Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 15-12-2012 19:12

(15-12-2012 19:08)tomazzi napisał(a):  bartex stwierdzam tylko fakty - możesz się zgadzać a nie musisz każdy ma swoje zdanie i nie musi się zgadzać ze zdaniem innego
a by się znaleźć na czyimś poziomie to jest odpowiedni język do dennego poziomu
wybacz ale nie zamierzam prowadzić za rączkę czyichś poleconych, chcesz grać samaretanina - proszę bardzo prowadź czyichś poleconych wyszkolonych przez wieś-mak drób indyk i innych, którzy mają od swojego światłego polecającego informacje iż wyprodukują 100 szt i admin wywala produkt gry z rynku itp itd
mój polecony napisze w temacie to informacje uzyska, samaretaninem nie jestem by czyichś poleconych prowadzić za rączkę
masterex też widać poszedł na miting nauk ekonomi wieś-mak drób indyk ale swój swojego zawsze zwącha - jeden i drugi siebie warty, dwa betony i nic dodać i nic ująć

Mam swoją strategie. Pomimo dużych cen jakie daje za pracę za każdym razem wychodzę na +. Myślisz,że jak pierwszy wypłaciłeś to pozjadałeś wszystkie rozumy? Właściwie za każdą moją prace zarabiasz i jeszcze potrafisz pisać jakieś głupoty na mnie>.<


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-12-2012 19:18

fakty faktami, ale poziom trzeba trzymac, wywody przedstawiajcie sobie na PW , a nie róbcie posmiewiska. Trzeba rozwijac panstwo a nie dzielić.

Jestes pierwszym, ktory wszedł w ta gre, to powinienes swiecic przykladem i rozwiewać wszelkie wątpliwosci merytoryczne co do gry. Ale w inny sposob , niz to robisz obecnie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-12-2012 19:19

masterex powiem ci tak może zrozumiesz :

w grze masz hierarchię co w rozwijającym kraju jest potrzebne i te oferty pierwsze "wpuszcza" się by ten produkt był na rynku
są produkty ważne i ważniejsze

pierwsze produkowane powinny być które są ci najbardziej potrzebne do gry :

- kanapka ( dla niej mięso)
- wino ( winogrono)
- gazeta ( papier i drewno )
- garnitur
- aktówka
- tv


a dopiero potem oferty rzeczy które są drugorzędne
tutaj mi nie chodzi o to jakie dajesz ceny, to że zarabiasz to fajnie i o to chodzi ale np żelazo jak w twoim przypadku, skóra w przypadku wieś-mak drób indyk i kilka pozostały rzeczy to są to produkty o zapotrzebowaniu w kolejnych miejscach, na tą chwilę najbardziej potrzebne są inne rzeczy i ich produkcja powinna iść by nawet produkt w dużych ilościach zalegał na rynku a dopiero potem kolejne rzeczy


także są rzeczy ważne i ważniejsze w rozwijającym się e-kraju także bierz pod uwagę, że pierwsze powinny iść do produkcji inne rzeczy a dopiero potem kolejne
może obrazowe przedstawienie zasad zrozumiesz ( dla mnie widać nigdy nie brałeś udziału w grach ekonomicznych w rozwijającym się dopiero kraju )


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-12-2012 19:21

(15-12-2012 19:18)bartex89 napisał(a):  fakty faktami, ale poziom trzeba trzymac, wywody przedstawiajcie sobie na PW , a nie róbcie posmiewiska. Trzeba rozwijac panstwo a nie dzielić.

Jestes pierwszym, ktory wszedł w ta gre, to powinienes swiecic przykladem i rozwiewać wszelkie wątpliwosci merytoryczne co do gry. Ale w inny sposob , niz to robisz obecnie.

żeby beton zrozumiał musisz się zniżyć do jego poziomu, inaczej jesteś nie komunikatywny i nie zrozumie

jak pisałem - nie prowadzę czyichś poleconych i z rejestracji z czystego linku, skoro ma swojego polecającego niech on mu pomaga a jak jest z czystego to znaczy, że niczyja pomoc nie jest mu potrzeba
również nie bronię byś jak dobry pasterz takie owieczki prowadził - jak masz tylko chęci i ochoty nauczać i prowadzić czyichś poleconych i bez refowców = droga wolna, nikt ci tego nie zabrania


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-12-2012 19:24

i tak robie, nie ma osoby, ktorej odmowiłem pomocy. Robie to bezinteresownie dla rozwoju gry. A jak nie masz zamiaru wnosic swojej wiedzy na forum, tylko sie wykłocac to odpusc i daj reszcie grac.

kazdy ma swoja strategie i tak gra. straci kase to bedzie miał pretensje tylko do siebie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 15-12-2012 19:35

(15-12-2012 19:19)tomazzi napisał(a):  masterex powiem ci tak może zrozumiesz :

w grze masz hierarchię co w rozwijającym kraju jest potrzebne i te oferty pierwsze "wpuszcza" się by ten produkt był na rynku
są produkty ważne i ważniejsze

pierwsze produkowane powinny być które są ci najbardziej potrzebne do gry :

- kanapka ( dla niej mięso)
- wino ( winogrono)
- gazeta ( papier i drewno )
- garnitur
- aktówka
- tv


a dopiero potem oferty rzeczy które są drugorzędne
tutaj mi nie chodzi o to jakie dajesz ceny, to że zarabiasz to fajnie i o to chodzi ale np żelazo jak w twoim przypadku, skóra w przypadku wieś-mak drób indyk i kilka pozostały rzeczy to są to produkty o zapotrzebowaniu w kolejnych miejscach, na tą chwilę najbardziej potrzebne są inne rzeczy i ich produkcja powinna iść by nawet produkt w dużych ilościach zalegał na rynku a dopiero potem kolejne rzeczy


także są rzeczy ważne i ważniejsze w rozwijającym się e-kraju także bierz pod uwagę, że pierwsze powinny iść do produkcji inne rzeczy a dopiero potem kolejne
może obrazowe przedstawienie zasad zrozumiesz ( dla mnie widać nigdy nie brałeś udziału w grach ekonomicznych w rozwijającym się dopiero kraju )

Tak, nie grałem to co piszesz też masz racje jednak powiedz mi ile osób tak na prawdę trzyma się tej zasady co napisałeś?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-12-2012 19:36

bartex jak piszesz artykuły w grze w swoich brukowcach, opisy itp itd to pisz bez polskich znaków, bo z nimi opis wygląda z krzaczkami, pytajnikami i innymi różnymi dziwnymi rzeczami

chyba, że opisy robisz dla odczytujących hieroglify no to już inna sprawa z krzaczkami i resztą rzeczy Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-12-2012 19:40

(15-12-2012 19:35)masterex2 napisał(a):  
(15-12-2012 19:19)tomazzi napisał(a):  masterex powiem ci tak może zrozumiesz :

w grze masz hierarchię co w rozwijającym kraju jest potrzebne i te oferty pierwsze "wpuszcza" się by ten produkt był na rynku
są produkty ważne i ważniejsze

pierwsze produkowane powinny być które są ci najbardziej potrzebne do gry :

- kanapka ( dla niej mięso)
- wino ( winogrono)
- gazeta ( papier i drewno )
- garnitur
- aktówka
- tv


a dopiero potem oferty rzeczy które są drugorzędne
tutaj mi nie chodzi o to jakie dajesz ceny, to że zarabiasz to fajnie i o to chodzi ale np żelazo jak w twoim przypadku, skóra w przypadku wieś-mak drób indyk i kilka pozostały rzeczy to są to produkty o zapotrzebowaniu w kolejnych miejscach, na tą chwilę najbardziej potrzebne są inne rzeczy i ich produkcja powinna iść by nawet produkt w dużych ilościach zalegał na rynku a dopiero potem kolejne rzeczy


także są rzeczy ważne i ważniejsze w rozwijającym się e-kraju także bierz pod uwagę, że pierwsze powinny iść do produkcji inne rzeczy a dopiero potem kolejne
może obrazowe przedstawienie zasad zrozumiesz ( dla mnie widać nigdy nie brałeś udziału w grach ekonomicznych w rozwijającym się dopiero kraju )

Tak, nie grałem to co piszesz też masz racje jednak powiedz mi ile osób tak na prawdę trzyma się tej zasady co napisałeś?

masterex skomentuję krótko
oprócz ciebie działa tak wieś-mak drób indyk, debil do potęgi n-tej do którego niczym nie dotrzesz i nie przetłumaczysz i reszta jego uczniów którym przekazał swoją debilną wiedzę
tobie wyjaśniłem zasady i przyznałeś rację - zwrócenie jakiekolwiek w jakiejkolwiek formie z informacją do wieś-mak drób indyk powoduje odpowiedź, że on wie lepiej, grał w jakiejś grze ( ciekawe tylko w której bo ani w anno ani w prau innych grach ekonomicznych takiego debila nie było ... więc chyba jego chora jaźnia wymyśliła sobie grę jego w grę ...) tak samo i ty jesteś głupi a nie on i na tym się kończy rozmowę bo debil pozostanie debilem i inaczej się tego nazwać nie da i głupiemu nie przetłumaczysz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 15-12-2012 19:48

(15-12-2012 19:40)tomazzi napisał(a):  
(15-12-2012 19:35)masterex2 napisał(a):  
(15-12-2012 19:19)tomazzi napisał(a):  masterex powiem ci tak może zrozumiesz :

w grze masz hierarchię co w rozwijającym kraju jest potrzebne i te oferty pierwsze "wpuszcza" się by ten produkt był na rynku
są produkty ważne i ważniejsze

pierwsze produkowane powinny być które są ci najbardziej potrzebne do gry :

- kanapka ( dla niej mięso)
- wino ( winogrono)
- gazeta ( papier i drewno )
- garnitur
- aktówka
- tv


a dopiero potem oferty rzeczy które są drugorzędne
tutaj mi nie chodzi o to jakie dajesz ceny, to że zarabiasz to fajnie i o to chodzi ale np żelazo jak w twoim przypadku, skóra w przypadku wieś-mak drób indyk i kilka pozostały rzeczy to są to produkty o zapotrzebowaniu w kolejnych miejscach, na tą chwilę najbardziej potrzebne są inne rzeczy i ich produkcja powinna iść by nawet produkt w dużych ilościach zalegał na rynku a dopiero potem kolejne rzeczy


także są rzeczy ważne i ważniejsze w rozwijającym się e-kraju także bierz pod uwagę, że pierwsze powinny iść do produkcji inne rzeczy a dopiero potem kolejne
może obrazowe przedstawienie zasad zrozumiesz ( dla mnie widać nigdy nie brałeś udziału w grach ekonomicznych w rozwijającym się dopiero kraju )

Tak, nie grałem to co piszesz też masz racje jednak powiedz mi ile osób tak na prawdę trzyma się tej zasady co napisałeś?

masterex skomentuję krótko
oprócz ciebie działa tak wieś-mak drób indyk, debil do potęgi n-tej do którego niczym nie dotrzesz i nie przetłumaczysz i reszta jego uczniów którym przekazał swoją debilną wiedzę
tobie wyjaśniłem zasady i przyznałeś rację - zwrócenie jakiekolwiek w jakiejkolwiek formie z informacją do wieś-mak drób indyk powoduje odpowiedź, że on wie lepiej, grał w jakiejś grze ( ciekawe tylko w której bo ani w anno ani w prau innych grach ekonomicznych takiego debila nie było ... więc chyba jego chora jaźnia wymyśliła sobie grę jego w grę ...) tak samo i ty jesteś głupi a nie on i na tym się kończy rozmowę bo debil pozostanie debilem i inaczej się tego nazwać nie da i głupiemu nie przetłumaczysz

Przystopuję trochę chociaż w wielkopolsce są ceny 108 więc jak daje 110 to dużej róznicy nie robi.A ty mógłbyś czasami się ugryźć w język i nie wyzywać bo to do niczego nie prowadzi.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-12-2012 19:51

(15-12-2012 19:48)masterex2 napisał(a):  
(15-12-2012 19:40)tomazzi napisał(a):  
(15-12-2012 19:35)masterex2 napisał(a):  
(15-12-2012 19:19)tomazzi napisał(a):  masterex powiem ci tak może zrozumiesz :

w grze masz hierarchię co w rozwijającym kraju jest potrzebne i te oferty pierwsze "wpuszcza" się by ten produkt był na rynku
są produkty ważne i ważniejsze

pierwsze produkowane powinny być które są ci najbardziej potrzebne do gry :

- kanapka ( dla niej mięso)
- wino ( winogrono)
- gazeta ( papier i drewno )
- garnitur
- aktówka
- tv


a dopiero potem oferty rzeczy które są drugorzędne
tutaj mi nie chodzi o to jakie dajesz ceny, to że zarabiasz to fajnie i o to chodzi ale np żelazo jak w twoim przypadku, skóra w przypadku wieś-mak drób indyk i kilka pozostały rzeczy to są to produkty o zapotrzebowaniu w kolejnych miejscach, na tą chwilę najbardziej potrzebne są inne rzeczy i ich produkcja powinna iść by nawet produkt w dużych ilościach zalegał na rynku a dopiero potem kolejne rzeczy


także są rzeczy ważne i ważniejsze w rozwijającym się e-kraju także bierz pod uwagę, że pierwsze powinny iść do produkcji inne rzeczy a dopiero potem kolejne
może obrazowe przedstawienie zasad zrozumiesz ( dla mnie widać nigdy nie brałeś udziału w grach ekonomicznych w rozwijającym się dopiero kraju )

Tak, nie grałem to co piszesz też masz racje jednak powiedz mi ile osób tak na prawdę trzyma się tej zasady co napisałeś?

masterex skomentuję krótko
oprócz ciebie działa tak wieś-mak drób indyk, debil do potęgi n-tej do którego niczym nie dotrzesz i nie przetłumaczysz i reszta jego uczniów którym przekazał swoją debilną wiedzę
tobie wyjaśniłem zasady i przyznałeś rację - zwrócenie jakiekolwiek w jakiejkolwiek formie z informacją do wieś-mak drób indyk powoduje odpowiedź, że on wie lepiej, grał w jakiejś grze ( ciekawe tylko w której bo ani w anno ani w prau innych grach ekonomicznych takiego debila nie było ... więc chyba jego chora jaźnia wymyśliła sobie grę jego w grę ...) tak samo i ty jesteś głupi a nie on i na tym się kończy rozmowę bo debil pozostanie debilem i inaczej się tego nazwać nie da i głupiemu nie przetłumaczysz

Przystopuję trochę chociaż w wielkopolsce są ceny 108 więc jak daje 110 to dużej róznicy nie robi.

nie o ceny się rozchodzi o płace bo to później ceną produktu skorygujesz, że np na rynku będzie droższy wyrób gotowy
chodzi o fakt, że dajesz swoje miejsca jako 1 przebijając oferty rzeczy o których pisałem
na tą chwilę żelazo jest produktem drugo rzędnym więc chodzi o to by "puszczać" pierwsze produkty potrzebne, gdy rynek się nimi zapełni można spokojnie puszczać produkty drugorzędne
o to masterex cały czas chodzi - o hierarchię rzeczy które są potrzebne, teraz już rozumiesz ??
dlatego z miszą nie raz pisaliśmy o popycie i podaży i podejściu ekonomicznym, to co ci piszę to właśnie jest to wszystko
bo zauważ, że naładujecie pierwsze oferty żelaza i skóry np i nie będą produkowane rzeczy typu wino, kanapki i co energię podniesiesz nawet sam sobie żelazem czy skórą które będą na rynku - no tak pomyśl sam i odpowiedz sobie sam na to pytanie