-12-2013 07:53

Kiepska jest obsługa techniczna tej strony ciężko się z nimi dogadać . Dodatkowo wynika że oni nie mają dostępu do bazy danych strony i nie umieją pomóc przy zgłoszeniu problemu a po kilku dniach odpisywania nie na temat usuneli moje zgłoszenie wychodzi na to że administracja to grupka amatorów bez doświadczenia .


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - seoeo - 31-01-2014 13:03

Ja mam działający bocik Smile ale zainteresowani na pw jako dowód mogę nagrać filmik Wink pozdrawiam


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Bio21 - 31-01-2014 17:30

(31-01-2014 13:03)seoeo napisał(a):  Ja mam działający bocik Smile ale zainteresowani na pw jako dowód mogę nagrać filmik Wink pozdrawiam


Używasz tego skryptu co wcześniej ktoś podał? Czy masz coś innego?


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - Tequewe - 11-02-2014 20:47

Przydatny poradnik Big Grin. Troszkę nie czytelne faktycznie ale wszystko działa Cool


RE: Addmefast Szybkie like yt like fb yt views itp - seoeo - 20-02-2014 20:13

Witam wszystkich otóż przyszedł ten dzień gdzie skrypt się wysypuje , i wyłącz się przeglądarka mozilla , i wyświetla się komunikat gdzie piszę że, nie ma w tej chwili stron do polubienia zapraszamy później.

Czy jest ktoś tak mądry że potrafiłby sobie z tym poradzić.

Bo po prostu gdy następuje ten komunikat skrypt sie wysypuje i się wyłącza firefox.

Czy tylko ja mam taki problem czy może występuje on u wszystkich