Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? (/Temat-FM-GROUP-Opinie-Hit-czy-Kit-60179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - gonzo10 - 15-09-2013 12:48

Co do produktów fm który perfum wam się najbardziej podoba ?


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - AnnaKa - 15-09-2013 13:18

Wtrącając się do tematu co do firmy FM , sporo osób zaczęło działać mi na nerwy wydzwaniając do mnie czy chce zarobić , za pierwszym razem chętnie się umówiłem nawet na spotkanie po czym się okazało że to jest żenujące , przyszedł 'mój mentor' z podrobionym zegarkiem od dziadka i chciał mi zaimponować pijąc sobie przy tym drinka ... Szczerze mówiąc poczułem się w pewien sposób obrażany lecz spotkanie się skończyło z fatalnym dla niego skutkiem .

Odbyło się to w Poznaniu , jak każdy wie 'FM'y' spotykają się w starym browarze by młodzi naiwni ludzie poczuli się jak w amerykańskim filmie , że to spotkanie biznesowe itd... Po przedstawieniu swojej oferty , powiedziałem że to nie ma żadnego sensu. Zapach który miał był testerem który oczywiście był dużo mocniejszy niż ich produkty które niekiedy wręcz śmierdzą jak łazienka w galeriach...

Przez to w jaki sposób poznałem firmę teraz na słowo FM otwiera mi się nóż w kieszeni .
Nigdy w życiu nie polecę tej firmy... Jeszcze książkę mi kazali czytać która była w tak dziecinnie psychologiczny sposób napisana że nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać . Autor książki co parę zdań podkreślał że nie musisz czytać całej lecz miał dzięki temu zamiar zachęcenia czytacza do kontynuacji podążania po kartach lektury... Fakt może przesadziłem że dziecinnie prosty sposób , ale nie podoba mi się to w jaki sposób namawiają ludzi do współpracy. Niekiedy wywyższając się nad innymi a prawda jest taka że ci panowie w garniturkach i podrobionych zegarkach armianiego czy innego rolexa zarabiają po 100 zł miesięcznie wydzwaniając jak pijawki z telemarketingu czy nie zechcemy się umówić na spotkanie ...

Ps. Zegarek E.A można spokojnie kupić sobie odkładając zarobki z sieci Smile Więc nie potrzeba robić z siebie błazna jak NIEKTÓRZY w Fmie...

Mój post nie ma na celu obrażenia osób które dobrze i sumiennie wykonują swoją pracę jako dystrybutor FM tylko chce powiedzieć jakie jest moje zdanie na temat tej firmy oraz co mnie spotkało i zniechęciło

Pozdrawiam.


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - dawid327 - 17-09-2013 21:27

Fm Group i 99% wszystkich MLMów kojarzy mi się tak





Film jest po prostu genialny , tak o to wyglądają nowi młodzi ludzie którzy przystąpili do MLMa , tak wyprano im mózgi bajkami , że będą zarabiać 100k /msc nic nie robiąc , że pierdolą głupoty jak ten o to Pan .


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - bartlomiejfisz2 - 19-09-2013 19:47

Powiem tak widząc posty niektórych.
Liderzy tacy jak ja w FM-ie nie mają czasu pisać po forach internetowych.
Większość, która tu dyskutuje wie o MlMie albo nic albo bardzo niewiele.
W FM-ie stosuje się wiele metod manipulacji ludźmi. Z racji takiej,że na początku zarabiają jakieś marne grosze bardzo ważna jest motywacja od lidera jak i ta wszczepiona choćby na prezentacji.
Ja po połowie roku mam poziom efektywności 18%, i zaczynam się jak zastanawiać jak skonfigurować swojego mercedesa.
Jak liczysz na dzieńdobry na super zarobki (1400zł na start przez 2-m-ce) powinieneś poczytać o flavonie i ich nowym systemie Etnan.
Ludzie pomyślcie logicznie:
Ludzie w fm-ie zamawiają średnio za około 50-70zł, jak według was można z tego uzyskać kosmiczny pieniądze to nie wiem.
We flavonie jest bardziej prestiżowo. Wejście kosztuje 550zł/karton aktywności, co miesiąc.
także obrót w porównaniu z fm-em jest dużo większy, i tak na start generujemy przyzwoite pieniądze.
Jak ktoś zainteresowany flavonem bądź fm-em zapraszam na priva


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - marswi - 19-09-2013 19:51

Jesli masz duzo ludzi opłąca sie tak jak avon


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - mrkiniu - 20-09-2013 15:32

Znam osobiście osoby, które jeżdżą mercedasami z programu motywacyjnego FM.
Mi osobiście nie udało się jeszcze zdobyć tej nagrody, ale się nie poddaję i mam nadzieję, że w przyszłym roku będe mógł się pochwalić nowym autkiem.


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - Killer - 20-09-2013 15:55

(20-09-2013 15:32)mrkiniu napisał(a):  Znam osobiście osoby, które jeżdżą mercedasami z programu motywacyjnego FM.
Mi osobiście nie udało się jeszcze zdobyć tej nagrody, ale się nie poddaję i mam nadzieję, że w przyszłym roku będe mógł się pochwalić nowym autkiem.

Też znam takich ludzi i owszem diamenty i perełki wśród ludzi się znajdą, tylko nie oszukujmy się takiego mercedesa wypracuje jedna na conajmniej 1000 osób, które kupią starter za te 130~zł (nie znam aktualnej ceny), a pozostałe 999 będzie DORABIAĆ o ile w ogóle coś zarobią, obracałem się w towarzystwie "wypranych" MLMowców, uczestniczyłem w spotkaniach, mnie ten biznes nie przekonał, być może dlatego że nie potrafię wciskać ludziom czegoś w co sam nie wierze. Nie twierdzę że MLM to beznadzieja, jednak często paplanina pseudo liderów zraża do tego biznesu. A tak pół żartem pół serio - nazywanie tego przez każdego MLMowca biznesem to chyba też nie najlepszy pomysł, wnioskuję po spaczonych umysłach osób, zarabiających po pareset złotych miesięcznie od kilku lat... a sam mam dwóch takich sąsiadów.


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - sheko12 - 21-09-2013 21:37

Jest to naprawdę ciekawy biznes, byłem dystrybutorem ale ze względu braku czasu zaprzestałem, brat w tym siedzi 2 lata i pieniądze rosną, perfumy mają Eleganckie Wink

Co do mercedesów, nie jest to takie hop siup ale możliwe do wygrania, ostatnio były osoby co je otrzymały, nie dawno na facebooku FM przedstawiał zdjęcia Wink


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - plem - 24-09-2013 15:34

fakt jest dużo "liderów mlm" którzy potrafią zrazić do biznesu, kolejnym problemem jest to że FM już istnieje jakiś czas i rynek jest dość sporo zapełniony dystrybutorami i nowych jest o wile ciężej wbić się na rynek a co dopiero budować struktury.

wygrywają Ci co szybko zaczęli.


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - kajaq - 28-09-2013 12:20

Ja polecam serdecznie i wszystkie osoby ze Śląska zapraszam do współpracy! więcej na priv Smile pozdrawiam, Kaja