Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 20:32

(24-10-2012 20:27)kleomenes napisał(a):  Ano właśnie, tych zależności jest sporo i przydał by się ktoś kto by to ogarnął - ja wymiękam jak widać. Trochę pracy trzeba było by w to włożyć i nie wiadomo czy gra jest warta świeczki bo potem może się okazać że reszta ma te zasady daleko w *** i to strata czasu po prostu.
No cóż, może faktycznie lepiej poczekać jak mówisz, niech ludzi przybędzie to wtedy się zobaczy.

wtedy będzie tak :
brak będzie na 99% produktów z fabryk gry, może być, że ceny będą wtedy wyższe niż są teraz w przypadku produktów z fabryk gry - będą ludzie i będą klienci także na spokojnie ze wszystkim Smile
będziemy wtedy mieli więcej pracowników w swoich fabrykach, więcej miejsc pracy w danych regionach będzie trzeba otworzyć - wszystko powoli Smile
co do grupy to jest tutaj parę konkretnych, poważnych osób z forum grających także myślę, że z nimi takiej współpracy i ustaleń myślę, że nie będzie żadnych problemów by wprowadzić i działać


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 24-10-2012 20:39

Więc tak mam info co do szybkości produkcji maszyn
Cytat: [24.10.2012 21:09] The player Ziolson worked and produced 0.0172864. The company payed a salary of 1.1322592 PLN. The company payed a salary tax of 0.28 PLN to Country Budget
Więc zbyt szybko to nie idzie

A tak przy okazji tomazzi mam dla ciebie trochę złe wieści takie że z 1 mięsa produkuję 2 kanapki czyli jak kupię od ciebie 100 mięsa to raczej nie prędko następnym razem coś kupie
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 20:39

Dobra, to szukam nowych ludzi do gry. To chyba nikomu nie zaszkodzi Cool


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 20:42

(24-10-2012 20:39)mmichal013 napisał(a):  Więc tak mam info co do szybkości produkcji maszyn
Cytat: [24.10.2012 21:09] The player Ziolson worked and produced 0.0172864. The company payed a salary of 1.1322592 PLN. The company payed a salary tax of 0.28 PLN to Country Budget
Więc zbyt szybko to nie idzie

A tak przy okazji tomazzi mam dla ciebie trochę złe wieści takie że z 1 mięsa produkuję 2 kanapki czyli jak kupię od ciebie 100 mięsa to raczej nie prędko następnym razem coś kupie
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

chyba, że będzie więcej ludzi do pracy, więcej stanowisk będzie potrzeba i dziennie będziesz nawet i 50 kanapek produkował lub więcej Smile
dobre będzie dla mnie jak mi coś mięsa zejdzie Big Grin

z tego co widzę powoli nas przybywa i aktywnych również powoli coraz więcej ale szkoda, że to idzie powoli


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 20:44

(24-10-2012 20:39)kleomenes napisał(a):  Dobra, to szukam nowych ludzi do gry. To chyba nikomu nie zaszkodzi Cool

oczywiście jak najbardziej to jest mile widziane by przybywało osób, w szczególności polaków i co najważniejsze by byli aktywni Smile


jeszcze jedna informacja - ci co rejestrują się bez polecenia, przydzielani są raz na 24 h losowo osobom aktywnym z gry - także każdy ma szansę dostać też poleconego/poleconych z grona tych bez refów bo w tej grze każdy musi być czyimś poleconym
także osoby rejestrujące się bez polecenia z czystej złośliwości jak to jest w wielu przypadkach i tak traficie do kogoś


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haggard - 24-10-2012 20:49

Hmm płace jak zwykle wysokie a nawet wyższe.


Btw tomazzi może tak ograniczysz pisanie post pod postem? Dla jakiegos nowego, ktory chcialby sie zaznajomic z gra, czytanie tylu stron nie ma sensu, gdzie na kazdej stronie znajduje sie Twoj post pod postem w minutowych odstepach czasu. Mozesz spokojnie przeciez edytowac posta i dorzucac tresc.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 20:53

(24-10-2012 20:49)haggard napisał(a):  Hmm płace jak zwykle wysokie a nawet wyższe.


Btw tomazzi może tak ograniczysz pisanie post pod postem? Dla jakiegos nowego, ktory chcialby sie zaznajomic z gra, czytanie tylu stron nie ma sensu, gdzie na kazdej stronie znajduje sie Twoj post pod postem w minutowych odstepach czasu. Mozesz spokojnie przeciez edytowac posta i dorzucac tresc.

nie zawsze mi działa opcja edytuj
a dzisiaj to jeszcze co chwilę mam nie dostępne forum ( jakieś widzę porządne problemy z serwerem) z kleomens np chwilę rozmawiamy dziś w grze o której jest temat bo forum nie dostępne

co do stawek to szaleństwo dzisiaj z nimi więc się trzeba dostosować Big Grin
ja dzisiaj miałem tylko 1 raz wszystkie zajęte stanowiska i od 9 rano od ich zwolnienia już nikt u mnie nie pracował z tego powodu


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 25-10-2012 20:01

Dziwne dziś nic nie piszecie jakiś jeden dzień milczenia Big GrinBig Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 25-10-2012 20:18

(25-10-2012 20:01)mmichal013 napisał(a):  Dziwne dziś nic nie piszecie jakiś jeden dzień milczenia Big GrinBig Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

c fakt to fakt, cisza dzisiaj w temacie
ale ceny za pracę wywindowaliście, u mnie to dzisiaj nikt raczej już do pracy nie przyjdzie Tongue
jak tam mmichal zapasy mięsa Big Grin zakupisz coś czy mi magazyn rósł będzie na giełdzie większy Tongue


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 25-10-2012 20:19

(25-10-2012 20:18)tomazzi napisał(a):  
(25-10-2012 20:01)mmichal013 napisał(a):  Dziwne dziś nic nie piszecie jakiś jeden dzień milczenia Big GrinBig Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

c fakt to fakt, cisza dzisiaj w temacie
ale ceny za pracę wywindowaliście, u mnie to dzisiaj nikt raczej już do pracy nie przyjdzie Tongue
jak tam mmichal zapasy mięsa Big Grin zakupisz coś czy mi magazyn rósł będzie na giełdzie większy Tongue

Pewno jutro albo pojutrze coś kupię Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2