Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
święta! a kiedy zakupy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: święta! a kiedy zakupy? (/Temat-swieta-a-kiedy-zakupy-61321)



święta! a kiedy zakupy? - konny1234 - 25-11-2012 17:07

Mam trochę dziwne pytanko... Big Grin

Kiedy najlepiej kupować (np. jakiś sprzęt elektroniczny, meble, itp..)?

-teraz (zaczyna się "świąteczny szał zakupów")
-kilka dni przed świętami
-zaraz po świętach (po świętach - przed końcem roku)
-czy najlepiej w 2013 roku na wyprzedażach

???


RE: święta! a kiedy zakupy? - Ty27mek - 25-11-2012 17:14

(25-11-2012 17:07)konny1234 napisał(a):  Mam trochę dziwne pytanko... Big Grin

Kiedy najlepiej kupować (np. jakiś sprzęt elektroniczny, meble, itp..)?

-teraz (zaczyna się "świąteczny szał zakupów")
-kilka dni przed świętami
-zaraz po świętach (po świętach - przed końcem roku)
-czy najlepiej w 2013 roku na wyprzedażach

???

Przed świętami te wszystkie promocje polegają na tym, że sklepy przykładowo podwyższają cenę jakiegoś laptopa z 2400 do 3000 zł i w następnym tygodniu zachwalają się swoją 20% obniżką, czyli niebiańską ceną laptopa, która wynosi znów te 2400 zł.

Polecam kupować po świętach (pod koniec roku = sylwester), wtedy na prawdę można kupić coś o wiele taniej, lub faktycznie już na początku 2013, możliwe, że będą większe wyprzedaże.


RE: święta! a kiedy zakupy? - konny1234 - 25-11-2012 17:19

już kilku ludzi się pytałem, a opinie na ten temat są różne... Big Grin

Więc zapraszam wszystkich do podzielenia się swoimi opiniami!


RE: święta! a kiedy zakupy? - Daminn - 25-11-2012 19:03

To proste, zawsze trzeba odczekać te wszystkie szały. W tym okresie sprzęt kupuje styczeń/luty.


RE: święta! a kiedy zakupy? - konny1234 - 25-11-2012 21:39

Jeśli wpisać w google: "rozpoczęły sie świąteczne wyprzedaze" to prawie wszystkie wpisy dodane ok. są 27 grudnia Big Grin


RE: święta! a kiedy zakupy? - Ty27mek - 25-11-2012 21:43

(25-11-2012 21:39)konny1234 napisał(a):  Jeśli wpisać w google: "rozpoczęły sie świąteczne wyprzedaze" to prawie wszystkie wpisy dodane ok. są 27 grudnia Big Grin

Wpisujesz świąteczne, jest to nierozłączna fraza, para, określenie właśnie wyprzedaży poświątecznej jak samo określenie to sugeruje, tak więc nie ma co się dziwić, że jest to okres właśnie od 27 do 31 grudnia Smile

Co do Daminna, to po części się zgodzę. Po świętach są podobnie obniżane ceny jak w przypadku mojego wcześniejszego posta. Wszystko zależy od konkretnego sklepu (czyli czynników mających na to wpływ) i sytuacji na rynku.


Nie sądzę, że mam rację, ale też jestem ciekaw opinii innych na ten temat, więc przyłączam się do prośby o komentarze Smile


RE: święta! a kiedy zakupy? - konny1234 - 25-11-2012 21:49

a no tak napisałem "świąteczne" Tongue

Mogłem napisać: zimowe lub noworoczne Big Grin

Według mnie najcześciej pojawia sie data: 27grudzień lub 1-2 styczeń...

A może ktoś wie kiedy są najlepsze wyprzedaże w Wielkiej Brytanii lub USA? Tam to dopiero szał zakupów Big Grin


RE: święta! a kiedy zakupy? - Daminn - 25-11-2012 23:24

Skoro wg ciebie to w/w dni to kupuj wtedy. Każdy ma swoje terminy. Przede wszystkim podstawą jest co chcesz kupić, elektronikę, samochód, majtki itp. Każda rzecz ma swój czas w którym klienci je kupują.

USA - tyle się trąbiło teraz, że w stanach jest czarny czwartek, czarny piątek - dni wielkich przecen.


RE: święta! a kiedy zakupy? - konny1234 - 26-11-2012 09:13

Pewnie bym se do Warszawy pojechał Tongue Do Ikei, MediaMarkt'u, i jeszcze po Złotych tarasach... Big Grin

Może ktoś wie kiedy będą tam przeceny?

Komentujcie, komentujcie! Gdzie kupujecie i kiedy


RE: święta! a kiedy zakupy? - konny1234 - 09-12-2012 11:52

A Kiedy Kupić Konsolę? Chodzi O Xbox 360