Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw (/Temat-Podpowiem-co-warto-wrzucac-jakiego-shella-uzywac-naucze-od-podstaw-64641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - noutilus - 15-02-2013 22:44

Wiadome że ryzyko jest duże jeśli udostępniasz pliki w miejscach do tego nie przeznaczonych. Udostępniając na warezach jest małe prawdopodobieństwo że zostaniesz wykryty.

Osoba, która udostępnia plik wiadome popełnia przestępstwo jeśli paczyć pod kątem prawnym, praktyka natomiast jest w całkowitym stopniu odmienna, ponieważ jak było to w przypadku MegaUpload winę poniosła spółka kapitałowa a po osobach które miały tam pliki ślad zaginął. Fakt faktem na pewno starali się wyśledzić tych, którzy mieli najwięcej danych na tym hostingu ale wątpię by chciało się im dochodzić do każdego osobno bo to przecież kilka milionów ludzi. To samo tyczy się hostingów w Polsce.

Jeśli panował by taki rygor było by mniej warezów i uploaderów a teraz jest ich aż za nadto, więc obecna sytuacja prawna na chwilę obecną jest niegroźna aczkolwiek ryzyko zawsze istnieje.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - surfer0700 - 16-02-2013 14:24

Wiem, że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Ale uważam, że jeżeli zarabiać w sieci to w taki sposób by z czystym sumieniem móc się z tego rozliczyć Smile
Wole zarobić mniej i mieć czyste konto, niż zarobić 10.000$ i oddać 100.000$ Big Grin
Nie mniej jednak... Życzę Wam powodzenia.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 24-02-2013 00:59

Sporo osób zaczęło zarabiać całkiem sporo, każdy wybrał swoją metodę wrzucania i wszyscy dają radę Smile Zapraszam nadal do współpracy Smile


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - [T] r u a n [T] - 03-03-2013 17:55

danmatke polecam . Pomógł mi zarabiać kilka zloty dziennie , zarobki są git.
Oczywiście z shellem było by o wiele więcej ale póki co wystarcza.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 03-03-2013 19:14

Pomaga zarabiać po przez DarkWarez czy w jaki sposób? : )


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - [T] r u a n [T] - 03-03-2013 19:26

Ja zarabiam na DarkWarez bo na początek osobiście wystarcza ale jestem pewien ,że są też inne warezy.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 03-03-2013 19:47

W poradniku są opisane 4 warezy dokładnie, wszystkie polskie.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Stworkowaty - 03-03-2013 20:40

Ale dodajesz stawki ręcznie czy przez postera?

Ile zarabiasz dziennie?
Jakie masz konto na DarkWarez?
Ile czasu dziennie spędzasz?

Może się zgłoszę.

/// 200 post. ^^


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - danmatka - 03-03-2013 23:40

Ręcznie, jakieś 2-3h, vipa mam na dw, dziennie około 50-60zł.


RE: Podpowiem co warto wrzucać, jakiego shella używać, nauczę od podstaw - Gosia9988 - 04-03-2013 16:16

Polecam danmatka Smile Bardzo pomocna.