Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com (/Temat-Wybierzmy-1-serwis-i-stworzmy-najwieksza-piramide-zarobkowa-spolecznosci-zarbiam-com-60377)

Strony: 1 2 3


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - [T] r u a n [T] - 14-12-2012 22:53

zgłaszam się .


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - Aizen - 14-12-2012 23:14

Zgłaszam się.


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - Ramako - 15-12-2012 00:28

też się zgłaszam


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - gvmis - 15-12-2012 17:20

Też w to wchodzę ;D


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - MrocznyKILL - 15-12-2012 17:45

Piramida ruszyła i jest dostępna pod linkiem LINK KLIKNIJ wszystkie osoby które zadeklarowały chęć dołączenia będą poklei dodawane (napisze do nich PW z odpowiednim reflinkiem)


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - MrocznyKILL - 18-12-2012 11:22

Wszystkie osoby które zgłosiły się do piramidy w tym temacie zostały już do mniej wpisane. Temat teraz może służyć jako temat do dyskusji o sejfik.com oraz o piramidzie i funkcjonowaniu


Re: - Pablo1979 - 19-12-2012 16:27

Powiem tak jestem bardzo zadowolony że dzięki temu wątkowi na forum przekonałem się do sejfika Smile) Moje zarobki w ciągu jednego dnia wyglądają tak
[Obrazek: baner.php?k=cGpra2llbGNl]


Re: - lolo12 - 19-12-2012 16:40

(19-12-2012 16:27)Pablo1979 napisał(a):  Powiem tak jestem bardzo zadowolony że dzięki temu wątkowi na forum przekonałem się do sejfika Smile) Moje zarobki w ciągu jednego dnia wyglądają tak
[Obrazek: baner.php?k=cGpra2llbGNl]



Cytat: Ponad to osoby o stażu w programie mniejszym niż 14dni nie mogą korzystać z płatnych zapisów (przycisk jest zablokowany).

Jak Ci się to udało skoro nowe osoby muszę czekac 14 dni zeby móc robić płatne zadania


Re: W - Pablo1979 - 19-12-2012 16:44

Płatne zadania możesz wykonywać od razu Smile płatne zapisy dopiero po 14 dniach .
Mam takie pytanko czy jest jakaś darmowa strona do promowania PTP Sejfika . Autosurfy odpadają bo nie zlicza klików.


Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - Hybrid1990 - 16-02-2021 10:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.