Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja (/Temat-Wyplaty-Bardzo-Wazna-Informacja-65979)

Strony: 1 2


Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - FireMedia - 07-03-2013 13:54

Właśnie zakończyliśmy sporządzać umowy - status wypłacona, jeżeli ktoś chciał umowę a nie ma takiego statusu, proszę o pilny kontakt z gg 3233785. Zainteresowanie umowami jest tak ogromne,że mogło nam coś umknąć.
W dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych zrealizujemy Wasze wypłaty (bank i payza) tak żebyście w dniu jutrzejszym mogli obdarować swoje panie prezentami
Jeżeli ktoś dostanie zwrot pieniędzy na konto FC, to proszę o pilny kontakt z Arturem - będzie to oznaczało,że coś źle uzupełnił w panelu.


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - lapribbi - 07-03-2013 18:59

(07-03-2013 13:54)FireCash.org napisał(a):  Właśnie zakończyliśmy sporządzać umowy - status wypłacona, jeżeli ktoś chciał umowę a nie ma takiego statusu, proszę o pilny kontakt z gg 3233785. Zainteresowanie umowami jest tak ogromne,że mogło nam coś umknąć.
W dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych zrealizujemy Wasze wypłaty (bank i payza) tak żebyście w dniu jutrzejszym mogli obdarować swoje panie prezentami
Jeżeli ktoś dostanie zwrot pieniędzy na konto FC, to proszę o pilny kontakt z Arturem - będzie to oznaczało,że coś źle uzupełnił w panelu.

Witam jak zleciłem wypłatę 1 marca to tez dziś wyślecie ?


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - lapribbi - 07-03-2013 23:34

NO i nie wypłaciliście dziś


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - kruszq - 07-03-2013 23:39

U mnie niestety to samo... A zlecana 24 lutego :\ Chociaż z ostatniego maila Artura wynikało że zrobi we wtorek. Brzydko :\


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - FireMedia - 08-03-2013 08:01

wypłaty są kontynuowane od rana, wczoraj w nocy citibank mial jakieś nocne przetwarzanie danych i nie można było wysyłać kasy już


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - kruszq - 08-03-2013 09:54

A widzę, poszło! Wypłata zrobiona, dzięki Smile


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - bios - 08-03-2013 10:39

Wczoraj o 19 dodana: Przetwarzana

bios166


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - Sloniasek - 08-03-2013 11:15

U mnie nadal brak, nadal "Przetwarzana"..


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - danger3 - 08-03-2013 11:56

U mnie wyplacona teraz czekam na pieniazki


RE: Wypłaty - Bardzo Ważna Informacja - Gremquen - 08-03-2013 13:43

U mnie na konto bankowe wypłacona, PayZa czeka ;]

Dziękuję Smile