Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl (/Temat-Matura-Matematyka-Zadania-Matematyczne-zadaniamatematyczne-pl-61390)

Strony: 1 2


Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - Admin - 27-11-2012 11:33

Witajcie,
Obecnie pracuję nad kilkoma nowymi startupami, jednym z najważniejszych jest projekt,
który wykonuję wraz z moim kolegą ze studiów.
Będzie to serwis edukacyjny umożliwiający maturzystom I NIE TYLKO poszerzanie wiedzy z zakresu matematyki.
Prócz teorii i praktyki w formie tekstowej, planujemy wprowadzić filmy video, które krok po kroku będą pokazywać jak rozwiązać najróżniejsze zadania matematyczne.

[Obrazek: 382146_470175726353316_1966290266_n.png]


Zapraszamy do polubienia Naszego Fanpaga:
https://www.facebook.com/ZadaniaMatematyczne

Zapraszamy również do odwiedzania samej strony, która nie jest jeszcze w pełni skończona, ciągle ją rozwijamy:
http://zadaniamatematyczne.pl



Mile widziane opinie nt. szaty graficznej strony jak i funkcjonalności, które przydałoby się wprowadzić. Strona jest ciągle w budowie, dlatego proszę o wyrozumiałość, jeśli jakieś funkcje w pełni nie działają Smile


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - Sloniasek - 27-11-2012 11:41

Szata graficzna jest idealna,prosta i przyjazna dla oka.
Według mnie nic nie trzeba zmieniać Smile


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - cpr - 27-11-2012 11:44

Dla mnie serwis wygląda obiecująco tym bardziej, że teraz matematyka jest dość powszechna i trudno od niej uciec.
Żałuje, że jak ja byłem w liceum było raczej nie wiele takich serwisów co później odbiło się na studiach; bo na informatyce mieliśmy tak na prawdę więcej matematyki niż informatyki.

Dla mnie ten projekt na prawdę jest cool.


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - WazzaP - 27-11-2012 15:45

Strona wygląda bardzo ładnie, szkoda, że dopiero startujecie, bo akurat bym chciał skorzystać ;d


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - Admin - 27-11-2012 19:15

dzięki, za subiektywną opinie Smile


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - full2000 - 27-11-2012 19:39

Ogólnie bardzo fajna inicjatywa. Wielu uczniów ma problemy z matematyką.

Oprócz 'fejsbukowego lajkowania' dodał bym jeszcze google+.
Ilość plusów pozytywnie wpływa na pozycję w wyszukiwarce google.

Pozdrawiam, full


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - Okazzi - 27-11-2012 20:06

Jeżeli serwis wystartuje to sam będę z niego korzystać. Mam lekkie problemy z tym przedmiotem, bardzo przyda mi się pomoc Wink


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - Grabowkers - 30-12-2012 16:35

Pomysł genialny, szata graficzna jak najbardziej OK. Na pewno będę korzystał, bo piszę maturę w maju. Brakuje mi jedynie zadań z zakresu rozszerzonego, może planujecie też wprowadzenie trudniejszych zadań?


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - Natlia200 - 30-12-2012 20:47

wprowadziłabym jeszcze rozszerzenie i możliwość dodania własnego zadanie (coś jak zadane.pl)


RE: Matura Matematyka - Zadania Matematyczne - zadaniamatematyczne.pl - paskur - 30-12-2012 21:29

Bedzie coś na zasadzie wsajemnej pomocy z zadaniami przez użytkowników. czy tylko teoria i zadanie które sami wrzucicie ?