Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak tutaj trafiłeś ? Jak znalazłeś się na Zarabiam.com ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Jak tutaj trafiłeś ? Jak znalazłeś się na Zarabiam.com ? (/Temat-Jak-tutaj-trafiles-Jak-znalazles-sie-na-Zarabiam-com-59134)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - pasywnie - 26-06-2012 09:22

Nie będę specjalnie oryginalny - wygooglowałem sobie. Tylko już nie pamiętam czego szukałem Smile


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - Tomson - 26-06-2012 14:00

Może po postach nie widać, ale jestem od samego początku. Cały czas obserwuję forum nie udzielając się.
Jeśli dobrze pamiętam to podwalinami tego forum było zarabiam.com - jeśli ktoś jest pewny to proszę napisać czy to prawda. Wiem że byłem od początku na tamtym forum i pewnego pięknego dnia znalazło się na nim przekierowanie do zarabiam.com


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - haggard - 26-06-2012 14:05

Byłeś od początku, lecz nie jesteś pewien jaki adres miała wtedy (przez długi okres) strona?
Oczywiście, że LFE Tongue

Co do tematu, ja osobiście nie pamiętam jak tu trafiłem ;s


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - Tomson - 26-06-2012 14:17

Co do adresu to jestem pewien, pewien nie byłem czy to jest nowy adres tamtego forum czy też zupełnie nowe.
A wracając do tematu, bo jeszcze sobie przypomniałem, że na LFE trafiłem w zasadzie przypadkiem z kamilschaicht.com.
A na kamilschaicht.com z kanału yt tej osoby a na jej kanał yt ze spryciarze.pl - niemalże reakcja łańcuchowa mnie tu sprowadziła Big Grin

P.S
możliwe że w końcu zacznę się troszkę udzielać Smile


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - Ombrinho - 29-06-2012 09:29

ale oprócz całego zarabiam.com, istniało wcześniej forum na domenie zarabiam.com, które admin wykupił za kwotę bodajże 1500 zł, i połączył ze swoimBig Grin


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - Killer - 29-06-2012 13:09

(29-06-2012 09:29)Ombrinho napisał(a):  ale oprócz całego zarabiam.com, istniało wcześniej forum na domenie zarabiam.com, które admin wykupił za kwotę bodajże 1500 zł, i połączył ze swoimBig Grin

Dokładnie tak, Admin odkupił domenę za 1500zł ok.2lat temu (osoba która ją sprzedała prowadziła swoje forum jednak ruch tam był zerowy, a zainteresowanie bardzo małe), przyłożyliśmy się i wspólnie stworzyliśmy Naszą obecną, wspaniałą i stale rozrastającą się społeczność Smile Teraz ten kto chce - zarabia Smile I nie są to małe stawki Smile
Jednak trzymajmy się tematu i nie offtopujmy Smile


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - patyk339 - 29-06-2012 13:24

Ja trafiłem przez ligę rFactor Big Grin.


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - Slight - 05-07-2012 21:31

Wujcio - G00gle Smile


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - FIHU - 05-07-2012 23:17

dobrze pozycjonowane forum, po wpisaniu na google "zarabianiew internecie" nie było problemu tu nie trafić


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - matimus - 07-07-2012 09:05

Wujek Google mi was pokazał Big Grin Szukałem coś o zarabianiu w internecie i zostałem na dłużej Smile